Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

c.tucker

Nevím čím to bylo, ale neměl jsem náladu vůbec chodit do kina, asi proto, že jsem měl nějakou střevní virózu a byl jsem strašně unavený. Nakonec jsem se, ale přemohl a do toho kina vyrazil. Čekal jsem od toho klasickou sandlerovku s nějakými vtípky a dostal jsem naprostý nářez, který mě připoutal ke křeslu a ani jsem si neuvědomil, že to má bez pár minut 2 hodiny. Duo se k sobě naprosto hodilo na konci jsem jim to neuvěřitelně přál a to se mi stává u docela málo filmů podobného ražení. Vtipy byli velice povedené, i když některé byly doslova záchodové. Bavil jsem se od začátku do konce a tak půlku filmu jsem se prosmál nahlas. Podle mě jedna z nejlepších sandlerovek, postavil bych ji tak někde vedle 50x a stále poprvé. ()

Hans.

Nečekal jsem od toho filmu skoro nic a dostalo se mi celkem dost, že už jsem se dlouho u nějakého filmu takhle nezasmál i když se tam objevilo pár trapnejch vtipů,ale ty se daj ještě prominout... ()

Jermann

Po naprosto otřesných Grown ups a všech těch jeho dalších "devlinech" pořád nemůžu uvěřit, že dávám 'sandlerovce' čtyři kousky .. ale je to tak. Poprvé jsem se u nějaké opravdu posmál (..namísto zvracení) a dokonce bych si ji dal i znovu (!). Romantická zápletka je sice slátanina všeho, co už tu bylo 100x předtím a je od začátku vcelku jasné jak dopadne (a je to úplně jedno), ale nabaluje se na ni hustá vrstva velmi povedené situační komedie se standardně legrační Jen a s milým překvapením v podobě rozverně blbnoucí Nicole Kidman. ()

Icefist

Pohodová dvouhodinová zábava s nemalým množstvím opravdu vtipných vtipů. Nejvíc jí sráží hromada nelogičností a to jak v chování postav tak v příběhu samotném. Sandler s jeho místy krkolomným lhaním ztrácel na důvěryhodnosti vzhledem k jeho úspěšné lhací minulosti. Co mi nevadilo, byly totální výmysly (např. bratr a prodej ovcí) za účelem pobavení diváka, v krku mi ležely jen ty vážně míněné. Ale jak jsem psal, film to není špatný a Jennifer je pořád kus! 70 % Oblíbená část- oživování ovce ()

dr.fish

Sandler a Aniston spolu fungují, jako by spolu fakt žili. To je pozitivní. Dalším pozitivem je nadsázka se kterou se na věc tvůrci dívají. Výsledkem je poněkud ztřeštěná , ale velmi slušná komedie, která vybočuje z hlubokého podprůměru tohoto žánru. Tady je se na co dívat, je to prima legrace, postavy jsou dobře napsané, Brooklyn Decker a N.Kidman jsou dostatečně příšerné, magor Swardson, a výborní a přirození (jak jsem je ještě neviděl) Sandler a Aniston. Po dlouhé době alespoň trochu slušná americká komedie...85% ()

Ruuzha

Klasický sandlerovský průměrný průměrňák, u kterého už po 15 minutách budete přesně vědět jak to celé dopadne a to včetně zápletky před koncem. Ale na druhou stranu je to pohodový film na klidný večer a sem tam se i upřímě zasmějete. Pro mě osobně však poslední film se Sandlerem, na který se dívám. 50% ()

Immortal17

Miluju Adama Sandlera a tu jeho vejčitou hlavu. :) Je to neskutečně báječný herec a vždycky dokáže mile překvapit, není snad film s Adamem, který bych neshlédla. Opravdu nikdy nezklame. V hlavní roli opět zazářil, ani jsem na okamžik nezapochybovala, že by to mohlo být opačně, Jennifer Aniston podala skvělý herecký výkon až se nestačím divit, nepatří totiž zrovna mezi mezi oblíbenkyně, tahle role ji však sedla naprosto dokonale. :) Ráda bych dodala, že na svůj věk je to stále velice atraktivní žena. :) Totéž platí i o Nicole Kidman. ()

WolfR

Snesitelná Sandlerovka říznutá romantikou. Hlavně tu kraluje stále svůdná Jennifer Aniston, příjemný film, 3 hvězdy. ()

schutze.san

Hezká Jennifer Aniston (42 let??!!) zachraňuje tuhle komedii která se drží klasického sandlerovského schématu. Jinak je to spíš průměrná komedie. 50% ()

bartias

Průměrná komedie s tentokrát opravdu vtipně chrochtajícím Adamem Sandlerem a překvapivě sympatickou Jennifer Aniston stojí na patřičně šílené zápletce. Herci i modelka Brooklyn Decker se ale opravdu snaží, Nicole Kidman v cameu zmýtizované mrchy nezklame a pitomoučké fórky jakžtakž fungují. Nečekaná romance mezi hlavními hrdiny se zrodí v pravou chvíli. Škoda, že její průběh je pak tak klišovitý, až kompletně zdevastuje lehce slibný konec. ()

medusaB

Příjemný, ničím neurážející a nestkutečně klišoidně pusobící film. Jako oddychovka dobrý, ale jen tak se k tomu asi nevrátím. ()

ivet.ka

Další spolupráce Dennise Dugana s Adamem Sandlerem vykrystalizovala v klasickou ujetou komedii s přemírou "sandlerovského" humoru, obsahující zejména rány pod pás. Největší překvapení je ale bezesporu Jennifer Aniston, která i ve svých čtyřiceti letech hravě strčí do kapsy třiadvacetiletou krásku. Bohužel se nekoná žádná originalita, spíše stará známá klasika. Jako komedie funguje skvěle, nebýt těch přílišných emocí. Přečtěte si celou recenzi. ()

otík

Děkuji Adamovi za zmínku o Dolphu Lungrenovi "z toho Rockyho čtverky":-) Celá ta pointa kolem Dolpha Lundgrena se fakt povedla. Stejně tak do dopaldo i s filmem - je to příjemná letní podívaná, která není nijak závadná, přináší pohodku a radost do obývacích pokojů. Sandler je zcela civilní, žádné jeho výbrky, Aniston je dobrá a na její věk věru šik. Příjemná podvečerní zábava. Jen role Nicole Kidman je pro mne tak trochu záhadou. Přijde mi zcela zbytečná. ()

Radiq

Sandlerovina jak vyšitá. S humorem, láskou, vychytralejma děckama a ujetým kámošem... a všechno v dobré kondici. Není to nic, co bysme od Sandlera ještě neviděli, ale na druhou stranu, jeho filmy mě nikdy neurazí ani nepřestanou bavit. I Aniston a Kidman tam byly docela vtipné (soutěž v hula hula dooost pobavila). Havaj je sen. Co dodat? Do cocat! ()

StanislachKo

Jeden z milióna, to áno, ale keď sa tak zamyslím, ide o film, ktorému sa strhávajú body za samotný žáner a za ducha, v ktorom sa takto ladený film v zásade musí pohybovať. Takže to, že je tam miliarda cukroušských scén (a napríklad žiaden sex) nie je chyba filmu, ale nášho očakávania. Pozeral som bez očakávaní, obrnil som sa proti "nutnému zlu" a tie skoro dve hodinky som si užil fakt príjemne. Rozhodne si myslím, že ide o poctivý kus svedomitej roboty (čo v poslednej dobe u Sandlera nie je až takým pravidlom). ()

Noviik

Vcelku příjemná, oddychová komedie, u které jsem se nenudil. Bohužel je to typické Sandlerovské. Tedy spoustu nesmyslných ran do koulí, zbytečně trapného humoru (gay manžel, oživování ovce, sprosté dítě, apod.). ()

kocik1

Na téhle komedii je nejúsměvnější asi jen snaha autorů namluvit nám, že Jennifer Aniston bývala něco jako fádní šedý hlodavec, který teprve s drahými cetkami na mořské pláži rozkvete do krásy. Taková plytká, místy hloupá, místy úsměvná komedie k žehlení. Nic víc a nic míň. ()