Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

longercz

Sandlerův nejlepší film od Trestné lavice, i když tedy tu stokrát profláklou scénu na mostě s naraženým rozkrokem si mohl odpustit... ()

pepa3rd

Klasika v podání Adama Sandlera, která nijak nevybočuje z dlouhé řady jeho komedií a představuje spíše takový snesitelný lehký nadprůměr. 60 % ()

gp_one

Teda já romantické komedie moc nemusím, a když už nějakou zkouknu, dokonce až do konce, tak mám asi smůlu na kvalitu, protože 4 hvězdičky jsem filmu z tohoto žánru nedal ani nepamatuju. Dobré, zábavné a hlavně, ve finiši tomu nedochází dech a nepřestává bavit, jak je u komedií dobrým zvykem. ()

Castielo

Vše co jsme se Sandlerem viděli a nebáli jsme se to opět použít. Já nevím, mě ty filmy s ním připadají všechny stejný. Ve filmu bylo klasické schéma vtipů...prasák, hovna, alkohol, prdění...Nic co bych neviděl 505x před tím. Ikdyž musím uznat, že některé vtipy opravdu pobavili(hlavně ten s heinekenem) a jako celek to jakštakš fungovalo. Nebýt po 5 minutách jasného závěru a tý trapný rádoby romantiky, možná bych polemizoval o vyšším hodnocení. Slušný 3* ()

kluzo

No je to předvídatelné, nic moc k přemýšlení, ale nakonec i romantické a celkem vtipné. Na to kolik tam hrálo hvězd to ale bylo pro mne trošinku zklamání. ()

Lusů

Že by mě něco v ději filmu překvapilo, se říct nedá (až na i-mana). Ale ty děcka za to prostě stály ... ()

Haide

Sandler je prostě Sandler. Komedie, ve kterých hraje jsou klasickým standardem, o kterém dopředu víme, že nás čeká více či méně kvalitní komedie, u které se však zaručeně zasmějeme. Tak je to i v tomto případě. Naprosto neoriginální film, ale i tak jsem se celkem při některých situacích zasmála. Neurazí ani nepotěší. ()

truby

Ještě o kousek horší než klasické Sandlerovské prvoplánovitě debilní kousky a trochu mně mrzí, že jsem v tom zahlédl Nicol Kidman. ()

Stíba

Typický příjemný a odpočinkový Sandler, na konci lehce přeslazený ale po celou dobu zábavný a nenucený. Na Jenifer, kterou sem kdysi nemusel se moc příjemně kouká a o Brooklyn Decker netřeba mluvit... ()

Dejvid007

Král Zlatých malin 2012 a luxusní Jennifer Aniston vytvořili takovou lehce nadprůměrnou komedii u které jsem se docela pobavil. Mrzí mě na tom jedna věc a to,že jsem poslední půl hodinu věděl jak vše skončí. Vše to bylo moc průhledný a vtipných hlášek, které by mě udržely u filmu nebylo zase tak moc. Na nudný večer je to dobrá volba! ()

IXOXI

Romantická komedie jako každá jiná. První polovina je výrazně slabší, neboť je naprosto nesmyslná a plná reklamy snad na podporu americké ekonomiky. Ve druhé už jsem si zvykl na nízký standard a nepřišla mě tak ubíjející jako první. Krize v tomto žánru je vidět na zbytečném zamotávání, jak film dopadne je však jasné hodně brzy. Závěr mě přišel smutný, i když se všichni naprosto kýčovitě tvářili, že jsou šťastní. ()

chrispe

Tato romatická komedie mi vážně nesedla. Moc jsem se u ní nenasmála (poprvé až u výkřiku ,,Svatá Devlin!"). Děti mě spíš otravovaly než rozesmávaly, Jennifer mi přišla nemastná neslaná, sám Sandler byl chvílemi moc fajn a chvílemi to byl... prostě on :) a ostatní výkony mi nestojí ani za to, abych hledala jejich jména. ()

darkreider

Jedna z mála Sandlerovín, ktorá ma aj pobavila. Postava Nicka Swardsona kazí rodinnú karmu, ktorú sa tak darí budovať dvom malý detským hercom, ktorý si to dávajú vo veľkom. Ale film má veľkú devízu v Anistonke, ktorá mimo to, že hrá dobre, tak vyzerá lepšie ako Kidman s Brooklyn dokopy. ()

sumperacek

Pohodová komedie, kde to hlavním představitelům funguje a tropí legraci. Přestože se Sandler nevyhnul několika pro sebe typickým jokům typu: (fart jokes, kick-in-the balls), zbytek byl v celku příjemnej a zábavnej. ()

IPajule

Tak perfektní herce jako je Jennifer Aniston a Adam Sandler dát spolu, bylo to nejlepší. Půvab Jennifer a humor Adama mělo velký následek na film a to v dobrém. Klasický příběh u filmu mi nepřipadal tak ohraný, jako u většiny, ale u tohoto to bylo dokonalé. Podívat se na to znovu ? Klidně a s chutí! ()