Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Louie

Je pravda, že po Machrech jsem od Adama Sandlera už nic nečekal. A bylo to dobře. Zkus mě rozesmát je naprosto neoriginální "komedie", která postrádá švih, originalitu, anebo alespoň několik vtipných okamžiků. Sandler si jen udělal další dovolenou spojenou s natáčením s herečkou, kterou by chtěl dostat do postele... Nic víc, nic míň.... Rozhodně se zřejmě blíží doba, kdy Sandlerovy kousky půjdou rovnou na DVD.... ()

Jaxx84

Sandler jako vždy bezprostřední, Jennifer jako vždy okouzlující, ale originalita nikde a podobných romantických komedií je jako hub po dešti. Místo humorných postav a dialogů se vytváří umělé pseudoscény alias německý "šnicl" a křest ovečky atd. atd. Kvůli Sandlerovi dávám 5/10 ()

patushik

Ideální letní jednohubka se stále krásnou J. Aniston a sexbombou B. Decker. Hlavně díky nim se na film dobře kouká. V tomto žánru určitě jeden z těch lepších filmů. ()

Lasombra

Kidmanka se musela asi hodně opít nebo točit v horečce, protože tohle snad nemá za potřebí? Pobavit se v komedii proč ne, ale hula hula taneček - to už závánělo trapností. Bohužel ani ostatní herci nijak neváleli, humor dosti podprůměrný, takže mě dost udivuje kolik že to má procent?Protože mě to nerozesmálo. ()

Demonic189

Sladke, sladke a este raz sladke. Presne nalajnovaná dejová línia je samozrejme robena ako podla kopírky, celá logika filmu je presne taka blondinkovska, ale čo na tom, ked sa film pozera tak prijemne? Mozu za to i tie krasky, ano i Jennifer! No, niekomu sa asi raz snival dokonaly sen, tak ho hodil na papier... ()

ER

Mírně svěží, ničím rušící komedie s typickými scénami ala Sandler a byť se ztratí v průměrnosti,aspoň se dá koukat na J.Aniston. A právě tady je největší přednost filmu spojená s její postavou, která si vzala (trochu) vzor ze Sexu ve městě (srovnávání mladých koček se stárnoucími ženami). Mohu jen litovat, že děj nebyl více promyšlený a je spíše prošpikován banalitami, které sice neurazí,ale nenadchnou. ()

kwaicheng odpad!

Další kýbl chcanek v trendu domino-femino-emerikanisticko-módně komerčním stylu, který zpotvořuje co se dá a předkládá jen pokřivený svět. Bohužel už se podle takovéhleho mustru někteří začínají opravdu chovat. Stokrát viděné nepobaví: Sekundárně zdatně vyvinutá blondýna, ošlivka Betty, skrupulózní chlapík, ulítlej kámoš, fakanózní holčička, která mluví a chová se jako dospělá hysterická feministka, sokyně ze "střední"...Nejvyšší poctou tomuto dílu by bylo, kdyby se s jeho DVD obalem někdo vytřel prdel. ()

E lan

Překvapivě dobrá komedie, v poslední době to se Sandlerem není tak špatný jako dříve:-) Každopádně Sandlerovi s Aniston to sluší a člověk jim to od začátku přeje. Humor je trochu hrubší, ale nijak zvlášť nechutně. Navíc musím uznat, že několik scén mě slušně rozesmálo. Jen ta Kidman tam moc neseděla. Je to celkem mezi *** a ****. ()

sarfian

V celku pohodová komédia, kde sa naj nasmejete v trošku väčšej dávke ako ponúkajú komédie poslednej doby. Ale ešte raz by som to asi nemusel. VIDENÉ 1x ()

Luckyman

Ďalšia skvelá Sandlerovka, pri ktorej som sa výborne nasmial. Inteligentný humor, dej, ktorý sa vďaka výmyslom stále viac a viac zamotáva, ale nakoniec nás čaká neuveriteľné rozuzlenie. Skvelá nenáročná romantická komédia :-) ()

waska

Adam Sandler, Jennifer Aniston? Co by se dalo čekat? Kupodivu v tomto případě to není až tak upjaté a za každou cenu se snažící být vtipné a docela to funguje. ()

Kurt_Teplice

Příjemná romantická komedie. Nevím proč, ale Sandler mi něčím připomíná Pacina. Aniston má ve dvaačtyřiceti postavu, kterou by mohly závidět spousty dvacetiletých holek. Čtvrtá hvězdička je za The Police/Sting soundtrack! ()

dEst28

Já Adama prostě rád, navíc Jennifer Aniston je prostě nádherná. Řekl bych, že se tohle vybočilo z těch typickejch Sandlerovek, stejně jako třeba Machři, nebo Komici. U všech tří zmiňovanejch filmů jsem se nenudil, ale je taky pravda, že jsem na to nikdy nekoukal sám, a všechno to jsou takový rodinný komedie, proto tak vysoký hodnocení. ()

sigf07

Adam Sandler si zachovává standart a o Just Go With It bych v podstatě mohl říct to samé, co o jeho libovolném počinu z posledních pěti let. Že si vyrazí na dovolenou, na kterou přizve kamaráda s kamerou, párkrát zavtipkuje, natočený materiál sestříhá a výsledek pošle do kina, aby mu tržby pokryly výlohy. To bych mohl říct. Mohl. Jenže to bych si nesměl oblíbit Kaktusový květ, který by měl být (přinejmenším podle tiskových zpráv) předlohou k tomuto filmu a který Sandler totálně zprasil. Komorní konverzační komedii, ve které se v sedmdesátých letech představili Matthau a Bergmanová společně s mladičkou Hawnovou, převrátil v situační komedii, jejíž jedinou pojistkou je fakt, že Brooklyn Deckerová vypadá v bikinách naprosto skvěle. Jsem prostě chlap... Uděluji tedy lehce nadprůměrné hodnocení, přičemž tiše doufám, že dámy, na které nebudou mít vnady manželky Andyho Rodicka takový vliv, srazí hodnocení filmu zase dolů. ()

Sign

Sendler je proste můj šálek kávy a hlavně romantická komedi to je prostě moje hlavní jídlo a v tomhle případě mi chutnalo tak jak sem doufal ()

Oonika

Další komedie s Adamem Sandlerem, ale kupodivu mi to nepřišlo tak šílené, jako jindy. Vkusné vtípky, sexy Jennifer a báječní dětští herci. Do toho skvělý výběr hudby.... Po dlouhé době zase něco, u čeho jsem se upřímně zasmála a jen si neříkala, jaká je to kravina. ()

markotter

Čas od času se musí Sandlerovi dát šance, protože všechny jeho filmy nejsou úplně blbé. A tohle byl jeden z nich. Docela dost vtipných situací, které nebyly převážně fekálního typu, fungující chemie mezi Anistonovou a Sandlerem a kupodivu docela vtipné děti, které mě nenutily vypnout telku hned na začátku. Nejlepší scéna byla ta s léčením ovce...:-) ()

aLCaP0Ne

Jedna z tých lepších typických Sandleroviek. Prekvapila ma aj Jennifer, ktorá to nie len vtipne a trefno zahrala ale kurňa ta postava! vrrr :) Človek sa pobaví a týmto filmom isto ani nič nepokazí.. 75% ()