Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Wargoo

Veľmi sympatická komédia, kde som konečne po dlhom čase videl Sandlera v "jeho vlastnej koži"... Jenn Aniston len potvrdila, že naďalej patrí do top nádherných herečiek (a žien ako takých) a kde jej mladučká Brooklyn len sympaticky sekundovala. Vtipný scenár s humornými scénami, pošahanou Nicole Kidman (bola cool), kde hlavne herci a herečky boli to, čo tento film robí príjemným spestrením večera. Síce trošku dlhšia minutáž, ale se vším všudy je to lepší priemer. 74,102% a 4**** ()

derek007

Hlavní hrdina bůhví proč imponuje dvěma krásným ženám. Postava Jennifer Aniston se nám to tedy snaží u jediné skutečně solidní romantické scény vysvětlit tak, že si to prostě vycucá z prstu. Jenže já ji to nežeru, ačkoli je jako jediná opravdu příjemná. Zbytek ansámblu totiž působí jako lidi, které kdybyste potkali na ulici , tak jim určitě poklepete na palici. Hlavní prim hraje Sandler, který skáče jak mu scénář narostl a předčí tak i člověka s magorským dojčlandovským přízvukem nebo protivnou dcerku s britským přízvukem. ()

John8

Zábavnější než jsem čekal, Sandlera mám rád, ale po omylu jménem Zohan, jdu na každý nový film nejdřív s rukou přes jedno oko. ()

Rockerman

Tak co s tím Sandlerem? Jestliže komedii "Machři" pokládám za vrchol stupidity, tak tato "sandlerovština" byla přece jen kultivovanější. O vyložené trapasy se tu staral jen Sandlerův bratranec, který byl nesnesitelný!!! Sám hlavní hrdina však trpěl ukecaností, stejně jako jeho asistentka J.Aniston. Ten scénář musel vážit metrák. Tolik textu není ani v Allenových komédiích. Bohužel vtipu je tu jako šafránu. Takže verdikt zní 2*. Jedna hvězda za pár drobných vtípků a druhá za Jennifer Aniston, která je zde krásnou ženou!!! ()

Ukubumbahoo

Takový klasický Sandler, který ovšem mile překvapuje. Konečně se zasmějeme i něčemu "normálnějšímu" než jsme u něj z poslední doby zvyklí. Je pravdou, že se nejedná o převratné dílo a vpodstatě od začátku je jasné jak to dopadne, ale za snahu dávám tři a půl hvězdičky. ()

t0ny

Jen a Adamovi to moc sluší, ale co naplat, když film nemůžeme brát vážně, aniž by byl stvořen jako parodie. Vtipu jsem se skoro nedočkal, scény s dětmi bolí a uráží, Swardson je na zabití, vtipy se několikrát opakují, asi pro případ, kdyby NÁHODOU někoho třikrát minuly. Zív. Sandler blbne. ()

Adm.Nelson

Smial som sa celkom dosť, takže tie 4 hviezdy tomu dám, ale neverím, že by nejaký chlap vymenil krásnu mladú blonďavú kozaticu za starnúcu Jennifer Aniston s dvoma deťmi. 7/10 ()

Olík

Klasicky předvídatelné Dugan-Sandlerovské kličkování mezi rodinnou, romantickou a buranskou komedii s výsledkem – dobré, ale ne skvělé. X let úspěšně fungující dvojka, zkusila, rozesmála (tedy, alespoň o kapánek víc než v předešlých Machrech), ale stejnak se nemůžu zbavit dojmu, že by Sandlerova kariéra potřebovala nějakou pořádnou nakopávačku. Největší kladem, na který se vyplatí počkat až na samotný závěr filmu (pomineme-li záběry Aniston a Decker v plavkách), je několika sekundové cameo tenisty Andy Rodicka. ()

boul

pořád jsem přemýšlel jesi 3 nebo 4 *, nádherný prostředí, luxusní herci co mám rád hlavně plavkové scény co dostanou každýho chlapa pokud není divnej, filmu nechybí ani vtip, ale nijak extra mě to nenadchlo. Mezi Sandlerovskou Topku tento film neřadím... ()

optimus0s

55% Příjemná komedie, kterou stačí jednou vidět, zasmát, zaslintat nad Brooklyn Decker (pořádně zaslintat), smazat a nelitovat toho, že jsem jí dal šanci. Možná další léto jí shlédnu zase ()

hEROic

moc pekna romanticka komedie, u ktere jsem se nekolikrat od srdce zasmal... bohuzel me zatim nenapada jedina vec, kterou by tento film vybocoval z lepsiho prumeru... jestli ji najdu, hodnoceni zvednu :) necelych 65%, ale koukalo se na to dobre ;) ()

aslavey

Stále stejní lidé, stále se opakující gagy a narážky, stále stejně infantilně ztvárněné vtipy a vtipné scény, avšak také stále zábavné a svým lehce úchylným způsobem přitažlivé. Můžeme jen závidět Adamovy nápady si práci při natáčení pořádně užít na Havaji, či na jiném ostrově v aquaparku (Machři). Ale proč ne. Navíc do toho zapojte fakt sexy herečky v čele s Jennifer a letní komedie je na světě a je schopná. Kdyby jen toho kýče bylo méně.. ()

Toka

Se vším všudy standardní průměrná romantická komedie se Sandlerem. Jennifer Aniston to táhne nahoru a nepotřebovala na to ani dokazovat, jak dobře vypadá ve svém věku. Nemůžu upřít, že jsem se párkrát nezasmál, to ale platilo spíš pro první polovinu filmu, ta druhá mírně zaostává. ()

kacirek_

Uf, tak to byl očistec...Sandlera ráda nemám a asi mít nikdy nebudu, Aniston patří jedna hvězdička a druhá ani nevím...Klasická americká romantická komedie, kde není nic nového, nic překvapujícího (kromě fakt otravné Nicol Kidman), nenašla jsem ani inteligentní humor (který mi jedna kamarádka doporučila), prostě nic. Tento typ filmů již nikdy více, tak přísaháme!!! ()

atmen

Jennifer Aniston budu mít navždy spojenou s Rachel z Přátel. Po boku A. Sandlera ve Zkus mě rozesmát se dostala na druhé pomyslné místo. Je to asi tím, že i když hraje matku dvou osobitých dětí, tak na plátně vypadá jakoby jí bylo dvacet a na svět se dívá v očekávání těch najkrásnějších dnů s věčným úsměvem na rtu.... Sen mnoha mužů i žen...:-) ()

DHDV

Už jen kvůli těm herečkám se na to dá dívat, Jennifer Aniston ( waauu) a Brooklyn Decker (hmmm) …. Komedie postavená na celkem běžné zápletce, ale režisér nedal prostor žádnému kýči a hluchému místu. Takže komedie, kde každá scéna je svým způsobem nějak vtipná uteče velmi rychle a dobře pobaví. Občas se i člověk hodně zasměje, proto si myslím, že „Zkus mě rozesmát“ patří do červené barvy a je to u mě adept na „největší překvapení a komedie tohoto roku“. ()

Darkslayer

Nečakal som to, ale celkom dobre som sa pobavil. Trošku dospelejší ale stále jednoduchý,naivný, predvídateľný, presladený , ale vtipný Sandler. Na ženské osadenstvo sa dobre pozerá a Sandler bije svoj štandard. Až na pár nevkusných scén (resuscitácia ovce) príjemná oddychovka. ()

J. T. Kirk

Čekal jsem podprůměr, ale byl jsem mile překvapený. Je to vtipné, docela ujde i ten příběh a hlavně v hlavních rolích jsou dvě sexy herečky (Jennifer Aniston a Brooklyn Decker). Dobře jsem se bavil, ale na 4 * to bohužel nemělo, ale bylo to o chlup. ()

bagetka007

Tak toto je jediný Sandlerův film, který jsem schopna/ochotna dokoukat do konce. V mnoha jeho filmech mi vadil jeho eufemisticky řečeno hloupý humor. Ano, je to romantická komedie, ALE je to určitě jedna ze tří nejlepších, které jsem kdy viděla. Postava "Dolpha Lundgrena" je na obtíž, ale budiž. Nicole Kidman tam snad hraje samu sebe, je nepříjemná tak jako se zdá být i v talk show s (a jak se o ní povídá). Jennifer je zde skvělá. Scéna, kde se Katherine seznamuje s Palmer (které snad nikdo nemůže věřit, že je učitelka) je bezchybná. Několik plusových bodů získávají děti, zvláště za scénu, kde domlouvají své "pracovní podmínky" s Dannym. ()