Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

studo odpad!

Neviem, či v živote ľutujem niečo viac, ako túto hodinu a čosi. Absolútne trápne, bez nápadu s huličmi z hornej dolnej a to všetko v akomsi pozliepanom scenári a tom, ako nemáme našu konzumnú spoločnosť radi, ale vlastne máme radi a vrátime sa k nej. Seriously, what the fuck? ()

mourinho

Některé fórky se docela povedly a pobavily, to musím uznat, ale zamyslím-li se nad scénářem a vůbec nad tím, jak neuvěřitelnou kokotinu jsem právě zhlédl, muselo by jich být tak třikrát tolik, aby tohle vykompenzovaly. Vždyť i ty kozy Jennifer Aniston nakonec vystřihli, diletanti! Trapnost nad trapnost! ()

Mahoney.

Jedna z tých slabších komédií kde hrá známa dvojka Jennifer Aniston a Paul Rudd. Ale v jedno nudné prázdninové poobedie sa to dalo pozrieť. :) A neveríím že je Alan Alda už taký starý :(( ()

Olík

Začal bych asi varováním: Nenechte se odradit zdejším celkem nízkým hodnocením. A jako druhý bod bych si opět povzdechnul nad nízkou škálou možností hodnocení, protože tohle je přesně ten film, který určitě přesahuje průměr, ale za čtyři hvězdičky bych také ruku do ohně nedal. Naturistický Wanderlust je v prvé řadě Apatowka a až v druhé (především díky duu Rudd - Aniston) komedie něco mezi romantickou a rodinnou a jako takový se především spoléhá na ověřenou felační lyriku, díky které snímky, v kterých je Judd Apatow jakkoliv namočen, vytvořili vlastní subžánr. Na první dobrou bych tohle Wainovo provětrání přirození přirovnal k Zásnubám na dobu neurčitou a to ne obsahem, ale jízdou na horské dráze co se týče kvality jednotlivých úseků......od naprosto geniálních (prvních dvacet minut vypadalo na legendární jízdu), hluchých (sžívání se s komunitou) až k téměř trapných (Ruddův zrcadlový monolog). Ale k...a co, těch povedených bylo na dnešní poměry slušná várka, takže zkusím dát za čtyři.......možná se časem (po opakovaném zhlédnutí) dočkáme redukce :D ()

rekkky

Tohle je hodně vzdálené prvotřídní zábavě, ale ne všechno je hodné k zatracení, protože některé komediální situace a momenty stojí za to. Námět jako vystřižený ze současného dění a co na tom, že komedie působí dost nevýrazně, když celkové hodnocení stojí na potrhlosti veškerých zápletek, které všechno neutáhnou. Beztak se bavili víc tvůrci při natáčení, než samotní diváci, kteří tento film konzumovali. ()

MickeyStuma

Snímek svým způsobem ukazuje, jak se také dá řešit bytová problematika v nezaměstnanosti. A je to jízda. Jízda připomínající svobodu a lásku dávných dob hippies. Úsměvný snímek komediálního ražení, který je v jádru věci hodně těžký k řádnějšímu uchopení v daném humoru. No jo, americký styl zábavy je nám v Česku někdy prostě hodně vzdálený. Hippie komunita je směskou podivností v nejrůznějších charakterech, u kterých by se snad každý normální člověk zbláznil. A právě v tom je jádro věci zábavy. Nahý chlap vždy a všude? No a co, je to nudista. Žena posedlá tak životem, že označuje za vraždu i plácnutí mouchy? Jo, normálka. Co kdyby ta moucha měl někde mladý. Že nikde nejsou dveře a klidně se každý pomiluje s každým, jak se komu zamane? Ve zcela svobodném životě zcela běžný stav. Atd. Atd. O nějakém vegetariánství se už ani nemá cenu zmiňovat. Těžko říct, proč je u něčeho takového vůbec použita romantická šablona. Snad pro větší oživení, aby se v rámci děje skutečně něco výraznějšího dělo. Každopádně se poukazuje na dva životní styly ve své rovnováze  mezi civilizovaným životem plné honby za kariérou a bohatstvím a mezi bezstarostným životem v přírodě bez lecjakého stresu a zoufání. Samozřejmě se nezapomnělo na tradiční genderové souboje a už tu máme i použitý rasový kodex, což znamená, že tu máme pár složený z černocha a bělošky, samozřejmě spolu čekající dítě. Snímek je poklidnou etudou nesnažící se o zlomyslný cynismus, ale naopak se snahou uvolněně pobavit. ()

Kingjiri

Scénář hodně slabej, gagy vůbec nevycházely (povedlo se jen pár vulgárnějších dialogů a cameo Raye Liotty) a často Wanderlust působil spíš trapnym dojmem. Hippiesáci budou možná spokojkený, já se však podstatnou část stopáže nudil. Abych se trochu zabavil, tak jsem si pořád lámal hlavu nad tim, jak se povedlo do něčeho takovýho dostat herce jako Jennifer Aniston nebo Alan Alda. Při závěrečnejch titulkách mě jako jediný možný vysvětlení napadla produkce Judda Apatowa. Odpověď na otázku, proč něco takovýho vůbec Apatow produkoval, už ale asi nedostanu. Aspoň, že takovouhle blbost neobsadili český distributoři do kin. ()

Joppo88

To bola nudáááááááááá... Ešte teraz ma bolí krk z toho, ako som stále zaspával... Nemôžem si pomôcť - aj keď je Aniston mojim obľúbeným ženským hrdinom, táto rola jej vôôôbec nesadla... Celé je to nemasné a neslané... Dve hviezdy majú takúto genézu - 1. za Aniston :-* a 2. Asi suma sumárum 4 dobré hlášky, ktoré ma pobavili... ()

Rockerman

Hodně podprůměrná komedie o komunitě potrhlých "hipíků" a manželské dvojici, která se zkouší začlenit do této party pošuků. Téma jistě lákavé a podnětné, leč nevyužité. Dobrých fórků je tu jako šafránu. Daleko více je tu nudných a bohužel, také trapných scén, až stydno. Nejhorší jsou asi oba monology, jdoucí těsně po sobě, když se George připravuje na soulož s Evou. Téměř nesnesitelné! Divák je tu opět tlačen, aby se smál na místech, která vůbec vtipná nejsou. Takže odpusť Jennifer, odpusť Alane, více než na 20% to opravdu nevidím. ()

darkreider

To som sa teda nasmial. Najsmutnejšie je, že Paul Rudd ma obrovský komediálny potenciál, ale vždy sa zašije do chujoviny. On si tie filmy snáď vyberá podla intenzity fakovania a nudizmu. Aspoň, že Alan Alda vyšiel z tejto zlátaniny suverénne a bez lapsu. ()

mirecek

I přes malé hodnocení sem očekával, že to bude nějaká normální komedie když už tu hraje Jennifer, bohužel trapnost některých vtipů... a už jen ten děj, celkem dost podprůměrná komedie. ()

Oonika

Vcelku originální věc, ale nepředpokládám, že to bude nějak moc oblíbené :-) Chvílemi to bylo vážně vážně trapné, ale pak jsem se zase docela slušně bavila. Ale Jennifer už by měla taky jednou zkusit něco serióznějšího :-D ()

sarfian odpad!

Tak toto je sila. Nepomohla ani Aniston, ktorá ma hlboko sklamala, že sa pustila do tejto sfetovanej sračky. Režisér tiež asi nemá všetkých pokope, možno preto že si dal šluk konope. Dalo mi vela práce, a mal som čo robiť, aby som to dokukal, sakra som z toho vyšťavený.VIDENÉ 1x ()

katululum

Pár zajímavých myšlenek (respektive citátů) v tom je, ale to je tak vše. Kromě toho, jak dobře Jennifer Aniston ve svých více než 40 letech vypadá a touhy inspirovat se, tenhle snímek bohužel víc nepřináší. ()