Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

Psycho.R

Velmi předvídatelné, nezábavné i když s celkem dobrým námětem, který by se dal využít daleko lépe. Účast legendy, pana Aldy byla vítána, ovšem moc filmu nepřidala. ()

mira.l odpad!

No byla zase jednou sračka. Že bych to stáhnul kvůli J. Aniston? Zase tolik ji nemusím, ale lepší důvod mě nenapadá. Nicméně ani ona to nezachránila. ()

DadysGirl

WTF! Alternativní Jen?! :) Jákekoli jiné obsazení by to poslalo do řiti, ale Jen a Paul to utáhnou :) ovšem je to prvotřídní hovadina... chci být alternativním nudistou! Howk! ()

TommyDiamond

Jsem zklamán, čekal jsem trochu víc. Nejvíc mě u tohoto filmu vadila vulgarita. Takovýto druh humoru (jestli se to ovšem dá za humor označit) se přece nemůže nikomu líbit? Paul Rudd sedící před zrcadlem a sypající ze sebe jedno sprosté slovo za druhým. No hrůza, musel jsem přetáčet. Tento film vlastně ničím nepřekvapí. Ani obsahem, ani hereckými výkony. Na víc než na slabý podprůměr film Tohle je ráj nemá. Celkově 20% ()

dj_kure

Až na několik míst u kterejch se člověk akorát nasere stupiditou a trapností jde o celkem slušnou zábavu. Párkrát se člověk i zasměje, ale je to prostě jen další klasická americká komedie s mraky klišé a už milionkrát slyšených a viděných fórů. Oddychovka... 55% ()

markyzgero

cesta justina therouxe od lynchovo mullholand driveu přes stillerovo tropic thunder až sem. k paulu ruddovi a jenifer aniston. tak tohle je asi ráj. ()

windows odpad!

Tohle není ráj, je to těsně nad propastí před odpadem. laciný snímek, kde světlo světa víří alespoň Jennifer. Pokud máte rádi hipíky, teplouše, tvory s nižším iq...budiž. ()

ilovebritain

Jako co tohle mělo být?! Jennifer je utahaná (i vzhledově, co si budeme povídat, nejlepší léta jsou nenávratně v tahu a to říkám i přesto, že je jedna z mých oblíbenkyň) přinejmenším tolik jako celý film. Paul je roztomile šmudlózní (bohužel ne tolik jako film), ale to film neutáhne ani ve snu. Žánr romantické komedie jde patrně do pekel horoucích... ()

Shitonit

Podle zdejších komentářů a protože je to typická americká píčovina o ničem, jsem to dlouho odkládal. Dostal jsem se situace, že jsem něco chtěl, a nevěděl co, to jsem to pustil, a vcelku dobře jsem se bavil. Začátek byl takovej seznamovací, od chvíle kdy ty dva magoři dorazej do Elisia, to jelo docela bez chybky. Výborný hlášky typu ty tady žiješ? Ne, žiju tam, kde se momentálně nacházím, tady jen přespávám,...nebudu to rozkydávat, je to na takový tý hraně, že někoho to nadchne, a někoho nasere. Ke konci to malinko romanticko dramaticky zaškobrtávalo, ale celkovej dojem to vyprudilo dobrej, a tak jsem docela spoko. ()

ANTYCHRYST

Jennifer je záruka kvality.. ale ten její parťák mi tady fakt neseděl...jedinej jeho světlej okamžik.. když chtěl ojet tu blondsku..:) hipikove jsou celkem vtipný... zejména nudista spisovatel..50% docela jsem se zasmál..:) takovej průměr ()

Mara12

Exkurze do života mladého páru, který přijde o zaměstnání a je nucen se odstěhovat z milovaného New Yorku. Po rozpačitém road tripu, se manželé usazují v komuně hipíků, kde jsou zasvěceni do všech tajů alternativního způsobu života. Tvůrci filmu Wanderlust by si zasloužili kopanec, za to jak trestuhodně plýtvají divákovým časem. Rudd a Aniston jako pár absolutně k nepoužití, hipíci nechutní, humor vulgární, příběh nudný a většina postav zcela nevyužita. Jen si říkám, jestli zrovna tohle měl Alan Alda (a mnoho dalších) zapotřebí. ()

Jerris008

Nápad, udělat komedii na tohle téma, měl celkem slušný potenciál. Ale Wain se ho zhostil strašně. Nejhorší, co se může stát u komedie je to, když není vtipná. ()