Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

bourec

I přesto,že produkci dělal J.Apatow,tak je to dost kravina.A ani v komunitě Elysium,ani u jeho bráchy doma bych nevydržel ani sekundu.30%. ()

wohna

Obyčejná komedie s jednoduchým scénářem režírováno pánem, který natočil jeden koukatelný film. Nečekal jsem od toho nic, takže jen film na dlouhou chvíli. Rozhodně mě to nezklamalo, ale zas nebylo na tom filmu nic, co by mě donutilo k zasmání. Taky tu nebyla žádná scéna, kterou si budu pamatovat do konce mého filmového života. Film si plyne pořád stejně, žádné zvraty, jednoduchost nadevše. Paul Rudd má občas i vtipné momentky, tady bohužel nebyly, zato přišla jedna z nejhorších a nejtrapnějších scéna novodobých filmových dějin. Jeho rádoby vtipný a sprostý monolog? Vystřihněte to a zakopejte hluboko pod zem, aby to už nikdo nikdy neviděl. V tu chvíli jsem si chtěl nandat sluchátka, zacpat uši a bůhví co. Pár pozitiv ale na filmu najdeme, abych nebyl zas tak kritický. Ty ale tenhle film nezachrání. PS: Obsah filmu nesedí. Je to úplně o něčem jiném. ()

J0hny5

Achjo. Od začátku se to tvářilo jako pohodová komedie, která má co říct. Postupem čase se to začalo čím dál tím více stáčet ke stupidnímu humoru a zesměšnění celého příběhu. Herci ok, zpracování ok, scénář stupidní. 40%. ()

Juto

Nejde o špičkovú produkciu Apatowa a na konci je zrejmé, že film bolo oveľa zábavnejšie vyrábať, než sledovať. 4/10 ()

Mamie

Co bylo na tomhle filmu nejlepší? Řekněme že účast Alana Aldy (i když nevím, zda tohle přeci jen nebylo trochu pod jeho úroveň) a sestřih několika nepovedených scén (Paul Rudd je sympaťák, jen na role občas nemívá štěstí). ()

Iwus.ka

Já vždycky věděla, že přestěhovat se do nějaké dobou zapomenuté komunity bude hrozně fajn a již odhazuji svůj vymazlený smartphone v dál. Amiši jsou na mě příliš slušní, proto volba padla na nezávislou hipísackou partu. A že si umíme užívat života, to vám tedy povím. Denně pořádáme zahradní kalby a vždycky se do mrtva zkouříme marjánou. Co se týče uvolnění napětí, na sexuální zdrženlivost se tu nehraje ani náhodou. Občas to i někdo s tím vyznáním svobody přežene, a tak není nic neobvyklého zahlídnout jedince s vyvaleným plejtvákem. Abych to jen nevychvalovala, má tohle soužití i své mouchy. Mám skromný příbytek, vydělávám prodejem vypěstované úrody a nemám žádné soukromí, když chci položit kabel. Dveře prej zabraňují lepšímu kontaktu. No co už, hulení a orgie za to stojí. V případě zájmu o začlenění do naší báječné tlupy navštivte www.vidlacispojmese.com ()

bartias

Jennifer Aniston se objevuje v další komedii a k ruce má zkušeného Paula Rudda. Jako manželský pár stižený okolnostmi se ti dva ocitnou v polozapomenuté hippie komunitě, kterou vede Alan Alda. Až na pár situací nejsou často odvážně improvizované vtipy tak úderné a šokující, jak by se dalo čekat. Tohle je ráj je ve výsledku obyčejná, průměrná podívaná pro lehké zasmání s bonusovým morálním poučením na šťastném konci. ()

tom88

Nie je to výkvet svetového filmu ani komédie ako žánru, ale pravdupovediac som sa veľmi slušne bavil a Wanderlust mi perfektne sadol. Je to ľahká komédia s prostým dejom a prostými americkými postavami. Nad niektorými scénami človek samozrejme krúti hlavou, ale niektoré ma celkom dostali. A navyše cameo Raya Liottu. 70% ()

dr.fish

Já osobně proti tomu v podstatě nic nemám. Jen mi vadí poslední dobou shaha Hollywoodu šokovat diváky vulgaritami. Jako by teprve teď zjistili, že lidi mají pohlavní orgány a cpou to úplně všude. Nevím kdo jim to poradil, ale začíná to být otravné. Jinak ale je život v komunitě páru Aniston-Rudd celkem slušně udělanou zábavou, ničím nepřekvapí, ale ani nezklame, cítil jsem tam maličko parodii na Pláž. Pár dobrých vtipů, docela dobré dialogy. Že to není o ničem? Stejně jako všechny ostatní americké komedie. Příjemná zhulenost. Oceňuju ale nápad a jeho realizaci...70% ()

ivan_drago

Za celý film nezazněla jediná rozumná a smysl dávající věta, příběh neexistuje nebo je tak primitivní, že na to moje mozková kapacita nestačila a veškeré osazenstvo se chová jako banda čuráků.... Film nemá absolutně čím zaujmout a o smíchu si nechte jenom zdát... Aniston už je vyžilá a její přerod z "ňůjorčanky" na hippie krávu a zpátky tu trapnost celého veledíla povyšuje na druhou.... A Rudd cvičící si hlášky k zásunu je k zblití.... Jedna hvězda za to, že jsem to dokoukal... Toto je absolutní hovno... ()

Sfinkter

Hippie komunita byla riskantní volbou, ale celkově to vyšlo. Trapnosti střídají slušné vtipy - s Aldou v nejlepší roli od dob MASH. ()

st.jim

Tohle byl spíš porod, než ráj. Možná, že jsem si měl jednoho ubalit, aby to bylo veselejší. Jennifer opět sexy a Paul zábavný..... co dál? nic, konec - šmitec. ()

DivX

Ano, takovych filmu je hodne. Ale kdyby se ve scenari vychytaly mouchy dal bych i 4 hvezdy. Uzil jsem si to a za hodnocenim si stojim. 60% ()

Mrkvič

Sakra. Můj osobní život musí být hodně absurdní, když mě chytnou i z hlediska správné logiky atd takovéhle ujetosti. Romantické komedie tady v červených číslech většinou prospím nebo vypnu v polovině. Tohle je ale zajímavé od začátku do konce. Zase jsou použity příšerně ujeté a nereálné okolnosti nebo postavy, ale celkové vyznění dokonale sedí. Nebo jen na můj život a to je... nemyslím si že smutné. Smutné mi to přijde u všech ostatních. Fajn herci, občas jsem nad něčím usmál a s každou větou nebo každou mířenou ironií naprostý souhlas! ()

ywo666

Sklamanie. Taký zbytočný filmy. Neviem, prečo som to vlastne pozeral. Takže od začiatku. Rudda nemám rád a tento film na tom nič nezmení. Aniston je len priemerná. Akerman je skutočne len do počtu a zbytočná. Jediní kto poteší je Alan Alda a Justin Theroux. Pár krát som sa zasmial. Občas sa na to dobre dívalo ale dokopy nič moc. Dal by som tri hviezdy keby Jenifer ukáže prsia naozaj. Ale to by sme možno videli, aj to čo sme nechceli? Každopádne takto lepšie 2*. Od Waina sa my viac páčilo Ten a Anchorman. ()

Pavlínka9

Film jsem si našla kvůli Jennifer Aniston, u které jsem se rozhodla, že se podívám na všechny její filmy a tenhle už je předposlední. A musím říct, že Jennifer jsem si užila plnými doušky, ale sám film je prostě propadák. Je to děsné, ale proč tedy 4hvězdičky? Jelikož téma filmu je skvělé. Již na začátku vidíme jak se pár, který spolu je již několik let se dohaduje, zdali bude bydlet v pidibytečku, který není lukrativní, ale je to v New Yorku - v centru dění všeho a pak se objeví na nějaké "farmě", kde všichni žijí volnou láskou, starají se sami o sebe, myslí na sebe, myslí na přírodu a všechny společenské vymoženosti a hlavně stres jde stranou....A to se mi na tom líbí nejvíc. Ten kontrast společnosti a toho, jak i lidé, kteří žijí ve stresu a ve společnosti, kde čas je neúprosný, najednou zjistí, že to tak nechtějí a chtějí být ve společnosti lidí, kteří smýšlí úplně jinak. Justin Theroux - ňam, Malin Akerman druhé ňam a k tomu Jennifer? Skvělá trojice, která vlastně málem byla trojice ;) Film není vysloveně komedií, ale pár světlých momentů tam bylo :) Hlavně se zvířátky, se sexualitou, odhalením - jak fyzickým, tak psychickým a taky to dokáže plno lidem otevřít oči. ()

neoBlast

Takovej ten hroznej hollywoodskej průměr co zaplatí složenky a všichni se asi hrozně bavili na natáčení, ale výsledný produkt je zaměnitelný až hanba. Pár vtipných postaviček, několik frků, a hlavně unudění herci v hlavních rolích na nejvyšší ligu nestačí. 45% ()

zdenny

Film jsem asi v polovině vypnul. O komedii se moc nejednalo a na můj vkus tam bylo dost sprostých slov - tedy, co se romantické komedie týče. Zlom pro mě bylo asi to, že jsem neměl náladu dívat se na zmrda, který ovládá partu naivních hlupáků, kteří si myslí, že žijí naprosto svobodně a v souladu s přírodou. Toto není materiál pro romantickou komedii, nýbrž pro drama, thriller nebo dokument o totalitních systémech. Takže místo abych se příjemně bavil u komedie s mou oblíbenkyní Jennifer Aniston, byl jsem celou dobu nasraný, protože totální praktiky bytostně odsuzuji. ()