Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

sowaHD

Myslel jsem, že když tam hraje J. Aniston bude to něco. Ale opak je pravdou. Některé scény byly spíše jako z Borata nebo z Bruna. Některé vtípky mě pobavily, ale zbytek filmu působil znuděně:( Bohužel 29%. ()

finy_cz

Něco do sebe to mělo. Určitá filozofická myšlenka mě z toho napadala, ale určitě nebyla komediální, jako spíš existenciální. Vadila mi stupidita jednání některých postav. Jennifer Aniston je samozřejmě skvělá herečka a jen kvůli ní jsem se na to podíval (navíc, když se jmenuje Linda =o*), ale znovu by mě k tomu asi nikdo nedostal. Za mě 3/5 (50%). ,,Není nad animáky => můj osobní seznam". ()

VasaX

Koukám že tady na to koukal každý kvůli nohám nebo abstraktním kozám Jen Anniston. Já na to koukal protože jsem chtěl romantickou komedii, jenže ve všech co mají dobré hodnocení někdo umřel, je v komatu, má leukémii, rakovinu nebo jinak umírá. Tak jsem to vzal od konce a vidím Paula Rudda, tak to pouštím. Paula mám rád, jakož i tu bandu které je součástí (z niž někteří (např. Michael Ian Black, nebo ve větší roli Ken Marino, atp...). Navíc tu je Alan Alda, mihne se v cameu Ray Liotta a taky Key a Peele. Ano, ona bandička často točí, stejně jako Sandler's boys, komedie kde jde poznat, že se bavili víc při natáčení jak divák při sledování. Ale to nevadí, tady nejsou velká očekávání a i když je humor často přes čáru humoru, tak je to zábava a vždycky to uteče. Ano Ha ha ha humory na hippie komunitu a tač lajf v New Yorku, o to tady běží, ale je to fajn a není to dementní. Příběh funguje, gagy frčí, takže když vás pár mine, tak se nic neděje. Jako komedie bez jakéhokoli očekávání je to fajn, a paradoxně ta Aniston mi na tom asi vadila nejvíc, ale s Ruddem jí to tma jakž takž šlape. ()

Guzo

Velmi slabá komedie, která měla potenciál, ale absolutně ho nevyužila. Aniston dle mého určitě nepatří do starého železa, jak si možná mnozí myslí, ale tady to nezachránila ani ona. V komedii člověk tak nějak očekává, že se zasměje, tady to bylo sem tam na nějaké lehké pousmání. Slabší 4/10 ()

sedm.1

Tak jsem si tuhle v sobotu večer řekl, že jsem si už dlouho nedal nějakou milou romantickou komedii a tak jsem neváhal a šáhl jsem po Wanderlust. Účast nádherné Jennifer Aniston a opravdu hodně sympatického Paula Rudda pro mě totiž byla dostatečnou zárukou, že bych se u toho mohl spolu s manželkou příjemně pobavit, oba dva navíc mají na tyto role ,,patent" a k tomu i předešlý film Davida Waina, Velcí bratři byla neskutečná prdel, skvělá zábava. No, nebudu to natahovat, šáhl jsem vedle. Krutě vedle. A manželka mě málem sežrala i s botama 8D. Wanderlust je totiž jednoduše jedna velká, nudná sračka. Aniston je tu sice očekávaně nádherná a Rudd sympaťák jak bejk, co s tím ale, když to vše okolo je fakt hrozný. Jednak zápletka. To snad nemohl myslet nikdo vážně. Tuctová, nudná, pomalá, nevýrazná, bez humoru, bez stylu, děs. Všechny postavy tu pak vystupují jako chovanci nějakýho ústavu, nejsou při tom ovšem ani trochu vtipní, spíš se jen předháňějí v trapnosti a omezenosti. Celá ta neohrabanost na mě zkrátka zapůsobila strnule, naivně, zbytečně, za celou dobu jsem se ani nepousmál, spíš jsem jen kroutil hlavou, co to zas nějaký usoplený trouba vymyslel za nehoráznou nudu. Kdyby tu byl tedy alespoň nějaký ten hrubozrný humor, ale ten je tu reprezentován jen bimbajícím se lofasem v každé třetí scéně, a to na mě fakt nezabralo. ()

caffelina

Som vážne rada, že ma tak slabé hodnotenia neodradili od pozretia si tejto skvelej komédie. Neviem či to je tým , že som divná, alebo to bolo Jennifer Aniston..ale na mňa to 100% zaberalo! Miestami som sa doslova váľala od smiechu a to ich nebolo málo. Párik z New Yorku sa náhodou ocitne v komunite hippiekov žijúcich podľa svojských pravidiel a rozhodne sa tam na istý čas zostať. Určite nejde o lacné primitívne vtípky hodné nejakej teenage usa komédie, založené len na prasárňach. Zrejme nie každého chytí štýl humoru a scén v tejto komédii, no už len Jennifer stojí za pozretie a keď máte podobný , zrejme úchylný zmysel pre humor ako ja, tak rozhodne nebudete ľutovať. ()

kolemjdouc

vzhledem k tomu,že jsem vypla  a soustředila jsem se jen na ty krávoviny které tam vyváděli,jsem se musela víckrát od srdce smát.Některé scény(např.pobíhající silně -sátiletí naháči)fakt byly za hranicí vkusu ale to bylo jen pár vteřin.Jinak po nedávném Dortu jsem i tady mohla vidět Aniston ()

ThomasCrown

Filmy s Jennifer Aniston mám rád a vyhľadávam ich a ak by tu nebola, po filme nikdy nesiahnem. To vraví za všetko. Označenie komédia sedí, len občas je problém nájsť si scénu, pri ktorej sa úprimne zasmejete..napríklad úplne obyčajná nehoda auta v jazere..it happens. Na viac než jedno pozretie určite nie, hoci Alan Alda sa snaží zo všetkých síl a ide mu to. ()

Prochy38

Hodně, hodně slabé a blbé. Zbytečně oplzlé, sexistické a nepříjemné. Proč? Protože takové komedie teď Amíci točí. Škoda. Dobrá herecká dvojice, ale úplně pitomý film. * za kočku J. Anniston, protože ta jasně dokazuje, že ještě dlouho bude jednou z nejkrásnějších žen Hollywoodu. A ta druhá z půlky za pohodového P. Rudda a kočku M. Åkerman. Škoda, že šlo o takovou blbost. Herecky to mělo na víc... ()

Schuldiner

Tak...ze začátku docela zábava a celkem vtipná a docela neomšelá záležitost s celkem vtipným a docela originálním humorem.. Ale záhy se to začne celé kazit a po půlce už tam není v podstatě vůbec nic! Slabé, chvílemi i vyloženě trapné. ()

cmenda

Úžasná komedie se skvělými herci napříč generacemi ,celí film srší vtipem a celková zápletka je celkem povedená .Nakonec to byl vážně ráj. ()

Ollie235

Blbost na entou, která je ale díky příjemné hlavní dvojici poměrně stravitelná. Místy jsem sice měl silný pocit, že jsem si zase jednou pustil totální kravinu, ale místy to byla celkem příjemná romantická komedie. Vtipu je tam ale bohužel pomálu a převládají spíše trapné pokusy. Nakonec tedy 2*. ()

spageta

Po přečtení zdejších komentářů jsem nic moc nečekala, spíš jsem se připravovala na blbinu, kterou po chvíli vypnu. Nicméně se tak nestalo a pár vtípků bylo hodně podařených. Nejde o nějaký převrat, vše jde podle přesné šablony amerických komedií, ale hvězdičku navíc dávám své oblíbenkyni Jennifer a taky chci trošku zvýšit to nízké hodnocení:) ()

Domec

No tak to je chujovina. Banda posahanejch hipiku behajici po lese a mlsajici vsechno ,co se da zfetaovat mi v tomhle podani rozhodne nesedlo. Vetsina vtipu byla trapna a Rudduv fuck-speech byl opravdu otresnej. ()

Illy

Fakt nemám rád hipíky. A tohle by nebylo tak hrozný, když to ukazuje jejich demenci, ale některé scény byly za hranicí debility. ()

Fifer

Opravdu netuším odkud vycházela luksatka z obsahu filmu, ale připadá mi, že přeložila úplně jiný obsah. Nejde tu o konflikt vesnice vs město, ale život v hipisácké komuně vs obyčejný život pracujícího člověka. Navíc hrdinové si vůbec nemyslí, že jsou burani. O co tedy jde (nebojte, bez spoilerování), mladý manželský pár přijde o práci v New Yorku a je nucen se z něho odstěhovat. Pár tedy odjede za bratrem manžela, který mu nabízí práci. Cestou však narazí na hipísáckou komunu, která je nadchne, takže najednou neví, zda by tohle nebyl lepší způsob života. Toto vše se odehraje v prvních 10 minutách. Nicméně i průměrný divák asi tuší, jak to v americkém filmu dopadne? Co myslíte, zůstanou s hipísákama a budou vesele fetovat až do smrti? Jak jste tedy pochopili, od tohodle filmu rozhodně nelze očekávat nějaký překvapivý děj. Vše plyne podle zažité šablony a typizovaných postav, vše už bylo stokrát jinde. Má tedy smysl se na film dívat? Řekl bych, že má smysl jej proklikat. Jsou tu slabší scény i poměrně vydařené gagy. Mně se nejvíc líbila scéna jízdy autem z New Yorku. Jenže konec je tak klasicky přeslazený a kýčovitý, až člověk lituje, že se na to vůbec díval. Asi o nic nepřijdete, když zvolíte jinou, lépe hodnocenou komedii. ()

KOZEL84

Vůbec ne tak špatné a kromě neuvěřitelně trapného Ruuda před zrcadlem,celkem hlína.A určitě ne proto,že bych byl hippiesák,ale právě proto,že si to z těch špinavých houmlesáckých smradlavců,dělá prdel.Ale nejlepší heft je stejně tady ''Jak se tam podařilo dostat Jennifer Aniston?''.No to asi proto děti,že ona v jiných filmech vůbec nehraje!!!Pičóóó...fakt už! ()