Poslední panic

The Virginity Hit

Komedie

USA, 2010, 86 min

• Diegog4

Film je postaven na zajímavém pohledu točení d vlastních kamer mobilů a jiných medii jak tu již bylo napsáno bohužel toto velké + je vlastně i - nebot po cca 3/4 hodině koukání zjistíte že se vlastně nic neděje a že tam nejde dát ten šmrnc a vtip ps: škoda přál jsem hlavnímu hrdinovi, že začne chodit s tou svou nevlastní sestrou....slabé 2*(29.1.2011)

• VvV14

Až moc koukám na teenegerovské komedie a už mi to leze na mozek. Ne, tohle není nic moc, ale rozhodně sem se bavil víc než u trapných prciček 4 - 6. První moje reakce byla "86 minut?! a to si ze mě děláte prdel?!" ale ve finále to uteklo poměrně rychle. Když se během filmu podívám max dvakrát na hodiny je to poměrně "ucházející" zábava. 2* stačí.(2.2.2013)

• strigon

Asi bych se měl omluvit tvůrcům všech filmů, kterým jsem doposud dal "odpad!", tohle je totiž ještě o třídu horší. Neskutečně ujetá, nereálná, nezáživná, odpudivá, divně natočená rádobykomedie, která do posledního puntíku dokazuje, že Prcičky nikdo nikdy nepřekoná a ani zdaleka se jim nepřiblíží. Jediné co jsem si z filmu vzal bylo ponaučení, že už nikdy nechci takhle promarnit 90 minut svého života.(30.3.2011)

• Zevon

Další x tý klon trapných etud na téma honimírských eskapád. Možná chvilkově zaujme pár nenáročných pubertálních dítek, jinak neskutečná otrava bez nápadu, která pořád dokola replikuje téma panictví, jako by to byla životní zátěž. Vygenerované zápletky jsou mechanicky nezajímavé a pár vtípků z dob krále Artuše, oblečených do nového hávu mě má jako strhnout? Já nevím, jestli dnešní patnáctiletí jsou tak nenároční, nebo jednoduší, nebo to z nich dělá tento odpad?(29.1.2011)

• zolo23

Už len fakt, že chalan chodí s babenkou 2 roky a nezasunie ma celkom fajn pobavil. Scenár je jednoduchý, predvídateľný a jediná zmena oproti podobným filmom je tá, že sa celý film berie skôr ako dokument. Teraz neviem či to filmu pomohlo, alebo uškodilo.. Takže ten kto neobľubuje "dokumentárnu" kameru a je na ňu priam alergický, radšej sa Poslednému panicovi vyhnite, pretože takto je natočených cca 90% filmu.(31.1.2011)