Reklama

Reklama

VOD (1)

Čtyři mládenci, jedna kamera a jejich zábavné líčení dobrodružství, jenž jsou spojená s oním radostným a zároveň strach nahánějícím životním okamžikem - ztrátou panictví.  Will Ferrell a Adam McKay, zakladatelé webové stránky Funny or Die a zároveň producenti těch nejzábavnějších komedií poslední doby, teď přicházejí s dalším, zábavou nabitým filmem - Poslední panic.
Čtyři mládenci, kteří mají videokameru a příliš mnoho volného času budou vyprávět příběh jednoho z nich - o jeho výpravě za ztrátou panictví. Matt je jediným, který zatím svou misi nedokončil - bylo to už skoro nadosah, při příležitosti dvouletého výročí se svou dívkou, pak ale zjistil, že ho jeho drahá podvádí a bylo po všem. Nyní je pro něj ještě důležitější, aby dosáhl cíle. Jeho kamarádi se mu samozřejmě snaží pomoci, a tak ho vedou cestou plnou chtivých kamarádek, známostí přes internet a dokonce i hvězd z filmů pro dospělé! Vše samozřejmě dokumentují a vystavují na internetu... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (52)

hefoo 

všechny recenze uživatele

Zaujívamo natočené, a vcelkom najrealistickejšia komédia čo som videl, miestam som si myslel, že sa to aj naozaj stalo. Žiadny fekálny humor,sem-tam neaký vtip, ztoho Zacka som nemohol jednoducho, v celkom dobrá koméda na oddych a aj sa zasmejete(napr. stou feministkou ztoho som ja nemohol), no a koniec dobré známy, taký priemer. ale dávam hviezdičky za v celku veľmi vierohodnú predlohu skoro reálnu. ()

numi 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení. Parta teenagerů si prostě natáčí na mobily a kameru "dokumentárním" stylem to, jak se jejich kamarád pokouší přijít o panictví. Samo o sobě dost echt over-the-top téma, jenže vše odsejpá. Film není založen na opakující se sérií rádobyvtipných trapných situací, ale na vcelku reálném vývoji. Do toho navíc vstupují i vedlejší postavy a boční dějové linie, takže příběh není lineární a vlastně vás na konci i opravdu zajímá, jak a s kým si Matt vrzne. Navíc se The Virginity Hit kompletně vyhýbá fekálnímu humoru, za což si zaslouží extra velký palec nahoru. ()

Reklama

zolo23 

všechny recenze uživatele

Už len fakt, že chalan chodí s babenkou 2 roky a nezasunie ma celkom fajn pobavil. Scenár je jednoduchý, predvídateľný a jediná zmena oproti podobným filmom je tá, že sa celý film berie skôr ako dokument. Teraz neviem či to filmu pomohlo, alebo uškodilo.. Takže ten kto neobľubuje "dokumentárnu" kameru a je na ňu priam alergický, radšej sa Poslednému panicovi vyhnite, pretože takto je natočených cca 90% filmu. ()

bassator odpad!

všechny recenze uživatele

Zde se mi bude hodnotit velmi lehce. Absolutní sra..., kýčovitý nesmysl, směšnost nad směšnost, věrohodnost nula. Zde se nepovedlo vůbec nic... Vtip který by mě pobavil jsem zde nezaznamenal ani jeden. Toto je prostě film té největší ubohosti a slovo odpad je pro něj ještě velká lichotka... - 9. 11. 2012 - 0% ()

Diego75 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle je velmi trapný pokus o teenagerskou komedii. Sledujeme partu imbecilů s úmyslem pomoct mladému ubožákovi tím, že jeho utrpení rozvěšují na internet. No popravdě sám nechápu proč jsem si tohle pouštěl a očekával jsem od toho něco jako komedii. Kdyby tu byly alespoň puberťácké povedené vtipy, ale tohle je jen várka trapnosti a znechucení....Odpad jako vyšitý. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama