Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

moviesfan

Sice jsem se na Portman velmi těšil, ale pořád jsem se obával průšvihu. Ten se naštěstí ani nekonal. Snímek sice disponuje mnohými klišé, které známe z velkého množství filmů, ale dokáže i pobavit. N.P. je krásná, milá a občas i vtipně trhlá, což dělá nenáročnou a vydařenou podívanou. ()

JohnCZ

Výborná romantická komedie s velice povedeným obsazením. Z Kutchera se sice pomalu, ale jistě stává opravdový herec a Natálka je opravdu krásná. Nechápu, proč mnohým tak vadí. Po scénaristické stránce nejde o nic vyjímečného, ale zahrané to je s citem a chemie mezi hl. dvojicí funguje na jedničku. Trochu mě překvapila jistá odměřenost - celé je to o šukání, ale přitom se tam nic moc neukázalo (což ale neberu jako mínus!). Líbilo se mi to víc, než konkurenční Love and Other Drugs. Hodně silné 4* ()

F.man

Že by byl Reitman vážně v hajzlu, pardón, za zenitem? Vždyť No Strings Attached nemá snad žádnou koncepci, k divákovi nijak nepromlouvá, prostě prázdný film, ve kterém si Portmanka a Kutcher sem tam šuknou a opepří to nějakým tim "fuck". Natálii vlastně v tohle filmu nechápu vůbec. Tak ona pracuje s Aronofskym na Black Swan, na neuvěřitelně těžké charakterní postavě, za kterou byla nominována na Oskara, vyhrála (což v té době ještě pravda nevěděla) a ona podepíše průměrnou komedii jako je tohle. OK, třeba si odpočinout, vyzkoušet jiné role, ale tohle ji prostě nesedí. Neví jak se má v tomhle žánru pohybovat, neví co se svojí postavou a tentokrát mi tak prostě nesedla. Zato Ashton ten to drží, vždyť je už zvyklý, takže s ním problém nemám a svým (stále stejným) ksichtíkem mu tyhle psotavy věřím. Největší problém ale mám, jak zvou říkám, s Reitmanem, který se nedokázal rozhodnou jestli teda točí eRko nebo PG-13, jestli točí romcom nebo teen-komedii, prostě jako režisér úplně selhal a vytvořil něco co hlavu ani patu moc nemá. Možná tak první půlka, která v těhle filmech bývá vždy lepší, neboť v druhé půlce už se jede podle stejně neoriginálního námětu jako všude jinde. Za dvě hvězdy - pár fóru tady vyjde, první půlka ujde, Ahton ujde, jinak ale špatný, hodně špatný na ty jména které za tímhle stojí. God, I am single as fuck. ()

PauloZ

Přeamerizovaná krávovina. Už v polovině filmu jsem se nudil a připadal si jak nějaká teenka, když jsem na to čuměl. Nechápu proč na to Natálka kývla, asi chtěla mít na kontu taky jednu z těch tuctových klišoidních komedií. Komediálních situací je přitom velmi málo, spíš je to jedna trapná situace vedle druhé. Na Ashtona je to standard, hraje pro teenky, ale přál bych mu zas nějaký kvalitní film, protože zahrát umí. Tohle je ale velmi slabé. ()

Marsik

NOVA HD - Tento film měl v roce 2011 velkou konkurenci - komedii "Kamarád taky rád". Oba filmy jsou téměř stejné, přece jen trochu jiné. Můžeme diskutovat, jestli je Natalie Portman více sexy a lepší herečka než Mila Kunis, anebo jestli je Kačer větší frajer než Timbrlejk. Pokud ale budeme hodnotit tyto komedie v globálu, tak je to velmi vyrovnané, i když dle mého názoru ani v jednom případě to není bůhvíjaká sláva. Oba filmy mají po jednom velkém plusu a po jednom mínusu. "Kamarád taky rád" je hlavně svižnější, ale daleko více ukecanější, což časem nudí a vadí. "Hlavně nezávazně" je naopak příjemnější v dialozích, zkrátka jich není tolik, a tak nenudí. Zato na tempu by se rozhodně mohlo přidat. Oba filmy však mají něco do sebe, i když všichni samozřejmě od začátku vědí, jak to dopadne. Holt se pohybujeme ve vodách romantických komedií, kde je toto naprosto na denním pořádku. Ovšem dnes hodnotíme duo Natalie + Ashton, a tak můžeme s klidem říct, že jim to docela ladilo, místy jiskřilo a diváka neodradilo. Dneska mi v televizi CZ dabing bodnul, a to i přes to, že si Kutchera střihl můj "nejoblíbenější český dabér" Filip Švarc (ten chlap mluví jako koza, kterou někdo neustále kope do varlat). Jo a nebýt těch tří reklamních přestávek, kdy nás TV Nova krmí stupidními prázdninovými reklamami, tak bych možná dal i o pár procent víc. Simply...No Strings Attached - 65% (with J.) ()

spaceboyCZ

Kdyz to srovnam s Just go with it, tak toto je ukrutna nuda. Kutcher celkem vtipny, ale prekvapive Portmanova je cely film toporna a strasne vyumelkovana, proste ji tu postavu neverite, ani kdybyste meli dve promile v krvi. Velke zklamani, cekal jsem od toho mnohem vice... ()

hous.enka

Vlastne to byl predvidatelny film a neoriginalni a Ashton Kutcher neni nic moc herec, ale... Pragmaticka Emma, ktera se snazi mit svuj zivot pod kontrolou, mi sedla. Samozrejme bylo jasne, ze laska nakonec - jako vzdy v podobnem zanru - nad vsemi zvitezi. Ocenuju par zajimavych napadu, trochu bych zuzila okruh vedlejsich postav. Shrnuti: prumer plus jedna hvezda za Natalii Portman, ktera dokazuje, ze nemusi byt zaskatulkovana jen v intelektualnich rolich, ale ze hrave zvlada i romanticke sladarny :) ()

Kryton

Tohle natočil stejný člověk, který režíroval Krotitělé duchů 1 a 2? Je to průměrné, pár scén zabaví, Portmanka roste do herecké krásy a Kačer se také snaží. Ovšem nevytřískají z toho více než průměrnou slazenou limonádu. Velký Reitman by měl asi jít do důchodu. ()

Krissty

Nevím, jak tento film ohodnotit. Když se nad tím zamyslím, námět není nic nového ani zajímavého a celkově je to takové trochu "divné".. Ale na druhou stranu mě to hodně bavilo, nenudila jsem se a pohled na dvojici Portman-Kutcher byl fajn.. I když jsem od Ashtona nečekala téměř nic, mile mě překvapil a dalo se na něj koukat :) A Natalie, to je kapitola sama o sobě. Bez ní by to asi nebylo ani zdaleka tak dobré.. Proto dávám velmi slabé 4*.. ()

Alqarin

"Huh, here comes my dick!" :D Natálie to táhne jako svině, ale i Kutcher je tu poměrně doma a srandy kopec nechybí, tak proč si ji neužít (jako týpek v řadě za náma, co se imrvére hurónsky řechtal). V rámci žánru příjemný průměr. ()

Rosana

Film jsem si náhodou pustila hned po filmu Černá labuť. Byla to trochu úleva vidět, že té holce hrabe jenom trochu. Možná kdyby spojili svět filmování a ty jejich postelové tendence, mohlo by z toho být docela dobré porno. Možná že tvůrci původně točili porno, ale ta školačka z toho muzikálu, který tam jako natáčí, určitě couvla a tak z toho museli udělat slušný film. ()

katasta

Myslím, že od žánru komediální romantika se toho nedá očekávat přespříliš, takže nechápu to nízké hodnocení. Dle mého názoru to splnilo všechno co mělo. Mám poslední dobou problém najít nějakou komedii, u které bych se vážně smála, ale tady se to povedlo, a ne jednou. Všechno je tak bezprostřední, tak trochu dětské a zábavné, že to vykouzlí úsměv na tváři. Příběh mi také vůbec nepříjde hloupý, z mého pohledu spíš klidně realistický s komickými prvky navíc, a co bychom asi měli chtít více? Je to takový lehce nadprůměrný film do nepohody :o) ()

Riddick77

Ano, je to stokrát ohrané a stereotypní, konec lze tipnout tak po 2 minutách a dějové zvraty zde vskutku nemají místo. Avšak to je mi zcela jedno, protože je to pohodově natočené, se správnou dávkou nadsázky a humoru. Natálka je prostě bezkonkurenčí a i když Ashton je totální neherec, musí se mu nechat, že určité charisma má a do tohoto příběhu naprosto sedí. Lepší průměr, o chlup! 6/10! ()

JJ.Gibson

Na No Strings Attached jsem se docela těšil, musim říct. Portmanová s Kutcherem z toho by i mohlo něco být :) Jenže po shlédnutí musím konstatovat, že těšení asi bylo nepřiměřené. Není to sice špatná romantická komedie, ale tak nějak, jak to jen říc, hmm, fajn, sem tam nahý záda, ha vtípek, ha dramatiše tipiše, ha morální dilema. Přišlo mi zkrátka dost prvoplánové a možná až zbytečně dlouhé, což je škoda. I přes to všechno líbivé, především pro něžné pohlaví, bych dodal... ()

Jillen odpad!

Čemu se to Portmanka, na maminčiny časy, upisuje? Hodně nudné, hodně mdlé a člověk, který psal scénář by zasloužil roli papíru do zádele. Ve srovnání s podobným "Kamrád taky rád, fail na všech čarách... ()

MikO_NR_1909

Zatlieskajme Reitmanovi, Kutcherovi a hlavne Portman, že sa odvážili maximálne sa strápňovať. Keby to je aspoň vtipné, nič nepoviem. A smerovanie podobných romantických komédií ide poväčšine pomimo mňa. ()

Makky

Skoro celý film som sa uškŕňal jak dement. Tá tunajšia dvojka je jednoducho perfektná a Natalie začínam prichádzať na chuť (sám sebe sa čudujem, že prečo až teraz). Pravidelne a nezáväzne to proste nejde, a o tom to je. Svieže, úsmevné, príjemné, výborné... ()

Ferry

Komentáře nejsou mou silnou stránkou, ale zde si ho neodpustím. Na tomhle filmu jsem si všiml jedné důležité věci, Natalie se naprosto skvěle hodí do komedií, většinou hraje v dramatech, ale tady naprosto skvěle pobavila. Trošku míň tady hrál Ashton, až mi občas přišel jako bukvínek, ale jinak se taky snažil. ()

Alementina

prvni polovna o dost vtipnejsi nez druha, udrzet to, dam i 4*, bohuzel druha slabsi polovina je zvrsena překyčovitým koncem, jak kdyby byl problem zakoncit romanticky film bez prehršle romantického cukru. Nejlepsi bylo menstruacni cedecko. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman