Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones (Kunis), znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je Jupiter sledovat, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru. (Warner Bros. CZ)

sigiMAN

Moc dlhe, moc homo, moc trapne, moc nedotiahnute... ale vizualne to bolo fajn. Na telenovely ale nie som a vydrzal som to dopozerat iba pre to, ze som dufal v nieco viac - zazracny "terazvasvsetkychnakopemdoprdele" koniec, ako v Matrixe. Nic nebolo. 50% ()

ghoston

Ach můj bože! To jsem netušil, že sourozenci Wachowští jsou fandové Jirky Chalupy ze Studia kamarád. Pár dobrých nápadů tam ale bylo. Film je přístupný pouze do 10 let! Jsem zvědav jaký další průser spáchají příště. Zatím jde jejich graf hodně dolů s každým filmem. By mohli se Shyamalanem založit klub. ()

Edrik

Digitální pornografie třetího věku. Jak jinak nazvat film, který měl obrovský potenciál k něčemu, co tady dlouhá léta chybí a nakonec to opustil pro pár digitálních efektů? Už zase mi přijde, že z diváků dělají hloupé Jendy závislé na akci a mega explozích. Co se příběhu týče: Od sourozenců Wachowských bych čekal větší nářez. Nevím proč, ale ke konci filmu jsem nabyl dojmu, že celou dobu sleduji hybrida mezi Popelkou, Strážci galaxie a Flashem Gordonem. Na druhou stranu klobouk dolů před představivostí autorů, protože hlavního hrdinu - nezničitelného geneticky upraveného vlkodlaka s létajícími boty a křídly, bych nečekal ani u Terryho Pratchetta. Takže co se týče příběhu nic moc. Jedinou pochvalu bych viděl ve vyžívání se v nano-technologických hračkách a taky mám dojem, že ten hvězdný koráb řídil slon, takže za to palce nahoru. A taky za to, že Sean Bean nezemřel před první reklamou. Bohužel podobného žánru je stále jak šafránu, takže my fanoušci vezmeme za vděk jakoukoliv bryndu. Závěr: Jděte raději na toho Flashe Gordona, ten si alespoň nehraje na něco, co není. ()

nudlis

Slabý. Je to fakt slabý. Efekty jsou pěkný, mimozemský města taky, ale všechno kazí debilní a místy překombinovanej příběh a špatný výkony herců. Ne že bych u těch konkrétních lidí byl zvyklej na něco víc, ale tady je to fakt hodně slabý. Tatum většinu času čumí jak sůva a člověk neví, jestli zrovna myslí na to, co dělá/má dělat nebo na bagetu u nejbližší benzínky. Míla sice pěkně kulí ty svý veliký oči, ale jinak nic. Nevěřím jí ani to "tyvole". Paradoxně "nejlepší" byl Redmayne tím svým sípáním jak kdyby vyhulil celej karton Startek najednou. Krom Beana jsou mužský role většinou značně teplí hnusáci. V kině to nestojí za ty peníze, možná tak pade v nějaký internetový půjčovně. Ale spíš ani to ne. ()

Raziel811

Čekal jsem mnohem horší film a díky tomu jsem si snímek relativně užil. Je pravda, že přesah je nulový, efekty nejsou moc efektní a Tatum si filmem doslova proplul bez nějakých emocí a námahy. Ale i tak je to film typu "viděl sem, odškrtnuto" :) a není plýtvání časem jej vidět. ()

Tethys

zklamání - a tak jsem se na to těšila, závěr jen potvrzuje "úroveň" celého snímku. za takto vyhozené peníze by vyšlo pár mnohem lepších filmů. ()

BaseDallas

Preafektované efekty, akcia neprehľadna, musel by som byť zkoksovaný, aby som to všetko stíhal sledovať. Ohromujúci vizuál nestíha pokryť lacnú story, herecké výkony v podstate dusí všetok ten zmätok. Polonahý korčuliar, metajúci "blesky" to zabil úplne. Veľmi sa mi páčili masky, ale tie animované polodraky tam boli ako päsť na oko. Nahradiť ich reálnymi postavami, človek by nebol až tak nasratý. Rozpaćité, totálne nereálne sci-fi, ktoré rýchlo upadne do zabudnutia. ()

Warapeidza

Je to strašná blbost, velké zklamání a vůbec nechápu, proč v tom někdo utopil takový balík peněz. Za podívání stojí jenom slušné vizuály, kvůli kterým si ale musíte zastavovat obraz, protože je jinak kvůli stále se pohybující kameře vůbec nestihnete vnímat. Vše ostatní je špatně- "děj", postavy, jejich motivace, jejich činy apod. Na porážku jedné celé vesmírné dynastie staré tisíc let stačí totiž jedna uklízečka a vlkodlak s létajícíma botama. A navíc je to strááááášně dlouhý. Ach jo, a já se tak těšil :(... ()

Declen

Wachowští se snaží doždímat jednu ze svých myšlenek. Příběhově otřesné, patetické, nudné, násilné. Ono námětem by to nemuselo být zas tak špatné, ale ten scénář psal někdo po lobotomii. A ještě začínám být alergický na Milu Kunis. Na tohle se fakt asi chytí jen v životě neschopná kráva jejíž poslední šancí je doufat, že je skrytá mezigalaktická princezna. Ideálně s tím, že se ani potom nemusí snažit, aby ji někdo dotáhnul k oltáři. Možná je toto i aspirant na nejhorší film 2015. ()

Dumaru

Konečne som sa dočkal dabovaného Jupitera a s kľudom angličana som si pozrel toto tak promované sci-fi dobrodružstvo. Vyjadrím to len dvomi slovami - všetko zle. Mám rád Milu Kunis najmä z komédií a sitcomu Tie roky sedemdesiate ako aj Tatuma z 21 Jump Street, ale tento film im nesadol. Dej filmu v skratke - zo slečny čo umýva záchody sa šibnutím čarovného prútika stane Vaše veličenstvo v kombinácii s vládcom Zeme. Toľko pekných efektov a tak zmrviť film, skáčete z jedného deja do druhého, zbytočné komplikované dialógy sa striedajú s násilne jednoduchými. U mňa za 2 hviezdičky len kvôli hereckému obsadeniu,,, ()

Terminator666

Já bych to hodnotil jako slušnou pohádku ve stylu Riddick. Když to budete brát takhle, tak se Vám film líbit bude. V podstatě je to pohádka o chudé holce, která se stane královnou. Jenže je v tom jako vždy pár háčků. A královna přeci musí mít svého krále, i na něj v průběhu děje dojde. Takže pokud hledáte spíš nějaký klasický sci-fi příběh, tomuto počinu se raději vyhněte. Myslím si, že si snímek zaslouží čtyři hvězdy, sice s odřenýma ušima, ale zaslouží. ()

RoyBatty444

Wachowskích neprechádza idea premeny ľudí na potravu teraz nie bioelektrickú ale genetickú. Zprvu celkom zaujímavý svet rozsiaty po celom vesmíre je len načrtnutý na ďalšie pokračovania, a preto ostáva veľmi otvorený. Nesúhra Tatuma a Kunis tu už je dostatočne spomenutá, ale nedá mi sa nepozastaviť tiež lebo práve toto film celkom ubíja. Aby som nebol len jednostranný ani príbeh ako taký nemá čo ponúknuť. A spracovanie je hlučné a dosť často sa potýka s hluchými miestami. ()

Hobzik

To je tak blbé že je to až hloupé.No jako čekal jsem že to bude slabota.Ale prostě všechno špatně.Až na obsazení hlavní ženské role teda.Tím myslím že se mi Mila líbí,né že bych obdivoval její "trefné" obsazení.Prostě bída a utrpení.Které jsem jinak celkem v pohodě vydržel. ()

zjs

Pohádka. Hodně moc sci-fi prvků a skvělý příběh, z kterého by se dalo udělat kvalitní sci-fi třeba jako Duna. Provedení bohužel velmi slabé, komiksové souboje, postavy slušně přihlouplé. Je to film, ve kterém jde o osud lidstva a chybí v něm napětí a vážné scény, kterým by se člověk nesmál. Prostě moderní B komiksovka s prvky Stmívání a tak vznikla hodně slabá pohádka, i když vizuálně pěkná podívaná, ne tak už kvalita střihu. ()

tinss_18

Tak zlé sci-fi som dlho nevidela...zlý výber hercov. Mila Kunis mi celý film pripadala ako vymletá, Channing Tatum akoby sa ocitol v scénach omylom. Celkovo ma film nudil, pozerala som ho až dva dni. Moje hodnotenie je 40% kvôli postprodukcii. Aspoň efekty sú tam pekné, keď už príbeh a celkový dojem filmu padá. ()

terordemon

Space opera, ktorá má peknú vizuálnu stránku, parádne efekty a zbesilú akciu, ale toto všetko je len pozlátkom pre nablblý príbeh o popoluške, plného tak do očí bijúcich klišé až mi z toho bolo do plaču. Asi som sa veľmi tešil. Keby to natočia pred desiatimi rokmi tak ok, ale teraz prečo. Film fanúšikov epických sci-fi poteší, ale súrodenci Wachowski aj tak tentokrát šliapli do hovna. :( ...60% ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa