Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

kalap

Mám nejaký otrávený žalúdok, asi arabáci aj s peržanmi ma chcú zlikvidovať, reku klin sa klinom vybíja a pustím si niečo otravné a zabralo to. ()

maverick10 odpad!

Co tam do.... delal Hajzlhof? A kdyz uz tam byl, proc ho sakra ty potvory neohryzaly az do morku jeho kosti? Myslim, ze kazdy pubertak by to ocenil vic nez hopsajici umelotiny. Po shlednuti celeho filmu i se zaverecnyma bonbonkama, jsem se najednou vazne zamyslel. Zrejme rybicky napadly cely stab a ukousaly jim krom penisu i dobry humor. Ne ze bych ho tam cekal, ale byl by tam hodne platny. Ja se proste nikdy neponaucim a musim na to cucet. ()

M.i.k.e

Piranha 3D byla přestřelená,zábavná ujetost,která hodně příjemně překvapila.Tohle je v mnoha ohledech pouze neskutečná hovadina,která nejen,že není napínavá,ale není ani zábavná a jako celek úplně blbá.Jedna hvězda za to,že si ze sebe Hasselhoff dokáže udělat srandu (byť určitě slušně zaplacenou)...20% ()

Chen

Zatímco Aja uměl uměl balancovat na hranici zábavné přepálenosti a trapnosti, dvojka je téměř neustále daleko za ní. Úchylnosti jsou pouze úchylné, ne úchylně zábavné, herecké výkony jsou hrozné i v rámci žánru, dialogy vyděsí více, než krvelačné scény a ze závěrečného masakru skoro nic neuvidíme, semele se hrozně rychle a ještě je zběsile sestříhaný. Jak ukázaly Čelisti III, (pa)ryby ve vodním parku prostě nikdy nemůžou dopadnout dobře. ()

kaposlav

To snaď nie, to bola ale kofotina. Mohli trošku viacej popracovať na logike, ale pri tomto retardovanom filme by to i tak nepomohlo. Keby sa tolko venovali logike ako sa venovali holým kozám, tak by to bolo aspoň pri zažmúrených očiach uspokojivé. Ináč scénarista musí byť trošku vadný. Sem tam náznak humoru, ale ako komédia či horor to bolo úbohe...ps: Hasselhoff musí byť už pekne zúfalý, ale povedal to najlogickejšie z celého filmu "Až tý idioti vylezú z vody, tak ich domov prenasledovať nebudú". ()

Martin741

Rezisera Alaxandra Aju vystriedal novy John Gulager. A je to poznat : hororova atmosfera sa nekonala, akurat par efektivnych vrazd bolo na urovni : 40 % ()

HappySmile

Ale no tak, lidi, vždyť to byla naprosto vynikající komedie! Takhle jsem se dlouho u ničeho nenasmála! :-) David Hasselhoff neměl chybu, smekám, že si takhle ze sebe dokáže dělat srandu! A ty jeho hlášky tam byly fakt super. :-) Jenom se tochu se divím Danielle Panabaker, která si teprve našlapává kariéru, že šla do takového Béčka (teda Déčka :D). No každopáadně, jestli chcete komedii, u které nemusíte přemýšlet a chcete se jenom zasmát, tak máte zelenou. :-) ()

Pugo

Už v prvých minútach vám Gary "pomŕtvici" Busey naznačí, aký bude film debilný a nezáživný a že na Ajovu jednotku sa nedotiahne ani zďaleka. Dúfať, že tupý scenár nejakým zázrakom vykryjú herci svojimi výkonmi, je smiešne. Takú zberbu mladých a prehrávajúcich aktérov vidieť iba v dopoludnajších seriáloch v televízii. Poteší určite Hasselhoff, už druhá brutálna smrť Koechnera na filmovom plátne za posledný rok a Rhamesova hláška "Bring me my legs!". Recyklácia "vtipu" s odhryznutým / odrezaným penisom len dokumentuje abstinenciu akejkoľvek snahy o originalitu u scenáristov. ()

bourec

Až do doby,kdy rybky propluly až do bazénu to byla rutinní,průměrná zábava.Pak ale Gulagerovi jeblo,a udělal z toho parodii jak prase,bláznivá piraňa 1,tam sem se už nebavil.Ale nevadí,já totiž nic jinýho nečekal,vzhledem k tomu,jakou kvalitu měli Krvavý hostiny.30%. ()

cariada

Tohle už s hororem nemělo vůbec nic společného, celé je jedna velká parodie. Ale proč vlastně né, některý věci mě hodně pobavili, film se ani na chvilku nesnaží brát vážně, a to je dobře. Děj to nemá žádný. Velice rozumná stopáž něco málo přes 70 minut, nepočítám titulky a nepovedený záběry. ()

WoWoW

Odvaha tvůrců tohohle "parádního" filmu je naprosto neskutečná. On někdo tohle točil a chtěl, aby to bylo dobré. Tak to těžko!! Tohle muselo být hloupé už na papíře, vlastně možná v myšlenkách scénáristů. No možná jedna věc byla fajn a to David Hasselhoff. No, jsem rád, že jsem to ohodnotil a teď pryč odsud. Jsem si jist, že na tenhle profil filmu už se nevrátím. Právě jsem totiž radši vypustil z hlavy, že jsme tohle vůbec kdy viděl. ()

Lenka.Vilka odpad!

Asi mi chybí informace, protože jsem neviděla Piraňu s jedním "D", ale až tyhle "DD". Byl to horor? Komedie? Trapnost? "Josh si uřízl penis, protože mi něco vylezlo z vaginy", je hláška filmu, která ho fakt vystihuje. Protože tohle byla (jinými slovy) fakt vagínovina. Dokoukáno kvůli Danielle Panabaker. Když se dostavil Hajzlhof, ano, slovy své role: "Vítejte na dně." A přivítal mě...(Jsem v šoku, že tohle bylo v kině, ne straight to dvd...ale když to má "DD"...) Dokoukala jsem, zasloužila bych si metál! Protože tohle ani parodie nebyla. Že jo? Nebyla? (Nejvtipnější byly nepovedené záběry v titulcích.) ()

Pedrousek

Ačkoliv jsem si myslel, že jsem duševně připraven na to nejhorší, moje očekávání bylo naprosto rozmetáno. I přes to, že je mi jasné, že je tento snímek jako trapno-komedie pojat, bohužel musím říct, že i takový film se dá pokazit. V celém filmu jsem po usilovném hledání našel asi tak čtyři poměrně vtipné momenty, a to je na snímku, ve kterém by měly být vtipné scénky hlavní zbraní, opravdu velice málo. Film je prostě dost nudný a bohužel to nezachrání ani slušná nálož nahých těl... ()

Pajky3

Hororový Pátek třináctého part IV - Jak hodnotit tohle? V kolonce horor/thriller si uchytí maximálně první scéna, bohužel v okamžiku, kdy Gary Busey ukosne hlavu to končí. Takže nula/nic/odpad. Na druhou stranu přišlo úžasný cameo Davida Hasselhoffa a co si týče vtipů, tak i pár těch povedejch se taky našlo. Fishhunter nebo "Tak holka, a o tomhle je přirozenej výběr" mě poslalo do kolen. Kvůli dobré jedničce tohle hodně zklamalo. I když jako parodie by to možná i mohlo fungovat. A protože my jsme ten přechod včas zachytili, ten nás to i celkem bavilo. ()

SHI-SHA

Piraně jsou v tomto dílu velké jak krabice od bot, někdy vás jen škrábnou, jindy vám mávnutím ploutve ustřelí hlavu (úsměvná scéna před titulky). I přes tu mizérii, která celý film panuje se tu najde i pár kladných bodů. Například Ving Rhames, který se vrací z minulého dílu, aby coby belhající invalida dal nenažraným rybičkám co proto. Nebo dokonalá role Davida Haselhoffa, který si opravdu umí pořádně vystřelit i sám ze sebe! "Josh cut off his penis because something came out of my vagina!" ()

c.tucker

Tohle nemělo nic z Ajova nadhledu, těmhle DD's dudám chyběli spousty věcí, tedy kromě useknutého péra, kde celá scéna byla dost výjimečná. Ani hláškující Hoff mě nedostal do nálady. Rozjelo se to asi na pět až deset minut, když dorazil Ving, ale potom se to zase zvrhlo v naprosté peklo bez ladu a skladu. ()

angel74 odpad!

Nedokážu pochopit, proč se podobné slátaniny vůbec točí. A hlava mi fakt nebere, že to může ještě někoho bavit... ()