Bloomington

• Velká Británie Bloomington
všechny plakáty

Jacqueline (Sarah Stouffer), bývalá dětská hvězda sci-fi seriálu Neptun 26, se po letech domácího studia rozhodne zkusit štěstí na univerzitě v Bloomingtonu. Ostatní spolužáci na ni však kvůli její hvězdné minulosti pohlížejí značně nedůtklivě a těžko ji mezi sebe přijímají. Při své snaze zapadnout poznává Catherine (Allison McAtee), mladou učitelku psychologie, s níž vzápětí prožije zakázaný, ale o to bouřlivější vztah. (playboxguest)

Nekromacer

Ani nevím, jestli mi má (dle mého, proti gustu...) nepovedený konec pokazit zážitek z hezkého filmu nebo by mi měl povedený začátek zpříjemnit chvíle filmu ošklivého. I když tedy abych se přiznal, být prvních dvacet minut v duchu a stylu těch posledních, tak bych se na film asi jen tak nepodíval, tudíž raději zůstanu u hezkého filmu s ne plně vyvedeným koncem. ()

romanz123

Když kritizuji stopáž filmů, tak většinou příliš dlouhou, v tomto případě je to ale naopak - bylo to až příliš krátké a motivace postav byla spíš jen tak načrtnutá a záleží pak na divákovi, jestli ji přijme nebo ne. "Erotické" scény jsou na dnešní dobu vykresleny velmi decentně, což někdo může vnímat pozitivně a někdo naopak negativně ;-) Pár lidí tu kritizuje závěr, mně osobně nevadil, ale ani mě nenadchnul. Celkově je to pro mě tak na 5 bodů z 10, s přivřením jednoho oka dávám 3*. ()

47rieper47

Pútavý príbeh o dvoch lezbách, mohlo byť viac odvážnejších scén namiesto tých jemných, ale to by už asi bolo porno.. Ako chlapovi by mi to však vôbec nevadilo:) ()

Krevetka12

Nápad dobrý, zpracování nic moc. Čekala jsem mezi hlavními hrdinkami nějakou počáteční chemii, vášeň - ne pomalu systematický průběh první společně strávené noci. Konec byl zbytečně protahovaný a po tom, v jakém duchu se celý film nesl, se přiznám, že mi chyběl happy end. Hodnotila bych jen na dvě hvězdy, tu třetí dávám za Allison McAtee, nádherná žena. ()

ElizaJamison

Jak tragicky to někteří popisují, já musím nesouhlasit. Dle mého názoru byl film moc fajn. Ano nejednalo se o žádné veledílo, to rozhodně ne, ale na jeden z večerů je to příjemná podívaná. Hlavní postavy se na sebe vrhly teda enormě rychle, až mě to mírně zarazilo, ale vlastně proč ne. Z reálného života bych to také nenazývala, ale když máte sympatické rovnou obě hlavní hrdinky, tak ta hodina a půl uteče jako voda a vy si nakonec film užijete. Musím však říct, že mě šíleně mrzel ten konec, ten byl jaksi nedodělaný a to je věčná škoda, ale i tak je mé hodnocení pozitivní. ()