Reklama

Reklama

Bloomington

  • Velká Británie Bloomington
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Jacqueline (Sarah Stouffer), bývalá dětská hvězda sci-fi seriálu Neptun 26, se po letech domácího studia rozhodne zkusit štěstí na univerzitě v Bloomingtonu. Ostatní spolužáci na ni však kvůli její hvězdné minulosti pohlížejí značně nedůtklivě a těžko ji mezi sebe přijímají. Při své snaze zapadnout poznává Catherine (Allison McAtee), mladou učitelku psychologie, s níž vzápětí prožije zakázaný, ale o to bouřlivější vztah. (playboxguest)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Na téma vztahu mezi učitelem a žákem toho bylo natočeno a napsáno hodně. Stále je to ale velmi vděčné téma, které stojí za zpracování a na kterém se dá stavět. Představitelka Jacqueline na mě také působila až moc dětsky. Vytvářelo to mezi ní a učitelkou velkou propast. Uvítala bych více pořádných zvratů a více dramatičnosti. Konec mohl být taky lepší. ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Zaprve: uz v patnacty minute probihala zhava libacka (takhle rychle to ve filmech s heterosexualnim parem nechodi). Zadruhe: Obe hlavni hrdinky mi byly nesympaticke. Hlavne Jackie a jeji poza "jsem hvezda vesmiru, sednete si na zadek". Zatreti: zaver by mel korunovat cely film, ale ten, jakym konci Bloomigton je nelogicky. Respektive zcela v logice nanynky Jackie. No a zactvrte: ve filmu se vlastne neresil jejich vztah. Zpetne bych ale nedokazala popsat, co vlastne ty dve porad resily (krome vampyrismu), takze pro me byl film dost velka nuda se spatnym hereckym obsazenim. Filmu na tema "ucitelka-studentka" existuji mraky - za vsechny doporucuji Trhliny s Evou Green nebo jiz zminovane Loving Anabelle. ()

Reklama

Sinecod 

všechny recenze uživatele

Slabší tři hvězdičky. Takhle to přece ve vztahu není a je úplně jedno z jakých lidí se vztah skládá. Dvě hlavní protagonistky se k sobě chovaly jako kdyby spolu už nějaký ten pátek žily, nebyly tam vůbec počáteční rozpaky, emoce, jen scény zvláštně na sebe nalepeny bez nějaké struktury, jen scény o tom, co dělají, ale mohly být klidně zpřeházené a vůbec by to film nenarušilo. Neuvěřitelně povrchní film. ()

Lenny.M 

všechny recenze uživatele

Když se mi na druhý den o filmu zdá, řekla bych, že mě určitě nějak zasáhl. Bloomington mě chytl hned na začátku, výběrem zajímavých hereček a tématem "učitel a žák". Začátek povedený, říkám si, uvidímě jak dál. Asi do poloviny filmu to byla úžasná podívaná, bohužel část od "Saturnu" (kdo viděl ví:D) už je, jak jinak, zase zkažená. Nicméně si tento snímek určitě zaslouží něco mezi 3 a 4* a já ho zhlédnu aspoň ještě jednou! ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Má očekávání se nenaplnila a druhé Loving Annabelle se bohužel nekonalo. Zatímco LA je především o snaze odolat a o sebezapření, v Bloomingtonu se na sebe studentka s profesorkou vrhnou již v patnácté minutě. Což o to, nemusí být všechno dělané podle jedné šablony. Jenomže tenhle film nehraje zrovna na napjatou strunu a neláme si hlavu s detaily, žádné podrobnosti o jejich vztahu se tedy nedozvíme. Tedy o jejich pocitech především. Hlavní hrdinka (která mimochodem působí dost děcky,až to celému tomu vztahu přidává na úchylném vzezření) zaslechne klepy o profesorce, která svádí studentky - a tak, když se setkají na jednom večírku, odejdou spolu rovnou domů.. žádná skutečná chemie, ono napětí, nebo jiskření - prostě tam nic nebylo. Ani se nedá říct, že by to bylo skutečně drama, zvrat aby člověk pohledal. LA mi připadá navíc daleko uvěřitelnější, realističtější a především hlubší. Nad dějovou linkou se "slavnou hvězdou" raději více nepřemýšlím, protože to působlo neskutečně tupoučce. A vzhled a hudba televizního béčka k dobrému dojmu taky nijak nepřispívá. Na druhou stranu téma "student+učitel" je zajímavé samo o sobě a pocitově je to prostě takový průměr. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Dej filmu sa odohráva v Bloomingtone, avšak nakrúcanie prebiehalo v mestách Carmel a Columbus v americkom štáte Indiana. (U_S_O)

Reklama

Reklama