Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou neza-městnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit…
Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného. Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil? (Bioscop)

frolish

Po vynikajucej "cintorinovej" scene to na mna zacalo posobit trocha bezradne a silene a zaver uz nebol taky vtipny a vyhroteny ako by sa patrilo, ale inak fajn zabava. Slabsie 4. ()

Saur.us

Humorná, psychopatická záležitost s celkem zajímavě ujetými hvězdnými postavami. Dobrá gangsterská jednohubka. ()

Chundys

Tak se mi konečně Tenhle HNUS podařilo dokoukat do konce! NUDA!!! Proč tam proboha hrálo tolik skvělých herců? Proč proboha proč a ještě ke všemu v tákové S....E! ()

Pidzey

Parádní film, plný skvělých dialogů a šílených postav, ehh psychopatů. Je to vtipné, drsné a mě to bavilo celou svou dílku. Očekával jsem od toho přesně to, co jsem dostal. Film, branný s nadsázkou, který mě spravil náladu. Skvělé obsazení v čela s tradičně dobrým Colinem, Woodym, ale hlavně geniálním Samem. A samozřejmě nesmím zapomenout na skvělého Christophera. Po dlouhé době film, který mě opravdu bavil. ()

Brousitch

"Během nacvičování filmu už scénář většinou neupravuju, ale samozřejmě poslouchám názory herců a pokud jim něco nevyhovuje, tak to poslouchám taky. Každopádně si myslím, že píšu celkem obstojně, takže mi těžko může někdo říkat, jak vymyslel lepší repliku. Tak to u mě prostě nechodí." - Martin McDonagh ()

Leleta

Ukrást Woodymu Harrelsonovi myš, tedy psa, je opravdu na pováženou! Sérii mnoha brutálních vražd, kterým se ale nejde nezasmát, doplňují cynické hlášky hlavních psychopatů. Ti si rádi utahují z kdečeho, včetně hollywoodského průmyslu, a tohle doslova vražedné tempo dokážou udržet až do konce. Nemusíte se chytat za hlavu, jakou slátaninu nám to zase předkládají, filmu totiž nechybí nadhled a sebeironie. McDonaghova tvorba zkrátka čím dál víc připomíná starého dobrého Tarantina. ()

Wolvie

Aneb jak McDonaghovi opět těsně uteklo absolutorium.Sedm psychopatů mělo až fargovský potenciál,který nebyl zužitkován na sto procent.V některých momentech skutečně skvěle rozehraná absurdní hříčka s naprosto přesnými herci ztrácí body v nezáměrné překombinovanosti a občasném špatném vyvážení komediálních a vážnějších scén.I tak každopádně spolu s Avengers a druhými Expendables vážný kandidát na nejzábavnější film roku,takže vlastně nevím,o čem to tady mudruju :-) ()

Radek.SCH

Nóó... V Bruggách se mi taky na první zhlédnutí nelíbilo. Spíš to zrálo jako víno. Takže až to vyjde na DVD, doplním. Jinak opět zvláštní kombinace humoru a smutku, a nově navíc sem tam neotřelý nápad na utnutí "typické hollywoodské scény". ()

Rokle

Chtěl jsem druhé Bruggy a vše tomu nasvědčovalo. Slušné trailery, které poutaly na neobyčejnou komedii s osobitým humorem. Úvod neměl chybu, stejně jako Woody Harrelson s kvérem :) No, ale to co se dělo v druhé polovině jsem nepobíral. Jasný, uvědomuju si, že je dobrý občas jít neprobádanou cestou a zkoušet nové věci, zejména na poli filmovém. Já jsem se ovšem na poušti začal pořádně ztrácet a z kina jsem odešel relativně zklamán. ()

PepeCCM

Trošku zklamání. Čekal jsem trochu více humoru. Farrell naprosto nevýraznej a všechno zachraňuje Walken a hlavně teda Rockwell (jeho vyprávění přestřelky tak trochu v mých očích zachránilo film). A hned se takhle zbavit Olgy byla škoda. ()

Raziel_cz

Dost mě mrzí, že trailery tenhle film propagují v zásadě jako ritchieovku, protože výsledek je úplně někde jinde. Sedm psychopatů je totiž mnohem víc než cokoliv jiného snímek dojemný, dále ale také obdivuhodně originální, komplexní a hravý. McDonaghovi závidím jeho scenáristické nadání a mrzí mě relativně nízké hodnocení, protože tahle záležitost je podle mě skoro stejně skvělá jako V Bruggách. Plus geniální Christopher Walken. ()

Zajdo

Seven Psychopaths je v prom rade psycho a okrem toho vtipný (čierny humor nemusí sadnúť každému), krvavý, atmosferický, prekvapivý, originálny ... jednoducho v skratke skvelý film. Pred McDonaghovým scenárom skladám klobúk dole. Čo sa týka hercov, Sam Rockwell ma strašne bavil :D (najlepšia pasáž, keď rozprával svoju verziu finálnej prestrelky). Ostatok z hereckého obsadenia ma nadchol trošku menej ale tiež veľmi slušné. ()

KHkomiks

Originální film, skvělé dialogy dobře vybraná hudba. McDonagh mě jako režisér a scénárista velice zaujal i svými předešlými výtvory. V Bruggách naprosto geniální, Pomáhat a chránit bylo dost slušný. Těžko se ale dají Bruggy srovnávat se sedmi psychopaty, protože filmy si nejsou v ničem podobné, dokonce ani v černém humoru. Pro mě rozhodně za tu originalitu, naprostými nečekanými zvraty a skvělým Samem Rockwellem, který i ve vedlejších rolích přehrává ty hlavní a pro svýho kámoše by sejmul i vlastní holku. A rozhodně bych nesrovnával McDonagha s Tarrantinem. Oba mám rád, ale nemyslím, že by si McDonagh nějak hrál na Tarrantina. Má vlastní styl a toho se drží. ()

sadlokan

Parta teda famózní.Ale takový parádní typy toho teda moc nepředvedou,škoda.V Bruggách je úplně jiná káva,tohle je lógr. ()

strikeman

Úleťárna, která je rozhodně svojská, zároveň však krapet nekompaktní a v některých dialozích nedotažená až do totálního absurdna, které bych vzhledem ke koncepci filmu očekával - jak se říká: "když už, tak už...". Jinými slovy - nápady super, jejich zpracování ale na půl cesty. 70% ()

P.J.2

Velice originální námět v zajímavém podání s výtečnými herci. Už v Bruggách se mi moc líbilo protože tenhle typ humoru mám moc rád a tak bylo jasné že Psychopati nezklamou. ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

13.06.2013

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (více)