Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Cubinho

První díl (anebo to byl druhý?), každopádně ten minulý díl jsem viděl celý a hodnotil jsem jednou hvězdičkou. Soutěže byly celkem zajímavé, ale způsob, jakým tuto soutěž pojala Nova, mi pil krev už tehdy. Dnes jsem Wipeout sledovall asi 15 minut a musel to přepnout, protože jsem se na ten trapas nemohl dívat. Fandil jsem komukoliv jinému než těm česko-slovenským rádobyslavným lidem, které podporuje ještě otravnější moderátorská dvojice. Ale 1* asi nechám, protože pořad sám o sobě asi není tak špatný, jen ho odporná TV Nova absolutně nezvládla odprezentovat. ()

Ajinka126

Nova všechno královsky zkazí... Nemožné "moderátorské duo" (musím to uvést do uvozovek, abych skutečného moderátora neurazila tímto přirovnáním). No a perfektní výběr týmu... mužeme skvěle poměřit síly "obyčejných" hercu a zprávařu (česi a slováci) se sportovními šampiony, olympioniky, mistry boxu a já nevím čeho všeho (všechny ostatní týmy).. jooo zábava !!!! ()

draggo

Na originální Wipeout nekoukám, ale tipuju, že to bude něco podobného jako můj celkem oblíbený Ninja Faktor. Bohužel, Nova udělala verzi s celebritami, a více než na samotné překážky se soustředí na rozhovory s nimi. A ani samotné zdolávání dráhy nemá ani zdaleka takový švih jako v Ninjovi. Částečně za to může i nemastný neslaný moderátor Libor Bouček. A ani výběr celebrit není nic moc, viděl jsem sice jen jeden díl, ale přišlo mi, že tam jsou samý vypatlaný blondýnky, který nezvládnou jedinou překážku, a všichni je pak poplácávaj po zádech, jaký byly dobrý. Proč tedy 2*? Nenudil jsem se, a v pohodě jsem ten jeden díl dokoukal. Ale další si nelajsnu. /viděno v TV: 35% a 2*/ ()

Andersis odpad!

Tak to je hnus. Kde se vytratil vtip ? Nadhled ? Proč je všechno bráno jakoby strašně vážně ? Dokonce i ty pasti mi připadaly ubohé. Žádné naschvály, žádné vtipné narážky, prostě nic ! Když už mě ani ty pády nebaví, tak je něco špatně, nebo je to tím, že v tom má prsty Nova ? ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Odpornost! To jako někoho na nově napadlo, že bude strašně fajn se podílet na tomhle podvyživeném parazitu na původním pořadu? To si vážně někdo myslel, že když si budou hrát na novodobé Hry bez hranic v rámci wipeoutu, že jim na to lidí skočí? No dle ohlasu jim to u někoho vyšlo. U mě rozhodně ne. Po dvou dílech považuji za naprosto nemorální tohle udržovat při životě. Neustálé opakování informací, umělohmotné emoce a naprosto nesnesitelný Bouček v roli moderátora, který se snaží loudit spektrum emocí z naprostých banalit a ani trochu mu to nejde. Navíc je tu fail v použití názvu souboj národů podruhé pro soutěžní typ pořadu. Ne že bych chtěl vedení Novy nějak podezírat, nicméně čas od času by to chtělo drogy vynechat a ušetřené peníze s čistou hlavou investovat někde rozumněji. ()

Alqarin

On původní Wipeout totiž nebyl vlastně ani tak o pádech, jako o tom, jak ujetý tam zvali lidi. Namátkou si vzpomenu třeba na týpka, co si řikal Cowman, tvrdeil, že je z planety Cow a celou dobu bučel (i když nakonec vyhrál, tzn úplně mimo asi nebyl). Pak samozřejmě holka, která neviděla 3 metrovou tyč stojící přímo před ní a spousta dalších korpulentních soutěžících, kteří se předháněli v okázalosti svých pokřiků a bůhví čeho ještě. Právě to s komentářem Richarda Hammonda byla pro mě asi nejzábavnější stránka Wipeoutu a v téhle "národové" verzi nejsou ani potrhlí soutěžící, ani vtipný komentář. Takže nuda. ()

Laxik

Když jsem četl místní komentáře, nevěřil jsem tomu, že se dá Wipeout tak zmršit. Ale ono to jde. Stačí aby se místo urážení fandilo, aby se místo přítomného času zvolil minulý a aby se za střihačský pult postavila moje babička (promiň babi). Jinak řečeno, stačí, aby se toho ujala Nova anebo jiná východoevropská televize. ()

Her0.89 odpad!

Tak stejné a přitom úplně jiné. Vůbec mě to nezaujalo a není to tím, že to vysílá NOVA, ale od komentářů až po výkony to bylo neuspokojivé. P.S. Jděte do prd*le s Československým týmem...... edit: Po prvním díle jsem to nechtěl hodnotit, ale pak jsem viděl ještě 15 minut nějakého dalšího a musím tam ten odpad dát. Nemám ve zvyku takhle rychle dávat u seriálů (pořadů) hodnocení, ale tady to nejde jinak. Je to hrrrrozné, ale nejvíc mě vytočil Libor Bouček, který by i moje sraní ohodnotil jako nebojácný výkon a kdybych se náhodou nevysral, tak by ocenil to, že jsem do toho šel naplno. ()

blackrain odpad!

Tohle měla být jako zábavná soutěž, kde týmy složené z nejrůznějších celebrit musí překonávat nástrahy opičí dráhy? Kam se tedy ta zábava poděla? Já jsem se nezasmála ani jednou, i když u některých pádů jsem k tomu neměla daleko. Nechci si vůbec představovat, jak by to dopadlo, kdyby se Nova pustila do Boyardu nebo Her bez hranic. To by muselo dopadnout ještě hůř. Ještě jedna věc mi vadí a teď se budu muset omluvit všem slovenským známým, kolegům, uživatelům, přátelům a příbuzným. Vážně proti vám nic nemám a nikdy jsem neměla!!! Neberte si to, prosím, osobně. Ale poslední dobou mi všechno, co je označováno jako "Česko-Slovensko", hlavně tedy při soutěžích a nejrůznějších akcích, leze přímo krkem. ()

Lulu13

Mám rada tieto adrenalínovo športové súťaže a rivalita viacerých národov je pre diváka nepochybne atraktívna. Relácii ako takej by som pokojne dala priemerné 3*, naša Československá verzia sa však postarala o značné ubratie jej kvality. Zatiaľ čo ostatné krajiny prišli podať pre svoju vlasť určitý výkon a povyberali do Wipeoutu vrcholových športovcov, atlétov a iné želiezka v ohni, my sa časť čo časť musíme pozerať na neschopné modelky, postarších hercov a to všetko za doprovodu dementných komentov Jany Hospodárovej. Nevadí, že naše "hviezdy" zaostávajú za inými národmi desiatky minút, veď hlavne, že sú vždy najkrajšie, do vody padajú s eleganciou a netreba zabudnúť minimálne 10 krát za večer zopakovať, ako na umiestnení skutočne, ale skutočne nezáleží. A prečo Československý tím??? Toto naše neustále spájanie ma už unavuje a je na čase si uvedomiť, že Česi a Slováci už dávno nie sú na jednej lodi. ()

Colonist

Co se týká originálního Wipeoutu, nejsem žádný die-hard fan, ale čas od času se na něj podívám a ačkoliv mi ta soutěž sama o sobě přijde dost ujetá, tak se u ní poměrně bavím. Co se týká této verze, ta se vůbec nepovedla. Příhodnější jméno pro ni by bylo "Wipeout - Nuda národů." Nuda je skutečně tím slovem, které tuhle verzi perfektně charakterizuje. Nudný Wipeout, copak je to vůbec možné? Bohužel je. Celá tahle hra na týmy působí dost divně a podepsalo se to i na konceptu a pravidlech. Za to ale Nova nemůže. Za nudného moderátora Boučka už ano. John & John z americké verze, byť občas balancují na hraně trapnosti, mají výborné hlášky. V téhle verzi si klidně můžete vypnout zvuk, vyjde to nastejno. Pády jsou pády, je jedno jestli je to americká, britská nebo marťanská verze. Bez dobrého komentáře ale nemají takový efekt. Kdyby to bylo aspoň trochu zábavné, tak delší stopáž podle mě není problém (sledoval jsem v kuse tříhodinový Ninja faktor v japonštině, nerozuměl jsem jim ani slovo, ale stejně jsem se královsky bavil). Není to nekoukatelné, jen nudné. Odpad to také není, ale víc než jednu hvězdičku téhle podivné verzi Wipeoutu dát nemohu. Na další díly se asi ještě podívám, nic už od nich ale nečekám... ()

kajas

Libor Bouček mi nikdy nevadil, ale co se svojí kolegyní předvádí v tomto pořadu, to je vrchol trapnosti. I když skončíme poslední a máme ztrátu 12 minut na soupeře, moderátoři náš tým vychvalují až do nebe za fantastické výkony. Bod dolů. Nejhorším faktorem je ale samotné obsazení týmu. Soupeři mají mezi sebou mistry světa ve všem možném a náš největší sportovec je fotbalista v důchodu. Ač je mi většina členů týmu sympatická (Brzobohatý, Trnavský, Tomáš Kraus), tohle se zkrátka nepovedlo. A ano, jako většina diváků nechápu, proč jsme sakra spojení se Slovenskem. Další bod dolů. Konec samozřejmě všichni čekali. ()

Bonaparte.

Nástupce her bez hranic ?! To ví že jo :/ Prvně bych zhodnotil výsledky Čechoslováků. Ostuda. Proč? Nova společně s Markízou dodala patřičné celebrity za účelem větší sledovanosti, která stejně nepřijde. Soupeři Poláci, Bělorusy, Ukrajinci dodali sportovce, gymnasty, vojáky. Pak se nedivme. Proč to nešlo udělat tak jako hry bez hranic ?! Soutěžili prostí studenti, parta lidí z různých měst. Chytré vtipné disciplíny se specialní tématikou. Každý díl byl v podstatě originál. Obrovská rivalita mezi zůčastněnou osmicí, kde jsme často bojovali s Portugalci o prvenství. Perfektní komentování Vichnara a paní Augustové... Opak toho příšerné povzbuzování Boučka a té blonďáté, která bude tleskat aji kdyby sme byli 5 ze čtyř. Toto se nepovedlo. Strašná škoda. 15% ()

kapsomut odpad!

Proč Česko-Slovensko?! Dopr... proč se furt musíme spojovat?! Už jsme jen ČESKO a jen SLOVENSKO!! Navíc, ty výkony jsou fakt otřesný. Nevim proč tam lezou. V každým díle jsme absolutně poslední. Na originální wipeout a hlášky originálních komentátorů to opravdu nemá ... 8% ala ODPAD! ()

jezurka42 odpad!

Libor Bouček je úplný debil a ve Wipeoutu to znovu ukazuje. "Naši ještě mají šanci na třetí místo ztrácejí jen 6 minut"...Oh my god! ()