Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Respex odpad!

Proč spojení čechů a slováků? To nemůžeme dát dohromady tým odděleně? Proč nemůžeme normálně soutěžit a děláme ze sebe hlupáky? Neuvěřitelná trapnost. Za mě ODPAD. ()

divjak

Na pořad sa pozrem rada, ale Janka Hospodárová to kazí (aj keď verím tomu, že to inak moderovať nejde). Inšpiráciu je možné hladať v zahraničných prenosoch, tam to funguje celé dobre. ()

Gezi94

Nechápu, proč musí zrovna v československém týmu být neschopné a zmalované modelky. Dvě hvězdy dávám za vtipné držkopády (ano, jsem škodolibá, muselo to bolet :D) ()

JohnZ87

Tak první díl byl velké zklamání, jestli se bude i dál pokračovat v podobném duchu, tak to vidím na přesun do pozdních nočních hodin, protože tenhle paskvil nemá v prime timu co dělat. Televize Nova je proslulá przněním skvělých zahraničních originálů různých soutěží, takže se od české verze Wipeoutu nedalo ani nic jiného čekat. I přesto jsem ale zklamán, protože to dopadlo ještě mnohem hůř. Neschopný, trapný a rádoby vtipný Maroš Kramár (údajně nejoblíbenější československý herec... ha ha ha), který místo aby bral soutěž vážně, snažil se zamaskovat svou neschopnost zdolat překážky různými trapnými opičkami do kamery. Jana Sováková trpí závratěmi, pak nechápu, co v té soutěži vůbec dělá. A nakonec Ondra Brzobohatý, který do toho jako jediný šel s opravdovým zápalem a já před jeho výkonem smekám. Ještě něco k moderátorům - ta Slovenka je tak nevýrazná, že ani nestojí za zmíňku. Libora Boučka moc nemusím a jeho moderátorské výkony znám, takže mě vzhledem k nízkým očekáváním lehce mile překvapil, ovšem objektivně je to děs, hlavně to neustále vychvalování českých závodníků, kteří si ale s výjimkou Ondry vedli přišerně. Na závěr bych zmínil naprosto KATASTROFÁLNÍ STŘIH, který nemá šanci udržet divákovu pozornost, natož ho vtáhnout do hry. Dávám 20% a z toho 10% jen díky výkonu Ondry Brzobohatého. ()

playboy_05

vtipné to je skoro jako původní Wipeout...jen by to nemuselo být lemováno takovou snůškou keců...moderátoři celkem fajn (Boučka můžu, je vtipnej, není ohranej, nehraje si za každou cenu na frajera), ovšem většina soutěžících (v čele s debilním a trapným Marošem Kramárem a Ingrid z Ulice) vyloženě na ránu, překvapil Ondra Brzobohatý...Kdyby to aspon ty naše "celebrity" brali trochu vážně a nedělali si z toho akorát prdel... ()

Judy24

Novo Novo! Ty to nikdy nevzdáš, viď? Ty jsi prostě nevěděla, čím zaplácnout prázdniny, tak sis řekla, že by to chtělo nějakou dlouhodobou zábavu, která by ti zajistila alespoň nějakou sledovanost, tak sis na základě nějaké levné východní licence pustila "obrovskou show" plnou "celebrit" a díky té licenci sis i dovolila jí říkat Wipeout. Styď se. Tohle nemá s Wipeout téměř nic společného. Wipeout je zábavný (byť přiblblý) pořad právě proto, že je to pořad. Opakuje se, lidé se mění, my se jim smějeme a tak pořád dokola. S těma pseudo-celebritama a příšernejma kecama těch dvou pak, co jim říkáš moderátoři (kteří stále jenom plácají o tom, jak jsou ti slavní lidé odvážní a skvělí a jak na tom hrozně záleží) a natahování na X dílů a "soupeřením" těch "světových" týmů, je to na nic. Má milá Novo, ty jsi jak malé dítě - nepoučitelné, ale sebevědomé dost na to, aby sis myslela, že jsme hloupí taky. Vůbec jsi nepochopila o čem je ten pořad ve skutečnosti a tak ti věším na krk hvězdičku, jako ocenění těch čistě Wipeoutov ých sekvencí. Ty ty ty! ()

krapek odpad!

Nemusel by to byť odpad, ale je. V plnej kráse sa tu ukazuje bradatá pravda - Slováci (a v tomto prípade so sebou strhli aj Čechov) nevedia spraviť poriadnú šou. Akonáhle sa o to tí naši zabávači - suchári pokúsia, skončí to otrasne. ()

Adrai odpad!

Po prvním díle jsem tomu dával určitou šanci (2hv.), po čtvrtým už tomu ale moc nevěřím. US i UK verze Wipeout je úžasná podívaná plná krkolomných pádů, vtipná, rychlá bez zbytečných rozborů pravidel, trati atd atd. Tady ten mix co na nás duo N+M připravili je výsměch originálu. To podání, kdy to má vypadat že ta trať je neskutečně zabijácká a jen člověk typu celebrita si může dovolit se na ni vydat, jelikož normální člověk nemá absolutně na to toto zvládnout. No to si dělaj p...l. A ještě to podělali vším čím to jen šlo - rádoby týmový duch (nejsem proti Slovákům ale co to zase je ČS tým ... proč nejsou 2 samotný), penalizace, zlehčování překážek ... a nakonec samotní aktéři - na každé druhé překážce póza jako by vůbec nešlo o čas. V Bulharsku, Polsku a Ukrajině asi po dvou dílech došly celebrity (tady by mě zajímalo jak své soutěžící vybírali) protože mají docela dobrý soutěžící a na jejich výkony se dá i dívat - což se o našich (netvrdím že o všech) tvrdit zrovna dvakrát nedá (navíc to z těch sestřihů vypadá že si užili pěknou dovolenou, nakupování, moře, fotbal a ještě je jistá firma oplátkou za nápadně-nenápadnou reklamu oblíkla). Bohužel to bylo řečeno právě v tom čtvrtém díle - jsme jiní ... PS: pevně doufám že nevznikne pokračování jako třeba "Ninja faktor - souboj národů" ()

DEMON odpad!

To, ze sme s Cechmi zlozili jeden spolocny tim mi vobec neprekaza, spolocna historia tu bola, je a bude, aj ked uz nie sme spolocny stat. Dokonca by som povedal, ze ani relacia, ako taka, nie je uplne strasna, aj ked na Ninja Factor sa to jednoducho nechyta. Ale privadza ma az na hranicu amoku, ked vidim, ako sa 90% nasich "reprezentatov" umyselne a cielavedomo strapnuje a robi pri tom hanbu rovno dvom statom a tych par, ktori na to maju a snazia sa, su bez naroku na lepsi vysledok. Navyse ked sutaziaci z inych krajin sa idu pozabijat o to, aby dosiahli co najlepsi cas a vitazstvo. Ale (citujem nase debilne motto) "my sme ini". Ale co chceme a co ste vlastne ocakavali, drahi organizatori z Markizy a Novy, ked za nas, okrem ineho, sutazi dochodca a zenska, co ma strach z vysok... Takto je z toho len predlzena dovolenka v Argentine pre nase celebrity a dalsia vata, co vyplna nedelny prime-time. Videl som 2 casti (prvy diel, ked som nevedel do coho idem a asi piaty, alebo siesty, ked som program nevyberal ja - to je o 2 casti viac, nez som mal) a za hodnotenim si stojim. Edit: Videl som aj uplne poslednu cast, resp. len jej zaver a myslim si, ze nas dosiahnuty cas vyse 17 minut, v porovnani s necelymi 4 minutami najlepsiehu timu len podtrhuje celkove vystupenie druzstva Cechov a Slovakov na tomto podujati... na zaver len sucho skonstatujem, ze je fajn, ze uz je koniec a nasa potupa nebude dalej pokracovat. ()

aa12 odpad!

Kdybych tam soutěžil tak se rvu do roztrhání těla a nedělám tam ze sebe kokoty jak se to povedlo čechům. No ale čemu se divit dyž tam pošlou nějaký primadony, kterym záleží akorát na tom aby vypadali dobře v televizi=Wipe out-Ostuda národa. Toto mě vyloženě nasralo. ()

johhny007

Tak na začátek asi řeknu , že tohle je děs jedinný co náš výběr udělal je hanba skoro všichni tam mněli mistry světa a mi nějaký hudebníky atd. !! Na oriinál si to ani nečuchne 35% ()