Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

John8 odpad!

tady je názorná ukázka toho že jde zvorat i zkopírovaná věc... u Wipeoutu jde o to, že vezmete bandu lidí, necháte se je plácat v bahně a smějete se jim 40 minut plnejch zábavy a akce, ale nova?.... 90, rozhovory, a celebrity co se bojej o nehty... tleskám novo... ještě tak rok tímhle směrem a půjdeš ke dnu...... NEMŮŽU SE DOČKAT ]:-D ()

RedDuck

Nebudu ovce. Z nějakých komentářů mám pocit že asi neviděli stejný pořád co já. Možná to nejsou Hry bez hranic, možná moc dlouhý úvod ale černá rozhodně ne. Nenudil jsem se vůbec a blbé hlášky komentátorů jsou dalším faktorem zábavnosti, řekl bych že ta "blbost" je záměrná a hodí se sem. Utrácet čas pravidelně nebudu, ale když budu mít potřebu se odreagovat konečně vím na jakej českej pořad zamířit;) ()

SidneyP

Nebyla by to Nova, kdyby celosvětově uznáváný formát neproměnila v hloupou frašku. Libor Bouček jako moderátor je ztělesnění nudných keců - snaží se zachránit tu epizodu nějakými řečmi, ale spíš to jen zhoršuje. Zkrátka: na Johna&Johna nemá ani o píď. A fakt nechápu ten mix ČR a SK... copak do prdele tam nemůže jet jenom jeden stát jako u ostatních? Ukrajina si snad taky bere na pomoc Rusko? Navíc, panebože ty "rádoby hvězdy", co tam za nás hrajou - to je jak z nějakého pitomého sitcomu. Káča běží, má dobrej čas a teď se zastaví a mává publiku! No ty vole, cože?! Hvězdu dávám jen za ty překážky, které - naštěstí - zůstaly stejné. 10%. ()

Olík

Proč bych měl plýtvat svůj volný čas při stále stejně nezáživných úkolech? Proč bych měl plýtvat svůj volný čas pohledem na Maroše Kramára, maskujícího své sportovní lemplovství rádoby vtipným šaškováním? Proč bych měl plýtvat svůj volný čas posloucháním laického komentáře Jany Hospodárové a uměle dramatického Libora Boučka? Proč bych měl plýtvat svůj volný čas podporou kriminálníka, který měl už dávno sedět za daňové podvody Tomáše Skuhravého přihlásivšího se do adrenalinové soutěže, zatím co se do kamery hrdě hlásí k pobírání invalidního důchodu? Proč bych měl plýtvat svůj volný čas fanděním rádoby celebritám, které všechny ani pořádně neznám, nehledě na to, že už tak jich je televizní obrazovka přesycená? Až mi někde bude schopen dát odpovědi na tyto mnou položené otázky, jsem ochoten přidat jednu hvězdičku!?!? ()

Kingjiri

Nova na tohle samozřejmě nezapomněla udělat upoutávku s epickými chorály hrajícími na pozadí, jak kdyby zde šlo o záchranu světa. Nezapomněla se také o tomhle skvostu zmínit ve svých bulvárních a informačně vyprázděných Televizních novinách - jde totiž o naprostý unikát, který musí každý vidět už jenom proto, že na celém světě existují dvě, ano, slyšíte dobře - jenom dvě hřiště, kde se tyhle hovadiny daj provádět!!! Myslím, že nás bude i ráda informovat o tom, kolik lidí se na to dívalo apod. (škoda, že už nešéfuje Železný, protože "koláče", to byla jeho parketa). A výsledek? Jako téměř každý TV pořad, pod kterým je podepsána Nova, i tento balancuje na prahu jedné hvězdy a odpadu. Tady jde konkrétně o trapnou kombinaci skvělých Her bez hranic a šílenýho Takešiho hradu. Navíc zde soutěží "celebrity" (o polovině z nich jsem však v životě neslyšel), protože by to asi prostý lid nezvládl. Ale neni to žádná sranda, protože tu jde i o život. No posuďte sami - jedna polská bárbínka tu z vedra a nedostatku vody zkolabovala a Ondřej Brzobohatý si asi zlomil palec! Třešničkou na dortu je pak slovenská moderátorka skrytá v útrobách zbytku našeho celebrity nabušeného týmu, fandící "opravdu nenuceným" způsobem. No, tohle asi neni pořad určen soudným lidem a Nova se pomalu a jistě řítí do prdele (i když tam měla nakročeno už od začátku své pochybné existence). Možná, že si ale tenhle pořad najde své "fanoušky", protože i mezi námi žijí lidé, pro které je Nova nejlepší televizí pod sluncem. Dávám jednu hodně slabou hvězdu, především za nebetyčné sebevědomí a totální absenci soudnosti, s kterou je Nova schopna tohle propagovat. ()

mi-ib

Tak tohle má s Wipeout společného jen ty překážky. Základní rozdíl je ten, že tady se ten souboj bere hrozně prestižně, takže když někdo spadne do vody, tak jsou všichni nešťastní. Kdežto v původním Wipeout se všichni těší na krkolomné pády a ty jsou ještě k tomu vtipně komentovány. To je další věc. Hysterický komentář Boučka s tou druhou je fakt hrozný a v každém vstupu byste snad ani nespočetli použítí slov - perfektní, neuvěřitelné, bombastické, které dvojice neustále opakuje, mezi jmény soutěžících. Další jsou pravidla - samá penalizace a diskvalifikace. Tím se ztrácí z pořadu ta jednoduchost, prostě za kolik to zaběhneš, za tolik to máš. Nevím, zda jsou v původním Wipeout nějaké penalizace, ale určitě je tam nezmiňují. To je skoro na žalobu, jak dokázaly Nova s Markízou zprznit živoucí legendu Wipeout. Řikal jsem si, že jsem asi moc přísnej, že dávám 2*, ale jak čim více nad tím přemejšlím, tak se mi zdá, že jsem spíš moc hodnej. ()

IBI

"Výborně, výborně, náš hrdina se rve jako lev a se ctí dobíhá na posledním místě, výborný výkon!" V podstatě jsem nepochopil, na co si tahle show hraje, Češi (nepochopitelně ve spojenectví se Slováky, to si snad z 10 a Slováci z 5 milionů obyvatel nemůžeme vybrat těch pár šašků do týmu?) to berou spíše jako možnost vidět celebrity, jak si pořádně rozbíjí držky, vých. Evropa (viz. Bělorusko, Ukrajina...) nasadila nejlepší atlety v zemi a jedou na národní čest. Jak po takovém projektu naše země vypadá? Fakt trapně. ()

Darckol

Po prvom dieli 1,5/10, ale čím ďalej tým viac sa prikláňam k nižšiemu hodnoteniu... Rovnaké kolo, rovnakí zúfalci (prvý krát držím palce niekomu inému ako nám) a to umelé nadšenie Hospodárky, no klobúk dolu, lebo úroveň TV nám ide doslova dolu vodou... ()

Nail

Jedna hvězda jen za překážky. Jinak soutěžící bída, natočeno bída a povzbuzování tragédie a trapas. Jeden díl stačil... Jo hry bez hranic to bylo úplně, úplně něco jiného. ()

longercz

Já si myslím, že nemůže být jednoduché pokazit něco docela slušně zábavného, vytvořeného už dříve někým jiným. Tady se to ale povedlo. Ano, tohle není čistě náš produkt, ale myslím, že to podává moc hezký obrázek o české televizní zábavě. HRŮZA. ( jo a mimochodem sorry kámo, ale Boučka vopravdu nemusím... ) ()

cyright odpad!

Jéžíš tak tohle je naprosto neuvěřetilená sračka. Kdybych to neviděl na vlastní oči, nenapadlo by mě, že takový přímočarý pořad, jehož formát byl mnoha sezónami prověřen a zábavné prvky vypilovány k dokonalosti, může být takhle vykastrován a zku*ven. To nejde říct jinak. Vše, co bylo původně vtipné, zábavné a hlavně odlehčené a velmi dynamické, bylo naprosto precizně chirurgicky vypreparováno a nahrazeno odpornou a naprosto nudnou rádoby napínavou "reality" show. Ve wipeoutu nikdy nešlo o napětí, o to, kdo vyhraje, vždy to byla jen záminka pro škodolibé vychutnávání si držkopádů a jízlivé glosy komenátorů. A co z toho udělal NOVA? Pády a komentáře jsou to poslední, o co tu jde. Je to soutěž, která je podána tak, že vyhrát je naprosto životně důležité, že o nic jiného nejde a nějaké držkopády jsou úplně vedlejší. Výsledek? Úžasně nudná a sterilní rádoby soutěž se story úplně na blití, bez špetky zábavy i napětí, bez humoru, bez pádů, zato do toho neustále kráká dementní hudba jako z velkého finále béčkového akčního filmu. Tento pořad demonstruje a korunuje naprostou neschopnost českých televizí v čele s Novou byť i jen úspěšně kopírovat, natožpak úspěšně cokoliv zábavného vytvořit. Jdu blejt, velebnosti. ()

Moly

Nemám nic proti stmelování dvou sousedních národů, ale tady ho nějak nechápu. Cožpak Bělorusko závodí společně s Ukrajinou pod hlavičkou Sovětského svazu? Uživatel Colonist v podstatě vypíchnul největší problémy Novy. Absolutně tuhle soutěž totiž nepochopila. V podání našich borců to vypadá, že si udělali prima dovolenou, ale jinak tedy nic moc. Brzobohatý se snažil, prima, ale co tam dělá Kramár, který se celou dobu jen škrní do kamery, načež to Bouček nazve hrdinským výkonem, to nepochopím. Ostatní nasazují mistry gymnastiky a juda, my herce a modelky. Nu budiž. Pořád to mohla být zábava, pořád nás mohli překvapovat (všimli jste si, že herečka Jana Sováková z dnešního prvního dílu sice nic nevyhrála, časy měla mizerné - ale brala to aspoň trochu vážně?). Když do toho ale žvaní a přehnaně gestikuluje nepotřebný (v tomto případně ano, nepotřebný) moderátor a do toho se mu směje nějaká jeho krasava - parťačka - moderátorka... pak je těch 90 minut opravdu moc (příště bych se raději celou dobu dívala na pokusy ostatních zemí a méně na ty naše šašky). ()

FireTight

Achjo, takhle zkurvit vynikající nápad (udělat mezinárodní týmovou verzi Wipeoutu) dokáže asi opravdu jenom všemi milovaná televize Nova... Pominu účast československého týmu "celebrit" (z nichž některé jsem viděl poprvé v životě), ze kterého zatím nejnadějněji vypadá Ondra Brzobohatý (jeho výkon na prvním úseku by uspěl asi i v originálu), ale to ostatní přehlížet fakt nemůžu. Trapní moderátoři, trapné komentování výkonu soutěžících, zdlouhavé vysvětlování překážek (ne vážně, jak mohli pět minut vysvětlovat první trať? To jsem si fakt říkal, jestli to myslí vážně! :D)... Zkrátka, nádherný příklad znásilnění nadějného pořadu. Hvězdičku tak udílím kvůli výkonům účastnících se odvážlivců a při vzpomínce na americký originál, který je zkrátka někde jinde. ()

sarfian

Tak ak mám hodnotiť súťaž tak tá sa mi vždy páčila 5/5. Ak by som hodnotil moderovanie, čo je úbohé 0/5. Ďalej to naše nenažrané telky natiahnu na 9 týždňov 0/5. A tí naše "celévriti" sa tam načo tlačia keď majú závrate a strach s takýchto súťaží? Celkový dojem 2/5. VIDENÉ 1 diel a už mi asi stačilo. ()