Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Metal Lord

Vrchol trapnosti, aneb jak zničit kvalitní TV formát. Stačí, když do soutěže pozvete TV celebrity, z níž tenhle nechce tohle, tahle má zase strach z výšek. Do výsledného mixu dejte moderátorův nevtipný komentář, smíchaný s ohranou klasikou TV Nova, a sice dramatickou hudbou, narvanou do všeho, co hraje na emoce. Ve výsledku to vysílejte až po roce, když to i v Bělorusku odvysílali ani ne měsíc po natáčení. Tu 1* dávám za Ondru Brzobohatého, který to jediný z našeho týmu bral jako soutěž a nedělal si z toho prdel, jako ostatní. ()

herr_carter odpad!

Kristapána !! Další dementní pokus o napodobení legendárního "atosjo,che - pííííísk"............moje hodnocení = 0 z 10. ()

Malakal odpad!

Zaplať pánbůh, že se tohle jistě nedostane jinam než na české a slovenské obrazovky. Takhle zmrvit Wipeout dokážeme jen my. Moderátor, "celebrity", milion zpomalených záběrů, rozhovory... No co to je?! Jsem fakt zvědav, jestli tohle celé dokoukám. ()

korndaddy

Lehká napodobenina primy Cool. U ž co se týče druhu pořadu tak i rádoby vtipnejch komentářů. Ale narozdíl od novy se to Coolu daří mnohem víc. ()

KoRner odpad!

Všetci tam pozvali atlétov a športovcov, iba my sme tam museli poslať tie najväčšie drevá blavackého šoubiznisu. Ako bonus tam bola najodpornejšia "celebrita", našťastie už skoro zabudnutá Jana Mináriková. V dobrom prekvapili Brzobohatý a Bezdeda. Frajerik Švajda bol zas borec iba pred súťažou. ()

AngiS

NECHÁPU TO. Wipeout má hodnocení víceméně nadprůměrný. A teď, když se to zjeví v trochu jiný formě, kde závodí i Češi, tak každej švihá odpad? Jenom proto, že to vysílá nova? Je mi volný kdo a kde (nepopírám že nerozumim tomu, proč je to rozmatlaný do několika dílů) to vysílá. Koukat na lidi, co ze sebe dělají trochu blbce je vcelku vtipná náplň večera. //EDIT: Už to trochu chápu. Ty neskutečný komentáře a žvásty okolo dokážou člověka brutálně otrávit. ()

pavlikv odpad!

Takhle to zprominutím zkurvit umí prostě jenom Nova. Ani se nedivím že to držela v archívu tak dlouho asi věděla proč. S Novou to de strmě z kopce.5% ()

matias32

Markíza a Nova? Podobná dvojka ako PAT A MAT. Myslím, že v rámci súťaživosti a atraktivity by bolo lepšie vytvoriť dva samostatné týmy. Kašlite už konečne na Česko - Slovensko. ()

Krabak odpad!

Originální Wipeout jde... Sem tam se u toho člověk zasměje cizí nešikovnosti. Ale toto? Co sme to tam měli za dementy? Tyhle, že reprezentovali ČR? Bylo to k pláči a každému bych osobně jednu vrazil.--->0% ()

Paity odpad!

Některé pády jsou skutečně skvělé a není přece nic lepšího než se smát cizímu neštěstí či karambolu. Kromě toho ale Wipeout absolutně o ničem! ()

Angelino

Spracovanie na úrovni komerčnej televízie, komentár rovnako tak. Takže kvalita ani zábava nič moc, ale všetky by som si kľudne vyskúšal... ()

David661

Tohle česko-světové vydání se drží podobné osnovy jako originál, bohužel všechno je to nějak "prapodivně" sestřihané, tak-že to není uplně super a navíc češi a slováci moc nezvládají anglický humor, poslední dobou si bohužel říkám, že češi nezvládají žádný humor. Maroš Kramár pobavil... ()

Neotom

Všechny klady originálu spláchla Nova a spol. podle předpokladů do kanálu. Chybí svižnost, vtip a komentář je otřesný. Taky se mi nedaří pochopit smysl pořadu. Soutěžící konstatují, že jde jen o zábavu a pak se o ně málem pokouší infarkt, když mají šanci vyhrát. Mimochodem, taky vám připadá divné, že se této fyzicky náročné soutěže zúčastnil invalidní důchodce Skuhravý? 10% ()

Koman odpad!

Kdo nejlépe může reprezentovat Čechy a Slováky? Samozřejmě modelky a jedna playmate! Polsko, Ukrajina a jiné státy vyberou nejlepší špičky co můžou být (účastníci Olympijských her, machři v pětiboji, profesionální sportovci,..) a my vybereme modelky a jednu playmate, které místo aby hráli na čas si to vychutnávají tak, že než se do toho pustí, uběhnou 3 minuty ztraceného času. ()

Prochy38

Kdyby tadytu nováckou akci nekomentoval L. Bouček, dal bych i o * víc. Nejde ani o to, jak to všechno funguje, ale hlavně o tom, co tam máme za lidi. A ten tým je jeden sympatický obličej vedle druhého. Je to něco novějšího, co tu dlouho nebylo. Navíc je to na mezinárodní scéně, což je super. Celkem dobrá soutěž a jak jsem řekl, O. Brzobohatý, B. Munzarová, M. Kramár a další. Super. Škoda toho Boučka a .... nebuďte tací jen proto, že je to na Nově... ()

Xavi6 odpad!

Myslel jsem, že reality show typu Big brothera či VyVolených se nedají překonat v blbosti, ale máme to zde! Něco tak neskutečně trapného a nudného jsem snad ještě nikdy neviděl. Nechápu, jak naši čeští a slovenští moderátoři dokážou prožívat něco tak nepodstatného a ubohého. Jednu dobu s tím Nova furt otravovala a jsem rád, že už je tomu konec. ()

PetkaW. odpad!

Obdivuju soutěžící, že měli odvahu do toho jít. Ta ledová voda vypadala vážně děsivě. Jinak ale ještě větší a zbytečně natahovaná blbost a nuda, než původní pořad. ()

Daqvid77

Wipeout soutěž jako taková je skvělá proto 2 * ale češi zase jednou ukazali jak se dá něco dobrého dost dobře postar a pokazit ()