Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Oyer

Je zvláštní že ostatním japonským, americkým a já nevím jakým ještě podobným soutěžím dáváte tolik hvězdiček. Tady, kde alespoň můžete namísto stejných japončíků fandit celým týmům reprezentující jednotlivé státy včetně ČR (vlastně československý - tomuto spojení nerozumím...), to vám moc nevoní... Úroveň soutěží podobná jako u desítky ostatních, které v poslední době zaplavují obrazovky. ()

seko0408

Preco sa naschval hadzali do vody ? Zrejme si neuvedomili ze toto je sutaz a nie aqapark. Ako moj kamos povedal: " vodu mohli vypustit, bolo by to zaujimavejsie ". Vraj suboj narodov... ale narod nemoze zato ze ich reprezentuju take trdla. Moja trpezlivost sa nato pozerat skoncila, ked sa Kramar postavil na beziaci pas. ()

mosnak odpad!

13.7.2011 , 20:45 Nova - Právě na to čumím :-((( čumění do trávy je zajimavější než tahle kokotina 0% ()

Cement73 odpad!

tzv. "CELEVRITI" si idu na platenu dovolenku do Argentiny, kde svojou absolutnou fyzickou neudolnostou strapnuju CZ a SK vyhlasujuc svoje kredo: My sme iní... ZLE ()

klokyn

Prečo sa to tvári tak seriózne, to nepochopím. Keby to skôr podali formou Takeshi's Castle, bola by to oveľa väčšia sranda. A keď sa objaví ten trápny a totálne neschopný kokot Kramár, ktorý akurát znehodnocuje výkony ostatných, tak musím prepnúť. Respektíve, nabudúce ani nezapnúť... ()

hellequine odpad!

Peklo, peklo, peklo... A silně mi vadí tendence poslední doby, kdy se televize snaží udělat z ČR a SR opět jeden stát! ()

Ad4mson

Občas si tam někdo pěkně namele tlamu a všem těm rádoby "selebritám" ze srdce přeju, aby dostali pořádně přes držku, když přelejzají ty boxerské rukavice. Jinak je to příšernej škvár. ()

Blue.Shark odpad!

Nechápu, jak dokáže Nova vzít jakýkoliv původně zábavný koncept a nakonec ho úplně překroutit a navrch posrat. Komentátoři se po vzoru svých úspěšnějších kolegů snaží do hry přivést trochu toho napětí a dramatu, ale když to vypadá takhle, tak je to zhola nemožné...a to nemluvím o tom že výběr komentátorů je absolutně katastrofální. Boučka nesnáším a Hospodárová prostě neplní roli, kterou bych od ní čekal - hezky vypadat a smysluplně popisovat situaci. Dále mně vždycky rozesměje, když kamera zajede na ty "obří", "skandující" tribuny s patnácti lidmi, kteří mávají příslušnými vlajkami a drží u toho hubu. Je to prostě brak a za větu "Áááá, jsou tu tenisové loptičky" bych bez pardonu střílel. Jo...a taky by mě zajímalo, proč je tam sakra Česko-Slovenský tým?! Ne, že bych měl něco proti slovákům, ale to ani v jednom státě není dost lidí na to, aby bylo možno postavit plnohodnotný tým? Ale vždyť je to vlastně jedno. S koukáním na Wipeout jsem skončil. To si raději někde pustím Takešiho hrad. ()

Dejvi21 odpad!

Tak dneska mohu napsat svůj první komentář. Jelikož jsem sentimentální, chtěl jsem první názor napsat k něčemu velkému, k Titanicu třeba. Žel Bohu musím každou středu sledovat se svým malým bratrem tuto hrůzu a mám prostě nutkavý pocit vyjádřit se. Toto je TOTÁLNÍ ODPAD. Za toto proklínám Novu a hlavně režiséra, který vybíral účinkující. Těšil jsem se na adrenalin, na fandění své vlasti, ale už první večer mě absolutně zklamal. I v domově důchodců by se našli zapálenější a lepší reprezentani. Kvůli bráchovi musím každou středu sledovat neskutečné ponížení naší země. Víc než výkony, jestli se tomu dá tak říkat, mě štvou ty kecy moderátorů, kteří tu tragédii popisují jako úžasný úspěch. Jak ty vesměs neznáme celebrity krásně vypadají, krásně padají, krásně to kazí. Moderátoři nemají používat slova jako fantastické a fenomenální, když neví, co znamenají. Doufám, že Prima a její Aréna národů předvede něco lepšího (údajně celebrity podstoupily i kondiční testy).A poznámka na závěr, kdy už si všechny stanice přestanou hrát na kamarádství se Slovenskem (proti Slovákům nic nemám), když je jasné, že jim jde jen o víc peněz? Na závěr ještě smekám před Ondřejem Brzobohatým, který se jediný snažil. ()

Tochal odpad!

Aneb pojďme se namočit za blaho národa! A počkat vlastně - za blaho kterého? Já budu dumat a vy se dívejte, Pepo Nováku a rodino. ()

Misacek22 odpad!

Původní americký Wipeout, který mám mimochodem hodně ráda, je vtipný a člověk se příjemně odreaguje. U téhle hrůzy jsem se tedy vůbec nebavila, ba naopak. Upřímně mi připadá, že tým československých celebrit jel do Argentiny jednoduše na dovolenou, než bojovat o nějakou čest a zlatý pohár. K tomu, co tam naši borci předvedli, se radši nebudu vyjadřovat. A pokud měl jejich výkon směřovat k pobavení diváků, tak to tedy vůbec nevyšlo. ()

Bukk

Tu jednu si zaslouží "excelentní" moderátorka (u které se člověk prostě musí zamyslet nad tím, jak jsme tu laťku zase šoupli o něco "výš"). Ani o ťuk víc. ()

Helldo odpad!

Tak něco tak trapného jsem snad opravdu ještě neviděl.......Hrůza děs a co víc, všechny ostatní národy aspoň předvádí nějaké výkony, zatímco naši a slováci jsou akorát pro srandu a posměch....ODPAD!!!!! ()