Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Forsetino odpad!

Jako kdyby v té TV nemohli dávat něco lepšího... Není to vtipné, postrádá to akci a je to strašně utahané. Především nechápu, od kdy se celebrita říká člověku, který komentuj sport apod. Neznámí lidé z Česka i Slovenska a velmi atraktivní soupeři z Běloruska, Polska apod. Už tam jen chybí Gruzie a třeba Rumunsko... Nezajímavé, zbytečné. Koukat do zdi bude určitě lepší výplní večera. ()

HEED odpad!

Je to prostě sračka, ne!!!! tohle není věrná kopie americké reality, Nova si to předělala po svém a udělala z toho sračku. Díval jsem se asi půl hodiny a z toho bylo snad pět minut čistých záběrů. Zbytek jsou rozhovory s celebritama a nesmyslné střihy na reakce diváků..... Nova, ostatně jako vždy se nedostatečně připravila. Navíc to není ani zábavné tak jako to vysílá barrandov. Každý tam běhá opatrně a tak strašně pomalu...Nemá to švih, šmrnc, a tak dále a tak dále......Jooooooo zlaté časy Pevnosti Boyard.. Abych jen nehaňal, je dobré že i v ČR se rozjíždí takové soutěže, jen smůla že to není pro normální smrtelníky ale pro naše české a slovenské SUPER! hvězdičky. ()

Renie42

Je to takový nedodělaný, nedomrlý, jakoby tomu něco chybělo. Kramárovy vtípky, směšný pózy. Jinak hra dobrá, viděla jsem ten originál několikrát. Lepší se koukat na anonymní lidi, než na tyhle celebrity, ale nemůžu jim to vytknout, procvičili si fyzičku. Já bych do toho určitě nešla, asi se o sebe bojím a některé pády vypadaly docela hrozivě. ()

Mara12

Boučkovo moderování je standardně trapné, ovšem to co předvádí slovenská moderátorka, je skutečná tragédie . ()

yaqwsx odpad!

Nůdá! Nůdá! Ačkoliv je původní Wipeout vtipný (když se však člověk v hlavě přepne na britský humor a myšlení), tak souboj národů. Ehm. Kde začít? Zbytečně natáhlé, příšerní moderátoři, naprosto nevhodně zvolený tým (proč si všichni ostatní vybrali sportovce a my modelky?), tapnost - to všechnou jsou jen "detaily". Vytratila se z toho ta hlavní myšlenka, respektive náplň - najít ty největší podivíny a exoty, dát je na šílenou dráhu a ledovat, jak se s tím poperou. Celý Wipeout stojí na těchto lidech. S obyčejnými lidmi je o ničem; je to nuda. A na to souboj národů dojel. ()

Travinho odpad!

Řekl bych, že tenhle pořad je vrchol trapnosti, ale potom už bych nevěděl jak ohodnotit Boučkův komentátorský výkon, protože ten je ještě daleko horší než celý tenhle pořad. ()

kubeba

Musím říct, že jsem se naprosto královsky pobavila... ne však u pořadu, ale při čtení komentářů. Takhle jsem se opravdu už dlouho nezasmála a musím se všemi souhlasit, že je to naprostá fraška. Co na tom, že ostatní státy nasazují svoje nejlepší sportovce, důležitější je přece být u toho KRÁSNÝ! A třešnička na dortu - slovenská moderátorka! Opravdu netuším, kde jí vyhrabali. Vždycky, když promluví, bych jí nejradši zacpala pusu blátem... ()

greymon

Nemám nic proti Liboru Boučkovi, ale když už to komentoval tak měl alespoň trochu přidat humorný komentář. Zkrátka snaha napodobit Drtivou porážku, ale tohle nic moc. Nevím proč, ale tohle se mi moc nelíbilo. Pády, které jsou většinou humorné tak tady nebyly. Komentář také nic moc, u kterého jsem se nezasmál. Libora Boučka bych tam nechal, ale kdyby jenom použil aspoň trochu humorného komentáře tak by to bylo trochu povedené. Překážky by taky mohly být trochu lepší a zábavnější. ()

Ocelotr odpad!

Hrozný, čumět na ty český rádobycelebrity v už tak pro mě debilní soutěži. Ukrajinci a Poláci si tam narvali olympijský vítěze, Češi vsadili na fifleny a fifloně. ()

Kubi21

Kdo zná britský Wipeout, tak tady musí jít s hodnocením hodně dolů. Za snahu česko-slovenských televizních célébrít dávám jednu. ()

mangui

Asi takhle... Soutěžní pořady mám hodně rád a byl jsem rád za další pokus, který se měl v podobě Wipeoutu konat.... Jenže u nás si jaksi producenti myslí, že každého zajímají jen a jen "celebrity" což tak opravdu není (Nehledě na to, že některá jména a to i ta česká jsem slyšel naprosto poprvé)... Na Hrách bez hranic bylo právě to krásné, že tam soutěžili neznámí lidé, kteří chtěli soutěžit... Zde soutěží celebrity, které ani soutěžit nechtějí a pouze si z toho dělají srandu (Volně přeloženo: jsou trapní) aby se zase ukázali (viz. Kramár a Sováková)... Proč tam sakra lezou když je to nebaví??? A moderátoři??? Jsme na úžasném třetím místě!!! No comment... Obyčejní lidé a soudní moderátoři a může to být fakt dobrá soutěž, ale takhle ne... ()

Moni33

Podle reklam jsem si říkala, že by to mohlo být zajímavé, ale po deseti minutách mě to přestalo bavit. Nejhorší mi snad příjdou moderátoři a jejich komentáře, kteří náš tým vyzdvihují, i když jsou poslední. Jednu hvězdičku si snad zaslouží jen výkon Ondřeje Brzobohatého z 1.dílu. Jen kvůli němu nemůžu dát tady tomu odpad.... ()

Anu.a odpad!

"Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska." To jo. Ale JAKÝM týmům. Česko a Slovensko postaví celebrity proti skutečným sportovcům, takže nám to vždycky "těsně a o vlásek" unikne. Není to vtipné ani zábavné - minimálně ubohé. ()

Mikakel

Toto nemá nic společného např. s Tak.Hradem,Ninja Faktor,Pevnost Boyard atd... A je to na 90% jen trapnost našich "slavných" ... 1* za držkopády ()

ZHODNOTITEL odpad!

Češi vyrazili do Ameriky, aby si vyzkoušeli, jaké je to lézt po skákačkách ve Wipeout. Bohužel české zpracování je opravdu tragické, nevtipné, nezábavné a trapné. ()

JP84 odpad!

Začalo to Takešiho hradem,žilo jako Pevnost Boyard nebo Hry bez hranic a ... a chcíplo jako Souboj národů.Nova se společně s několika dalšími stanicemi pokusily obšlehout úspěšný televizní formát a zkonily co mohly.Což nepřímo potvrdily uvedením téhle trapnosti v té nejokurkovější sezoně jíž není nic jiného než letní prázdniny.Upoutávky vypadaly sice docela nadějně,ale prozíraví diváci už věděli svoje.Nechápu,co to byl za nápad zvolit za soutěžící nějaké "hvězdy" namísto sportovních nadšenců.Někteří dokázali,že na tu soutěž mají a brali to naprosto vážně.Ale většina byla jen obyčejná nemehla,která si myslela,že to je nějaký letní tábor.Ani se nedivím,že se několik těch celebrit z druhého kola "rozplakala" ( rozuměj pos*ala strachy).Zbytek jsou jen kecy,kecy a kecy ( Kdo je sakra ten Kramár,že dostal tolik stopáže? ).Člověk se jen modlí,kdy Bouček zavře hubu,ty jeho promluvy jsou hotové peklo!10 % si zaslouží Ondřej Brzobohatý,jež jedinou světlou výjimkou. ()

petan416

Jedna hvězda kvůli (chudákovi) Brzobohatému, kterýmu to totálně pos*al Kramár... doteď sem proti němu nic neměl, ale takhle ze sebe udělat línýho a neschopnýho de*ila před dvěma národy... congratulation! Díky Ondro, byl si skvělej! ()