Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát. (oficiální text distributora)

jprmusic

Tři hvězdy jsou za první dva díly, pak jde seriál do kopru. Silně tomu napomáhá naprosto příšerná Tereza Voříšková které zdatně sekunduje Nick Eversman, úspěšný vysokoškolák s chováním a IQ desetiletého dítěte. Bez těch dvou by byl seriál o půlku lepší, ale o čem by to pak bylo, že. Ještě že už zastřelili Rodena - tedy doufám. ()

Todd_Hewitt

Původní hodnocení bylo čtyři hvězdičky, ale po shlédnutí seriálu jsem byl nucen to změnit na tři, protože od asi šestého dílu to začínalo jít totálně do kytek. Poslední dva díly to sice vylepšily, ale stejně to je u mě za tři. Ashley mi není už sympatická, jediný, kdo to vyrovnával byl Sean Bean. A co říct k českým hercům? Voříšková byla skvělý výběr, ale co ten její hlas? Nevím, jestli to dělala schválně kvůli tomu přízvuku, ale bylo to něco hroznýho. Karel Roden byl jako vždycky výborná volba, hrát umí, co si budeme povídat. Pak se tam mihlo ještě spoustu českých herců, budu jmenovat Šimůnka a v posledním díle také Táborský. Missing skončil s jednou sérií, s další se nepředpokládalo. i když to skončilo tak nějak neuzavřeně. Někomu se to možná zdá něco jako Taken/96 hodin... Jasný, je to úplně to samý. Ale i tady se bavíte. Ano, možná je trošku pravda, že mě mrzí, že další série už nebude. ()

DonBraso

Dojeta komplet první a poslední sezona a nebylo to tak hrozný,jak jsem ze začátku doufal.Rovnou jsem vzdal to,že Ashley Judd ten přehrává neskutečně a do role se divák nevtáhne ani za mák,tak jedině mě tam bral Cliff Curtis,ikdyž jsem tedy už byl po třech dílech pohřešovaný z toho tak leda já.Rovnou řikám,dal jsem si pauzu tak od šestýho dílu a poslední čtyři jsem dojel nadoraz,protože doopravdy konečně se to začlo rozjíždět na plný obrátky.Samozřejmě je plusem made in ČR,takže už jenom z tohohle hlediska je český divák zvědavý.Story není úchvatná,ale vůbec pro tento seriál nevybočuje z normálu a je prostě v tom duchu,jdeme hledat syna,do toho bude pár překážek jak na Velký Pardubický a jsme v konci,který skončil jak skončil.Tvůrci nejspíš doufali v další sérii,proto ten konec,mě tedy osobně nevadil.Když si odečtete minutu nazpátek a dáte konec,je to krásný,že :) ()

tsatsiki

já nemám tomuto seriálu co vytknout. Výborně propracovaný děj, skvělé herecké výkony, Terezka Voříšková, na kterou mám slabost. Nejlepší seriál, co jsem za poslední dobu viděl a doufám, že to další řady nezkazí. Jednoznačně poprvé a myslím, že toto hodnocení dlouho nedám, ale musím Missingu dát 100%. Doporučuju ke shlédnutí všem, co mají rádi napínavé akční seriály. ()

swinevenca

Sjel jsem to za dva dny a tak sem neměl čas nějak rozjímat nad promyšleností a kvalitou. Spád to mělo, viděl sem kus Evropy včetně naší stověžatý matky a slečnu Voříškovou s hodně čerstvě naučenou angličtinou, bylo tam pár nevysvětlenejch dějovejch renonců i pár dějovejch "šoků" jasnejch dva díly dopředu, matka, na kterou jsou elitní zabijáci vyjma Šimůnka krátký. Něco pro, něco proti, pobaví, zapomenu. ()

Luswani

Upřímně, dívám se na to jen kvůli českým herečkám, hercům a Praze. Jinak je takových seriálů tolik, že se člověk ztrácí. A tento moc nevybočuje. Zkrátka průměr. 55% ()

gotham

Podle mého názoru zbytečně podhodnocené zde na CSFD, myslím že spousta uživatelů zde ten seriál ani pořádně neviděla, ale protože to má výraznou českou stopu, dají tomu špatné hodnocení. Vždyť na IMDB to v přepočtu vychází na 69%, což je podle mě více odpovídající. Souhlasím s tím, že příběh je až příliš předvídatelný, některé postavy občas jednají nelogicky a někdy zase umějí vše a bez problému, zejména Becca se po letech nečinnosti bez jakéhokoliv tréninku vrací v plné síle a likviduje vytrénované agenty levou zadní, což je opravdu nerealistické. Nicméně příběh je zajímavý, pořád se něco děje, je k vidění spoustu zajímavých hereckých tváří, ať už zahraničních (Carradine, Judd, Bean) nebo domácích (Roden, Voříšková). Když už jsem u herců, jednoznačně skvělí byli Roden a Carradine, zajímavá a pro mě nová tvář Adriano Giannini (asi nejsympatičtější postava ze všech), Bean si odehrál takový svůj průměr, celkem slušní byli Voříšková a Eversman, pěkně k sobě pasovali. Zvláštní to bylo s mou oblíbenkyní Ashley Judd. Podle scénáře by evidentně měla být sympatičtější v reálném čase než ve flashbacích, no ale u mě to bylo přesně naopak. Jednak jí více sluší ty delší vlasy, s kratšími působí tak nějak arogantně a namyšleně, a pak ty její výkřiky ,,já už nejsem agentka, já jsem naštvaná matka" mě docela iritovaly, to si scénáristé mohli odpustit. Jinak se mi ale líbilo, že děj není zbytečně natahovaný, těch 10 dílů je tak akorát, opravdu nudných scén je v tomto seriálu pramálo. Navíc pro českého diváka a zejména pro diváka znalého Prahy jsou kromě herců zajímavé i lokality, zejména pražské metro si ve filmu docela zahrálo. Za mě tedy spíše pozitivní recenze, opravdu mě to bavilo, pokud nepočítám posledních 10 vteřin seriálu. Chápu ty otevřené konce seriálů, ale tohle bylo opravdu zoufalé, kdyby to ukončili tím pohledem na Istanbul, byl bych naprosto spokojen, ale tohle byl opravdu zoufalý pokus o otevřený konec. Navíc nevím o tom, že by se chystalo nějaké pokračování. 70% ()

zodiak217

Absolútne fantastická a famózna Ashley Judd ma dostala hneď po prvej časti. Každý ďalší diel som hltal s väčším a väčším očakávaním a potom prišiel koniec, ktorý mi vyrazil dych, pretože sa to skončilo v štýle navnadiť diváka na ďalšiu sériu, ktorá reálne nebude, keďže zhýčkaní americkí diváci stratili o seriál záujem. Mňa osobne pritom zaujal nielen príbeh, ale ja herecké obsadenie, nehovoriac o českých hercoch, čo bolo príjemné prekvapenie vidieť ich v takomto kvalitnom americkom seriály. Tiež sa mi páčilo zasadenie do Európy a celkovo medzinárodný tím, ktorý odviedol kus dobrej roboty po všetkých stránkach. Tomuto seriálu nie je čo vytknúť, jedine mohli odseknúť poslednú scénu, aby fanúšikovia nedúfali, že niekedy príde aj druhá séria. ()

Legie

Nějak už je těch udatných agentů a agentek CIA, kterým nejde o nic jiného než o blaho světa trošku moc :/ Jsou udatní, nezkorumpovatelní a lidští... ()

tyrs26

Po shlédnutí první série během jednoho dne a noci mi seriál nepřišel špatný, jen se měl uzavřít první sérií a nedávat možnost pokračování, již to nebude ono. Velké plus dostává za natáčení v ČR, to je dobré a záměna Vídně s Prahou by se jim povedla více, kdyby měli podobné lokace... Přeci jenom je Vídeň sesterské město Vídně. ()

Pantai

Nadšeně jsem se vrhla na sledování seriálu z jediného důvodu - Sean Bean. Po třetím díle jsem si byla stoprocentně jistá, že je to šílená kravina. Matka alias geniální supermanka procestuje půl světa, bez zavazadel, bez peněz, ale za den se minimálně dvakrát převlíkne a výstřelky techniky tahá zřejmě v zadní kapse jeansů. Všechno prostě dopadne tak, jak člověk v podobném seriálu čeká. Vydržím to jen kvůli svému oblíbenci a málému kousku zvědavosti, který ve mně zbyl, jestli tam přeci jen opravdu někdo z hlavních postav neumře. ()

Timy68

na tenhle seriál se koukám jen tehdy, když opravdu nic lepšího v bedně nenajdu. Asi jediný důvod, proč se na to koukám je krásná herečka Ashley Judd, která podává vždy excelentní výkon. Podle mě. Akce je tam plno, ale jak rychle nějaká akce začne, tak rychle i skončí. Doufala jsem, že to nebude stejné jako seriál Život je změna, kde se pořád dokola hádali a debatovali o minulosti. V prvních dílech tomu tak bylo, ale po znovuobjevení manžela Beccy se to rozjelo. Začali se objevovat nové a nové zvraty v minulosti a to mě nebaví už jen kvůli tomu, že bych to musela vidět aspoň dvakrát, abych si to dala dohromady a abych vůbec věděla, o čem seriál je. Proto mě po asi 4. dílu omrzelo koukat na to a teď si tím jen zkracuju čas před vysíláním mých opravdu oblíbených seriálů. Závěr: Začátek mě uchvátil, od poloviny to jelo z kopce. *** je podle mě tak akorát. Škoda, mohl to být dobrý seroš... ()

Spike86

Seriál to není bůhvíjak originální nebo objevný, podobnost s filmem 96 hodin je zjevná, ale je napínavý, dobře obsazený a bez zjevných blbostí. Je na něm znát rozpočet, jednak z obsazení a hlavně také z lokací, ve kterých se natáčelo a které byly v určité míře autentické. Kladem je také to, že osoby v daných zemích, mluví, kde to je příhodné, daným jazykem. Voříškové angličtina je dost špatná, ale vzhledem k tomu, že hraje Rusku, tak je to OK. Rozhodně se nejedná o žádné béčko, jak jsem se tady dočetl z komentářů, to prostě není možné už z definice béčkového filmu, jakožto díla s nízkým rozpočtem. Ten poslední záběr série teda docela podělali, to se tam dostat nemělo, kravina. 70% ()