Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák. (oficiální text distributora)

milunech

Úžasná hudba, nádherný příběh, ale závěr mi připadal nějaký příliš strmý nebo to bylo tím, že bych se ráda koukala ještě dále. :) V každém případě super nápad udělat ošetřovatelem živočišného černocha. Smích i slzička, výborně namixované. ()

Johny_Blaze

Těžko nějak komentovat když po dokoukání vlastně ani nemáte slov. Málo který film ve mě zanechá tak silný dojem ale tenhle, na ten budu vzpomínat ještě hodně dlouho. Když jsem ho pouštěl bál jsem se že mě příběh nezaujme a od poloviny se budu dívat takříkajíc už jen z povinnosti. Ale bylo to uplně naopak. Když se film chýlil ke konci problesklo mi hlavou: Ne! Já chci ještě. Velice silný příběh o velice silném muži. Nemůžu jinak než dát plný počet. ()

Duston_Movie

Film, ktorý som túžil vidieť dlho a konečne som sa k nemu dostal až v apríli 2014. K filmu poviem iba toľko, že si svoje miesto v TOP 20 určite zaslúži, pretože má v sebe ľahkosť s ktorou sa výborne pozerá. Je tu aj sociálna stránka, no aj komické scény. Celé je to dokonale prepletené. 5/5 a pre mňa dokonalosť, 95%. ()

kuryckyna

Čistoskvoucí nádhera. Omarovi Sy skláním obrovskou poklonu a chci ho vidět v dalších filmech, naprosto si mě získal a chvilkami jsem dokonce přemýšlela jestli si nezačnu hrát na paraplegika aby se o mě Omar musel starat. Miluji drama a mám ráda komedie a když jsou dobře spojené v jedno není co vytknout. Co si budeme povídat, i slzička mi ukápla. Jedinečný, strhující, fascinující film, vlastně co jiného od Francouzů čekat, že ? ()

lestatos

Film, ktorý sa slní v teple 90% podpory by podľa mňa mal vyzerať inak. Ak sa tu väčšina ľudí nechá opiť takou predvídateľnou sociál – klišoidnou srajdou, tak ja teda nie. Nikomu som v Nedotknuteľných neveril ani nos medzi očami. Šablóna ako vyšitá. Chromý milionár a jeho divoký černošský ošetrovateľ, ktorý sa počas filmu mení na kombináciu Mary Poppinsovej a Matky Terezy. 35% ()

peter.kralik

Velmi velmi mile, jednoduche, velmi pekne a s krasnou hudbou. Oddychol som si, zabavil sa a aj moja dusa dostala vyzivnu polievku. A o tom ostatnom nebudem pisat - treba jednoznacne pozriet. ()

Xawerius

I přes to, že film působí při zpětném ohlédnutí až trochu moc kýčovitě, jsem se bavil a sežral ho i s navijákem. Co víc k tomu říct. Frantíkům se povedla jedna z nej komedií za poslední dobu a ode mě to mají tzv. "za plnej." ()

mpet

Je až s podivem, jak se z něčeho co se tváří jako drama, je nakonec velice pohodová komedie, která rozhodně pobaví, ale také ukáže, že ačkoliv je život někdy svině, tak se rozhodně nemá vzdávat. Neskutečný příběh s příjemnou atmosférou, který je naplněn emocemi a humorem. ()

Halik2

Po zhliadnutí tohto filmu som ostal zmeravený a zamyslený pozerajúc sa na titulky filmu, hudba a celkový zážitok mi dal veľa, výborný Omar Sy a Francois Cluzet stvárnili pravé kamarátstvo a radosť zo života aj v tých najťažších chvíľach, vtipne zahrané scénky zmiešané spoločne s úzkosťou vytvárali epické dielo až do samého konca. Týmto dojmom na mňa zapôsobil na toľko že patrí k mojim najobľúbenejším filmom. ()

hanula999

Tak dlouho jsem se u filmu nepobavila.Pri tom,jak by měla byt situvace u postiženého člověka vážná je to tu naopak! Herci to zahráli skvěle a samozrejme, co by nebylo bez báječného režiséra, který to uměl dobře zpracovat...Doporučuji shlédnout! ()

Elen16

Člověk, který není ani trochu vhodný na pozici ošetřovatele a ochrnutý milionář v jednom filmu. Zajímavá, ale funkční kombinace, která vás v podstatě nutí ten film dokoukat až do konce. Žánr komedie je v tomto filmu opravdu na místě. ()

JaninaM

Nevím co dodat....nádhera, nádhera, nádhera...... Zpracovat takhle vážné téma nemoci, beznaděje a strachu ze samoty odlehčenou a nevtíravou formou.....Francouzi tentokrát uspěli opravdu na výbornou, klobouk dolů. Tento emotivní příběh vás ze svých spárů nepustí i když si uvědomíte, že je s vámi manipulováno, což je už pozdě. Tento příběh, který napsal sám život, není z hlediska děje ničím výjimečný, ale postupným vývojem osob (a né jen hlavních osob) vás unese na vlnách jemného idealismu. Jsem nadšená a jedna z hlavních postav, Omar Sy ......holky co říkáte? Doporučuji ! ()

psekera

Klobouk dolu, z tak tragického tématu sestavit komedialní film je opravdu umění, Klobouk dolu před scénaristou a režisérem. Absolutně funguje chemie obou hlavních postav a po úvodních titulkách jsem byl nekompromisně vtažen do děje, nemám nic co by se filmu dalo vytknout je to poctivá filmařina postavená na skvělých hereckých výkonech hlavních představitelů. ()

napomelon

Dokonalý koncert optimismu v doprovodu s prostou lidskostí a radosti ze života. To vše zasazené do pařížských ulic a okořeněné skvělou hudbou Ludovica Einaudiho. Lahůdka, jejíž chuť si zapamatujete navždy, aneb příběh paraplegického francouzského aristokrata a mladého nezaměstnaného černocha v roli jeho pečovatele. Zprvu zdánlivě nesourodá a nezkombinovatelná dvojice dá nakonec vznik nefalšovanému přátelství. ()

putzojro

Tady myslím není vůbec divu. Film je právem zařazen do 20 nejlepších filmů. Tohle omarovi sedí že všeho nejvíce, mnoho lidí čeká litování seniora na vozíčku, ale nakonec si život užívá lépe, než člověk "neochrnutý" a to díky právě Omarovi. Ano! Filmový důkaz toho, že dokonalé protiklady se mohou přitahovat. ()

jakub.bystra

Kdybych měl tento film hodnotit jako komedii, tak dám stěží 3*. Pokud mám ale Nedotknutelné hodnotit jako drama o životě, ve kterém ikdyž se zdá, že nic nemůže být horší, tak pořád máte možnost žít, tak musím konstatovat: Proč ne? :) ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (více)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (více)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (více)