Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Ondrew odpad!

Ja som to tusil, ale predsa len som dufal, ze mozno autorov svrteho dielu osvieti aspon naznak niecoho noveho. Rovno mozem prehlasit, ze nic take sa neudialo a cela seria je tym padom pre mna jedna megasr@cka, pri ktorej sa mi vskutku nechce verit, ze ti kreteni planuju natocit este i piaty diel! Pri sledovani som si hovoril, fajn -- len cca 10 minut a uz sa tam nieco zacina postupne diat. Lenze ked sa film dostal do zhruba tridsiatich minut, doslova som sa chytal za hlavu a zvazoval, ze si popri tom celom precitam par kapitol z oblubenej knihy. Ved co, nech ten cas lepsie vyuzijem, ehm. Uprimne vravim, ze tak debilnu seriu som uz davno nevidel, a to i z toho dovodu, ze si v podstate momentalne ani nespominam, co vsetko sa to vlastne udialo v predoslych troch dieloch. Uz to je pre mna znak toho, ze ma v zasade ani jeden diel nicim nezaujal, takze obsah vyprchal, ako pivo naliate do pohara pred tromi dnami. Celkovo vzate, to cele je ako jedna nevydarena reality show, akych dnes existuju desiatky. V tomto pripade do toho akurat primiesali nejakeho toho Bubaka, ako i v predoslych castiach. Zial, zatial co doterajsim trom dielom som sa odvazil udelit hodnotenie aspon okolo jednej hviezdy, v tomto pripade isla kvalita uz kompletne do prdele. Dla toho vyzera i moj verdikt. 0%. ()

Hookins86

Tak v komentáři u třetího dílu paranormálních aktivit, jsem kecal. Psal jsem tam, že je to konečně serie, která se zlepšuje. Bohužel zase jsem po včerejším shlídnutí změnil názor a málem tomu dal i vodpad. Tohle byla nuda, zevl a já nevím co ještě. Dal jsem 1*, páč přijde ještě 5tka (snad už poslední díl) a tam se snad dozvíme úplně vše a hlavně jak skončila hlavní postava u které tenhle díl končí... ()

david666

U málokterého hororu se bojím - a tady už počtvrté. Sicen furt to samé dokola ale pro mě by měl horor vzbuzovat strach, a to tenhle přád umí. Konec byl opět mrazivý. ()

fritol34

Dost nízké hodnocení, já nejsem žádný zarytý fanda ale pořád je to dobře odvedená práce a já se u filmu nenudil ba naopak. ()

R.I.S.A

Jakožto příležitostný návštěvník jsem byl na tomhle kousku po dlouhé době v kině, dalo se to vosolit víc, ale líbil se mi moc, hlavně díky krásné herečce Kathrin Newton :) Ta je tam luxusní :) Člověk má při sledování pořád takovej blbej pocit že se stane něco nedobrýho a sem tam opravdu stane, jednička byla samo sebou top z celé serie. Sem zvědav jak naloží s pokračováním... ()

Ace.A.T.L.

A jsme u toho zpět. Zase začne někdo točit zbytečný pokračování, jen kvůli snaze vydělat nějakej ten šušeň. Bohužel je to ale jako snaha nacpat hranatou kostičku do kulatýho otvoru. Nejde, nejde a hlavně nepůjde to... Nevím co tím chtěl básník říci. Jako film sám o sobě to má 1*, ale jako pokračování PA rozhodně nic. Za mě 1* a ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU ()

TesterX

Čtvrté paranormal homevideo je slabším dílem oproti tomu minulému. Neznamená to však, že by opět tvůrci nedokázali z prdu udělat kuličku a ještě vás tím vyděsit - oni to umí. Kdybych měl přirovnávat, tak bych snímek přirovnal k tomu druhému v řadě, ovšem zde mě tak neiritovali neherci právě jako ve dvojce, naopak bych za casting udělil hvězdu navíc. Zbytek je propnutá vata s lepšími a horšími momenty a opravdu s krátkým finále... Pro fanoušky homevidea s duchy povinnost, pro horrové nadšence slabší počin. ()

Bleazer odpad!

Viděno z kino ripu USA s titulkama.. musim říct,že jsem to sice přetrpěl až do konce, ale nejen já bych na domácí kameru natočil u mě doma zajímavější film.. první PA bylo vcelku fajn,ale tohle je samé dno filmařského světa.. ()

PePiG7

me se to libilo, hlavni predstavitelka sympaticka, Katie je jeste hezci nez v predchozich dilech, finale mohlo byt trochu delsi ale i tak bylo peckovy ()

xhonza5

Celý film čekáte na posledních 3-5 minut. Ve většině záběrů se nic neděje. Jen čekáte, že se něco stane a ono nic. Párkrát se možná leknete, někdy i trochu zasmějete, ale pořádná horová akce vás nečeká. Závěr je skvělý, to se musí nechat, ale proč nebyl takový celý film? Věřím, že pokud bude mít série pokračování, tak naváže právě na závěr a zrodí se famózní dílo. ()

RoCho

Stejně jako díly předtím tak i zde jde o totéž. Když pominu některé přehnané věci, nebo ten amatérský styl natáčení celého filmu a vžiji se trošku do toho příběhu, není to špatné. Každý ví, že nic z toho není autentické, kdo by taky běhal po baráku denně s kamerou? Je to jen trik, aby to působilo co nejvíce reálně. Bohužel, ale na takový film se podíváte jednou, pokud možno nejlépe v kině (kvůli správné atmosféře) a víckrát o ten film nikdo nezakopne, protože při dalších shlédnutích se bude příšerně nudit. ()

n5ver odpad!

Co to sakra bylo? Pokud scénarista plánoval unudit mě k smrti, tak se mu to povedlo. Prakticky 3/4 filmu se neděje nic a na konci je hotovo asi za dvě minuty. V předchozích dílech děj alespoň gradoval, ale tady? Byl jsem fanda PA, ale po tomto dílu už mě na to nikdy nikdo nedostane. Lituji 130 Kč za lístek. Dal bych je raději bezdomovci. ()

dwarwen

Tak tohle je opravdu hodně slabá záležitost. Místo vzrůstajícího napětí je to jen větší a větší nuda (až na pár míst, kdy to je místo strašidelného fakt sranda, ale to asi nebyl záměr) a když se člověk konečně doprosí toho finále, kde čeká alespoň nějaký nápad, tak se taky nic nestane. Jediné světlé místo z filmu je poslední minuta (nebo možná dvě), ale to je rozhodně dost málo. ()

Ajfist

No tolikrát nastavovaná kaše je holt holt problém pak co do kvality.Tady prostě tvůrcům došly nápady.Docela už nuda.Nestojí to za delší hodnocení,protože není už co hodnotit,jelikož už je to stále dokola.Třetí díl byl ještě docela dobrý,ale toto už bylo jen jalové plácnutí do vody. ()

Carteriiino odpad!

Celý film neskutočná nuda a na záver sa film snažili zachrániť neakou ubohou "zubatou-zombie paródiou" ... bol som v kine na premiére ale som si pomýlil film keďže sa kino počas celého filmu neprestajne smialo ... trošku sa im to vymklo z rúk, viac komediálnych pasáží, nič nové neprekvapilo a najlepšia pasáž z celého filmu: ZÁVEREČNÉ TITULKY ... ()

sakac odpad!

Budem sa opakovať po komentároch nižšie, ale naozaj som nečakal slabší film ako PA 3. A to už 3jka bola pre mňa otras. Neviem prečo na to vlastne stále chodím do kina ? (rečnícka otázka) Za celý film ma takmer nič nevystrašilo a viac som sa smial. Aj keď som s týmto zámerom do kina nešiel. A tie efekty z Grave Encounters ? Žeby autorom už dochádzali nápady ? Diel od dielu horší a horší. Pri záverečnej scéne, kde stál plný štadión čarodejníc ma dostal, ale nevedel som či sa mám smiať alebo plakať... ()

tixi

Už je to furt o tom istom sem tam niečo buchne,potom sa niečo pohne,potom spadne,niekoho zdvihne a koniec ktorý nič neukončuje.Som veľký fanúšik PA ale táto časť stratela všetku tú šťavu čo mali prvé tri časti tie sa u mňa pohybovali medzi 70%a80%no táto je za 40% možno keby táto časť dala viac odpovedí ako otázok bolo by hodnotenie lepšie. ()