Absolutely Anything

Sci-Fi / Komedie

Velká Británie / USA, 2015, 85 min

Bruce almighty by se divil. Sájmon Ped-ofil (přiznejte si, že byste ho nechtěli vidět lákat vaše děti na bonbónky) a Káťa zpět ve výprodeji se konečně vyprsili s něčím ostrovtipným, u čeho se člověk i nahlas zasměje. A to je co říct. Podařených komedií je jako pracujících cigánů. Káťa je prostě uchvancancující a vždycky si vzpomenu na latex party z Underworldu. Jen škoda že Monty pájtnovci nedostali víc prostoru. Škoda. 85% P.s: Proč je na VŠECH plakátech napsanej jako hlavní hvězdá Sájmon a jen tady Robin Williams? To zase ladil nějakej homoklád.(5.12.2015)

Vzpomněl jsem si párkrát na Božského Bruce - ač tady dostal obyčejný chlap všemohoucnost od sněmu zlomyslných mimozemšťanů (namluvených kompletní partou žijících Monty Pythonů, ale moc si od toho neslibujte), tematicky si byly snímky hodně podobné. Bohužel ještě ve značném nevyužití svého potenciálu. Občas hodně vtipné se ukázaly nedomyšlené důsledky zbrkle plácnutých přání skvělého Simona Pegga, celkově se však jelo tak nějak na půl plynu a spousta věcí se nedotáhla.(13.10.2016)

Not baaaad. Not good :-) Ultimátní powa dána cluesless autorovi nevydané knihy vesmírnými poloprůhlednými šváby s levitačními křesly. První polovina super, jak se tam však objevil "hlavní padouch", vše šlo do kytek, bylo to až moc absurdní. Zakončení však "fajn". Oddychovka. Oceňuji občasný opravdu vtipný anglický humor, hlavně z úst jeho psa, což byl hlavní faktor mého nadšení. Vše ostatní takové všední, včetně lásky. Hudba? Ani nevím, jestli tam nějaká byla, abych řekl pravdu. Waving 60 %(10.5.2017)

Simona Pegga má rád pro jeho humor a herecký projev. Kate Beckinsale ve své podstatě nemusí moc hrát, to nikdy nebyla věc, kterou by si jí divák zapamatoval. No a když se oba setkají ve filmu, do něhož jsou značnou měrnou zainteresování kluci z Monty Pythonů, moje pozornost je stoprocentně zaujata. Bohužel pro mě je však celá ta nosná myšlenka o možnosti „udělat cokoliv“ jen sbírkou pár gagů, kde nějaká romantická linka skoro nedává smysl a celé to působí jako dost na silu pospojovaný slepenec. Škoda toho. Hele, dám nakonec za tři, ale je to o fous.(26.9.2016)

Hravá pohodovka. Nenadělá z vás ani lepšího, ani horšího člověka, nevyškolí ani nezblbne, nepřivede vás k vytržení, jako některé vyvolené Turýnský komoň. Prošumí, pobaví, zmizí v paměťovém propadle. Ale! Kejt, Kejt dozrála do dokonalého výzoru, a jen zarytý pedofil, který neví co je dobré a žere všechno zelenkavě nezralé, by si neposlintal kravatu. Pod čtyři nemožno. Jo, a v titulcích se zvuky kopulujícího Šarika navždy loučí Robin. Poměrně zábavný epitaf.(21.12.2016)

• - Douglas Adams, autor Stopárovho sprievodcu, stihol ešte pred smrťou preštudovať scenár tohto filmu a povedal, že je hravý a vtipný. (zemon)

• - Jedná sa o posledný film Robina Williamsa. Vyšiel až po jeho smrti. (ywo666)

• - Terry Jones pripravoval scenár spoločne s Gavinom Scottom, ktorý je uvedený ako autor. Po dokončení mu trvalo 20 rokov, kým film skutočne natočil. (ywo666)