Absolutely Anything

Sci-Fi / Komedie

Velká Británie / USA, 2015, 85 min

Ale jo, v dnešní době i trochu slušná komedie je zázrak, zvlášť když se v ní mluví česky nebo anglicky. Je to hodně bláznivý, ale sem tam se zasmějete. Beckinsale na svůj věk naprostá bohyně. Nic naprosto nového, protože všechno už jsme viděli. Mám tento víkend ve znamení Simona Pegga, včera Nulová šance a teď tohle.(22.11.2015)

Skvělý originální nápad, skvělý Pegg a krásná Beckinsale. 85 minutová zábava, která uteče dřív než duha s oblohy. Hýří se to nápady, gagama se nešetří a divák sám v duchu přemýšlí, co by si sám přál. Skvělé. 80%(23.11.2015)

• Superpero

Jak mám Simona Pegga rád, tak se mi zdá, že filmy, kde má hlavní roli a není tam Nick Frost nestojí za nic. Tohle mi chvílemi přišlo, jako špatná česká komedie. Jasně, má to pěkné efekty, jenže ty jsou vlastně k ničemu a těch pár vtipných scén to nezachrání. Dobře zahrané postavy se chovají divně a celé to působí dost křečovitě.(19.3.2016)

S tímhle nápadem šlo naložit lépe, škoda. Takhle se jedná o průměrnou komedii s pár povedenými a vtipnými nápady, ale bohužel i několika nepovedenými až trapnými momenty. Z hlavy velice rychle vyšumělo...(22.3.2017)

Od Pythonů bych sice čekal trošku víc břitkosti, ale i tak jsem si tuhle komedii o všemocném učiteli užil. Simon Pegg je v rámci žánru jistota, Kate Beckinsale vypadá pořád úžasně a navíc jsem si odnesl ponaučení, že kdyby se mi jednoho dne dostalo podobného daru, musím si dát pozor na formulaci přání. Třeba "chytit autobus" se dá vyložit všelijak. 75%(23.11.2015)

• - Douglas Adams, autor Stopárovho sprievodcu, stihol ešte pred smrťou preštudovať scenár tohto filmu a povedal, že je hravý a vtipný. (zemon)

• - Jedná sa o posledný film Robina Williamsa. Vyšiel až po jeho smrti. (ywo666)

• - Vo filme si strihla úlohu aj pätica originálnych členov legendárnej skupiny Monthy Python. Konkrétne nahovorili mimozemšťanov. Jedná sa o prvý film od roku 1983, kde sa dali dokopy všetci živí členovia tejto skupiny. (ywo666)