Poté, kdy o sobě dá vědět nechvalně známý tektonický zlom San Andreas a vyvolá v Kalifornii zemětřesení o síle 9 Richterovy stupnice, vydávají se pilot průzkumného a záchranného vrtulníku (Dwayne Johnson) a jeho bývalá manželka, s níž již delší dobu nežije, na cestu z Los Angeles do San Francisca zachránit svou jedinou dceru. Ale jejich složitá cesta na sever je pouze začátek. A když už si myslí, že to nejhorší už mají za sebou... tak velké drama teprve začíná. (Freeman Ent.)

trici

Takhle laciné triky už jsem dlouho neviděl. Klasický popcornový katastrofický spektákl, že je vám skoro trapně se na ty ochotníky koukat. Ovšem za ty pohupující se kozy v každém možném záběru na Sašu a Karlu musím dát dvě hvězdy. ()

Cezar209

Ano ano sladka poleva z toho ze nasi vyhraju dava od zaciatku tusit ze tu sa vela prekvapeni neudeje aj ked je to katastroficka snimka. Nemyslim, ale ze by to bolo poslanie filmu. Dwayne dava to co je v jeho moci (rozumej moci nie moči)..tesnotky sa hrnu jedna za druhou a pomalicky najde skaut skautku ...a potom bezmeee...Na jedno pozretie je ok aj vdaka perfektnej praci s trikmi. ()

Lazy_Bear

Vela ludmi zrejme nepochopeny film. Ide o nieco ako Snakes on a Plane katastrofickeho zanru. Velmi zabavne, prehnane, plne zanroveho klise, fakt skvelych efektov a predvidatelneho napatia. Super film! ()

veronique22

Ve filmu je dost nelogickych a dost zvlastnich situaci. Nektery trikovy efekty jak pro decka. Pribeh kozaty dcerusky je dost jedotvarnej. ALE! Ve filmu je spousta neuveritelne strhujicich hustych akcnich scen, kdy clovek jen sedi, zadrzuje dech a zira s otevrenou hubou. Cely to skvele podbarvuje hudba. Diky tomu nedostatky clovek ani moc nevnima. Proste akcnak, jak ma bejt, parada. ()

padav94

škoda, názov filmu znie veľmi dobré, ale film bol klišovitý akosi ma to nezaujalo, niektoré scény síce boli zaujímave, lenže je to celkom nereálna blbosť. ()

Denzen

Nevedel by som ani spočítať, koľko je tam klišé, amerického patriotizmu a tupých, nelogických momentov. Keby by som to mal porovnať s Emmerichovým 2012, tak toto ubiehalo oveľa rýchlejšie, Kalifornskej deštrukcie je tu oveľa viac, no nemá to ten epic feeling. Ale inak pohodička. ()

BigJohn02

Vždycky mě pobaví, když při katastrofě všichni umřou, jen jedna rodina se jako zázrakem nakonec šťastně sejde. Film zachraňuje jednoznačně Dwayne. ()

danny79

Pocitacove efekty docela casto biji do oci, film je jedno velke klise, a ta Rockova nezranitelnost, ktery je na filmu jedine pozitivum, zacne velmi rychle nudit. ()

Maratonec

Nepříliš povedené triky, stupidní dialogy, do očí směšný průběh jednotlivých akčních scén, dále průhledný děj a super kýčovitý konec pod rozevlátou americkou vlajkou. Naprosté zklamání, které mělo pouze povedený trailer, celkem slušné obsazení..To nezměnilo slaboučký výsledek a doslova z katastrofického filmu udělalo parodii na tento žánr, nebo se přiřadilo k levnějším německým sci-fi snímkům. Bohužel jsem viděl dvakrát a při druhé projekci to bylo scary movie na film 2012..Dávám s bídou dvě hvězdy. ()

bjindy

Katastrofické filmy ja rád. Je pravda, že často ide o prehliadku klišé, taktiež prírodné, či fyzikálne zákony občas pracujú ako sa tvorcom zachce a tento film nie je výnimkou. Ale... zabijem sa, keď sa mi to páči? Takže neviem, či má zmysel to označovať ako spoiler, no opäť tu máme rozpadávajúcu sa rodinku, ktorú katastrofa stmelí, opäť po úvodnej katastrofe nasleduje ešte väčšia a opäť tu máme dramatické oživovanie jednej z hlavných postáv, ktoré ju vytrhne zo spárov smrti 5 minút po dvanástej. Nie, príbeh vás naozaj na zadok neposadí. Ak sa však chcete schladiť vodou pretrhnutej Hooverovej priehrady, zašantiť si s vrtulníkom medzi padajúcimi mrakodrapmi, či dať si závod s vlnou tsunami... tak tieto atrakcie zábavný park San Andreas ponúka. ()

Iveta47 odpad!

Mám rada katastrofické filmy,ale toto už bolo príliš.S prehľadom akým hlavní hrdinovia unikli nebezpečenstvám som ešte nevidela.Neviem ani čo viac napísať celé zle.Ďalšia americká rozprávka pre dospelých.Sto krát obohraná platňa. ()

Jarsey

Helikoptéra, sympatický postarší pár. Nic víc mě v tomto filmu nezaujalo. Ale zase se podařilo na rozdíl od jiných zachytit to, co by se asi dělo reálně - každý si hledí svého a když chtějí dáma s mladým studentem od někoho pomoct, všichni se k nim obrátí zády, protože v takovém případě platí, že každý jede sám za sebe. Ale hrošík z Madagaskaru byl k popukání, ale bohužel trapně k popukání,. ()

macherano

Som myslel ze rychlo a zbesilo je prehnany film aj ked tu seriu milujem ale toto je ovela viac prestrelene a nema to hlavu ani patu ale hraficka stranka bola top ()

karmalat

Tak tohle neni ani Becko, patri do kategorie filmu, na ktere se da tezko koukat bez hlasiteho smichu. Triky to trochu zachranuji, ale Dwayne neomylne schazuje zase dolu. A americka vlajka na zaver tomu doda opravdu korunu. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu… (více)

Bourneovský The Rock

Bourneovský The Rock

11.07.2014

Dwayne „The Rock" Johnson je momentálně na vrcholu kariéry. Letos ho sice uvidíme jen v Herculovi a seriálu Ballers, v příštích letech se ale vrátí jako Hobbs v Rychle a zběsile 7 i jako Roadblock v… (více)

Pod Rockem se zatřese země

Pod Rockem se zatřese země

16.10.2013

Dwayne Johnson jen nedávno dotočil historickou fantasy Hercules: The Thracian Wars a právě předvádí bicepsy na placu Rychle a zběsile 7 v režii Jamese Wana. Má ale v plánu několik dalších projektů, k… (více)