poster

San Andreas

 • anglický

  San Andreas

 • slovenský

  San Andreas

Katastrofický / Dobrodružný / Akční / Thriller / Drama

USA, 2015, 114 min

Externí recenze k filmu (10)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ****

  "San Andreas v sobě snoubí vše, co současný hollywoodský katastrofický film může nabídnout. Očekávatelný děj plný objímaní, srdceryvných scén a pekelné dávky štěstí i hrdinských činů je především prostředkem k tomu, aby tvůrci mohli ukázat, co vše dnes dokážeme natočit (+ varování pro Američany, jak…" (více)

 • Filmpress.sk (Peter Kolenič)

  "Pomohlo by to odstrániť hluché miesta, v ktorých si už postavy nemajú čo povedať, a tak prichádzajú veľmi predvídateľné otrasy alebo zdĺhavé, nič nehovoriace dialógy. Miestami sa môže stať, že sa budete nudiť, no vcelku ide o kvalitne nakrútenú, niekoľko krát opakovanú tému, ktorú sme už mohli…" (více)

 • Filmserver.cz (Martin Bubrín) ***

  "Režisér sice v půli filmu přijde se skvělou jednozáběrovou scénou zachycující instinktivní rozhodování postavy tváří v tvář katastrofě, ta nicméně nestačí k tomu, aby se San Andreas nestalo jen skvělým, byť nepřekvapivým naplněním konceptu filmu jako pouhé „pouťové atrakce“." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "San Andreas je v každém případě filmem, s nímž si přijdete na své peníze za lístek do kina. Epických katastrofických scén je v něm dostatek, příběh víceméně funguje jak emočně, tak z hlediska postav, a že to bude hollywoodská vypatlaná blbina se závěrečným záběrem na americkou vlajku vlající v…" (více)

 • Generace21.cz (Lukáš Novák) **

  "Pohyblivé kino je nakonec to nejlepší, co je při sledování San Andreas možné zažít. Chápu, že ne každý má slabost pro podobná cingrlátka a vybírat z vlasů létající popkorn může být frustrující. Bohužel pro film však musím konstatovat, že při běžném zhlédnutí z pohodlí domova nemá kromě kvalitního…" (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ***

  "Tolik potřebný (emmerichovský) nadhled ani humor v San Andreas zkrátka nenajdete. Jen ubíjející běhání, létaní a upozorňování na to, že zemětřesení doopravdy není sranda (v titulcích se dokonce řeší reálná krizová centra!). Celé je to pak splácané do sebe tak ledabyle, že kdybyste třeba vystřihli…" (více)

 • NaFilmu.cz (Dominika Zmítková) ****

  "Bez obav bych přirovnala tento film k těm povedeným a rozhodně je to prozatím nejlepší Paytonův snímek. Nemám mu nic moc co vytknout, mimo pár chvil a možná trochu víc romantičnosti, kterou byste u tohoto snímku zrovna nečekali." (více)

 • Oldiesradio.cz

  "San Andreas je příkladem filmu pro další generaci, vyšší level, snahy o maximálně autentický prožitek ze sledování filmu. Proto doporučuji nečekat, až film vyjde na DVD. Zapomeňte na domácí kino. Na Vaší staré Tesle nebo nějaké „plazmovce“ z výprodeje nemá cenu film sledovat." (více)

 • TotalFilm.cz (Rostislav Ráček) ***

  "Pro tento žánr filmu je Dwayne Johnson nepochybně vhodnější, než John Cusack. San Adreas je naštěstí svižnější a nevleče se. Nejsou v něm jako ve filmu 2012 tolik použité motivy typu „jen tak tak uhli“ nebo „jen tak tak uskočili než jim oheň spálil kůži“. Pokud navštívíte 4DX projekci, připočtěte…" (více)

 • Touchoffilm.blogspot.cz (Dan Krátký)

  "Obecně je pak San Andreas poměrně zábavným filmem, který doplácí na to, že prvních čtyřicet minut připravuje diváka na daleko lepší a zajímavější film. A redukující druhé dvě třetiny v tomto kontextu působí poměrně neuspokojivě." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace