Den před důležitou zkouškou z medicíny Jeffa navštíví jeho dva nejlepší kamarádi, aby s ním oslavili jeho jednadvacáté narozeniny. Přestože Jeff nemá na párty náladu, nakonec souhlasí, že na jeden drink zajde. Zábava se ovšem zvrhne a večer se vymkne kontrole. Započne přehnaná párty plná alkoholu, sexy vysokoškolaček, okořeněná jedním vzteklým býkem. Dokážou Jeffovi kamarádi svého parťáka vystřízlivět před důležitou zkouškou? Za pokus to stojí! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

mufy001

Další komedie o chlastající partičce. Pařba i Projekt X byly daleko lepší. Už mě tento druh filmů nudí, pořád to samý dokola, frajeři se zboří tak, že já bych umřel na otravu alkoholem a dělaj kraviny. Hloupá zápletka, nesympatičtí herci, ohrané téma, nuda! 2/10 ()

svonpik

Film u kterého se jsem se opravdu hodně zasmál, přesně tenhle druh filmů mám rád, ale jen chci říct, nechápu proč tyto filmy soudíte jako blbosti, bez příběhu, jsou to filmy na odreagování ze všedního života u kterých se má člověk zasmát a ne chytal smysluplnost- ()

sweetieM

Na šrot bol fakt nášup, z počiatku som bola dosť skeptická-hlavne po prečítaní komentárov- no po chvíli som sa dostala do vcelku pohodičky s filmom, ktorý nieže by mi "niečo dal", no pobavil a to je na tom to hlavné.... ()

Minoka

Viděno bez titulků: Smála jsem se od začátku až dokonce:-D někdy některým věcem nerozumět ...není vůbec na škodu :) ()

mazlik85

sice je to komedie pro pubertáky,což už dávno nejsem,ale celkem jsem se zasmála.Už hodně dlouho jsem neviděla žádnou pěknou komedii,takže tohle bylo celkem dobrý. Rozhodně lepší než pařba na třetí,ta mě zklamala. ()

Method76

Ti co dávaj 1 az 2 * jsou asi stejní jako ti šprti tam ! Byla to prostě prdel jak se patří, nevím ani u čeho jsem se tak nasmál za poslední dobu. ()

Onlajn

Nic originálního. Spousta trapných scén, žádný příběh a spoustu předvídatelných chvilek. Jedna hvězdička za snahu. ()

fibur84

Trošku mi to připomínalo Hangover s rozdílem, že se nepátrá po tom, co se stalo, ale po tom, kde jeden z "hrdinů" bydlí. Náramně jsem se bavil a film, který mě donutí se smát, že se nemůžu zastavit má u mě min. 60%. ()

Aresko123 odpad!

Jeden herec nesympatickejsi ako druhy !!!! preboha co tu ludia robite? tento film tu na CSFD ma cez 50 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPAMATAJTE SA, VSETCI TI KTORI SI MYSLITE ZE JE TOTO DOBRY FILM .............. Hanbim sa za vas ()

Gaston155

Nejdem haniť,pretože som taký istý.Ale znesiem podstatne menej ako tamtí páni.Keby som vypil to čo oni,tak toto nepíšem.Vcelku dobré,len tento jebo Miles Teller bol trápny ako ticho v rádiu. ()

dombas

Mám filmy tohoto typu rád ale musí to o něčem být a hlavně je potřeba dobré herecké obsazení, což se tady dost nepovedlo..není vtip, není se čemu zasmát, děj o ničem, hlavní hrdina totálně na sra*ky celý film a dva jeho kámoši v podstatě nehodí jedinej kloudnej fórek a na závěr zprznění prcičkovské ponožky na penisu...radši Prcičky 8 s důchodcema než tohle.. ()

Mate0

Tohle mě teda vůbec nechytlo parta šuldu tahá ožralého kámoše domu a ty věci kolem....tohle je teda hodně slabé..... ()

FirstFan

Mě se film líbil. Komedie má být vtipná a já se smála od začátku do konce! Vtip to máš, slušný hlášky taky! Není to jako jiná typická komedie, kde se hlavní představitelé honí za ztrátou panictví (přestože prcičky jsou boží), nebo za láskou svého života. Upřímně, líbil se mi dokonce i víc než Project X, kde mi dojem z filmu pokazila kamera... 5 hvězd! :)) ()

JerryPilsen

Snůžka rádobyvtipných blábolů se snaží být komedií.Absolutně blbé zápletky se snaží děj ještě více zamotat,ale motivace jednotlivých postav zůstala zahalena tajemstvím asi i tvůrcům.A to včetně idiotského závěru. ()

Grandimir

Dal bych tomu 3 až 4 hvězdičky, ale když vidím 54%, tak mi to nepřijde fér :). Bavil jsem se, zasmál jsem se a ani chvíli se nenudil. A o tom to má bejt. ()

Weexrylo

Slušné. Není to typická prcičkovská/Wan Wilderovská záležitost. Prvních 80% filmu komedie, potom to přechází na klasické americké rozuzlení viz. na poslední chvíli zastihnout lásku svého života apod. Dávám slabé 3 hvězdy, protože mě naneštěstí ta dramatičtější závěrečná část oslovila mnohem více. Problémy s životními prioritami vysokoskoláka kolem dvacítky mám přesně také zrovna na talíři a vidět něco z třetí osoby, odpoví člověku alespoň něco málo navíc. Jako popcornovku k jointu s bandou bych volil jiné filmy. ()