Den před důležitou zkouškou z medicíny Jeffa navštíví jeho dva nejlepší kamarádi, aby s ním oslavili jeho jednadvacáté narozeniny. Přestože Jeff nemá na párty náladu, nakonec souhlasí, že na jeden drink zajde. Zábava se ovšem zvrhne a večer se vymkne kontrole. Započne přehnaná párty plná alkoholu, sexy vysokoškolaček, okořeněná jedním vzteklým býkem. Dokážou Jeffovi kamarádi svého parťáka vystřízlivět před důležitou zkouškou? Za pokus to stojí! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

RigorMortis

Zasa jedna pubertálna komédia, no oproti zdanlivo nekonečnej brainwashingovej sérii Prci, prci, prcičky je toto možno o štvrť levelu vyššie. Celý film zasadený do 'murikánskeho študentského prostredia sa točí okolo toho, ako dvaja nemastní - neslaní herci nesú domov nadrbaného ázijského kamaráta a aby to nebolo také nudné, treba tam niečo prihodiť (býk, naštvané Hispánky, swagoidnú rapovú hudbu..) Nenáročná tínedžerská blbosť bez lepšej pointy. Jednu hviezdu za tých pár vtipných scén a Dropkick Murphys v barovej scéne. ()

PATWIST

Ako napovedá názov, niekto bude "na šrot", v tomto prídade opijú 2 starý kamaráti štdenta, ktorý má mať na druhý deň pohovor do školy, no nevedia kde býva. Pripadalo mi to trochu ako Vo štvorici po opici (Pařba ve Vegas), no tu pátrali po adrese. Celé je to ako amatérska kopírka Pařby ve Vegas. ()

Brano odpad!

Film, ktorý kopíruje Hangover? to by mi ani tak nevadilo, keby to nebola taká sprostosť. "Komédia", ktorá sa po celú dobu snaží byť vtipná a cool, ale opak je pravdou. Zbytočné trápne scény bez akéjkoľvek dávky humoru. Herecké obsadenie tiež hrozné. Justin Chon? tak vhodný akurát pre Twilight, nesympatická postava, ktorá mi liezla na nervy. Keď už chceli natočiť niečo na ten štýl chcelo to poriadneho komika, ktorý aj vypadá vtipne, akým bol v prípade Hangover Zach Galifianakis. A čo sa týka scenára tak to bola tiež veľká bieda. Nedopozerané s komédiou to nemá nič spoločné. ()

marek29

No, nebudu říkat, že jde o něco víc, než jen další běžnou teenage comedy. Nejde. Čili s jasně vymezenými hranicemi můžeme pokračovat v hodnocení. Tu a tam koukne prso, tu a tam zadek (občas i chlapskej) a místy se i zasměješ např. Scéna kdy 3 lidi a opilej jedou ve smart for two 😂 :D jako výplň večera dobrý, s mozkem tou dobu už dávno spícím jde o nenudící komedii, která utíká (3z5) ()

MiTrAnDiR

HM,nie.Milionkrat dookola to iste....vyzera to tak,ze americke teen komedie ostaly uz len pri alkohole,nadavkach,drogach a sexe....to je ich kultura?Uprimne?par krat som sa zasmial,ale to je cele... ()

Blazis34

Klasická puberťácká komedie z prostředí jedné velké párty. Čekal jsem ale, že Jeff bude slavit celou noc a ne že po třetině filmu budou jeho kamarádi už řešit, jak Jeffa zaparkovat zpátky domů. To mě trochu zklamalo, ale je pravda, že kamarádi se bavili dále a "pařili za něj i pro jeho dobro." Co se mi ještě nelíbilo, tak to jsou vedlejší příběhy aneb jak zklamat tatínka či jak ostatní zjistili, že Jeff není ten, za koho ho mají. Nějaké scény byly už několikrát k vidění v ledajakých filmech, některé byly originální, ale přesto je to film na jedno shlédnutí u kterého se zasmějete, ale nic víc. Tudíž průměrné tři hvězdy - 65%. ()

rasto87

Zbožňujem tieto komédie o ožranoch, hlavne keď je niekto ozaj na šrot ako Jeff Chang. Už dlhú dobu som sa na komédii tak fajne nezasmial. Pre mňa osobne vydarená komédia. ()

BenchPress

Hrůza hrůzoucí. Nevtipné, nezáživné a nesympatické. Přemýšlel jsem o odpadu, ale něco mě tam aspoň trochu pobavilo, takže za to ta jedna hvězda a také za vtipnou postavu, kterou hraje Miles Teller z Projectu X. Aspoň byla plná hlášek. 1/5. ()

Don Maty

Už nás prosím netrápte s remajkmi hangover. Choďte s tým do riti. Prosím, len zahanbujete sami seba páni Hollywood...2* ()

SharpeR1

Bomba komedie ! Nenechte si znechutit tuto pecka komedii hodnocením. Český dabing se povedl, bavil jsem se od začátku do konce ;) Dávám 100% více jsem se nasmál než u filmu Projekt X. ()

Vasyl

Nezklamalo, ale ani nepřekvapilo. Filmy o chlastu mám rád, takže dobrý. Asi si ale budu muset najít nějakýho kamaráda asiata, abych viděl na vlastní oči, že vydrží o tolik míň než já. ()

lobo87

Ďalšia z radu typických americký teen komédií, tentokrát o kamarátstve, ktoré prejde skúškou odlúčenia po škole. Bavil som sa celkom dobre, i keď na takýto film treba mať náladu a hlavne vypnutý mozog... 55% ()