• Boogeyman

Kdyby Samberg nebyl takovej trapák, kterej ze svojí postavy dělá naprostou debilskou karikaturu, mohlo to bejt skvělý. Ale podobně jako v Brooklyn 9-9 Samberg neni vtipnej, jen nesnesitelnej a tín stahuje ke dnu celej seriál..(19.12.2014)

Skvělá komedie. Čekal jsem, že hlavní tahoun bude Andy Samberg, ale on je spíše takový katalyzátor komediálních situací, ve kterých naprosto vládne Greg Davies. Břitký britský humor, tak jak ho mám rád. Helen Baxendale je taktéž velmi sympatická.(14.5.2015)

Pohodový sitcom, který by se místo Cuckoo měl jmenovat Ken a kterému výrazně pomohlo, když z něj vypadl Andy Samberg (nic proti němu, ale jeho postava byla fakt otravná). Taylor Lautner (Tým Jacob!) na druhou stranu překvapivý sympaťák, i když tady samozřejmě vládne Greg Davies s Helen Baxendale. Velmi příjemné, velmi britské a velmi pěkně natočené, i když do análů televizní zábavy se to asi nezapíše.(11.9.2016)

1 série: Konfrontace ostrovní řízné specifičnosti (Davis) a odnože lacinějšího hollywoodského humoru (Samberg), světe div se, relativně dobře funguje. Komu zpočátku příliš nevoní postava sluníčkářského Kukůa ať nechá být, protože v průběhu poznáte, že jde jenom o lidský starter humorných situací, kterým posléze kraluje právě Greg Davies. Další postavy už si jenom jedou (ku prospěchu věci) lajnu, která má udržovat oheň rozdělaný dvojicí Davies & Samberg s tím, že sem tam také vystrčí růžky (především Tyger Drew-Honey). Zkrátka jak už jsem řekl, jako celek to šlape na čtyři hvězdičky...... sága však bohužel pokračuje. 2 série: Ať už Vám byl duchovní moralista Kuků nesympatický jak chtěl, Sambergovy se nedalo upřít, že ho ztvárnil na dvakrát podtrženou jedničku. Bohužel pokračování v započatém díle pomocí postavy hrané Taylorem Lautnerem se rovná udržování pacienta v umělém spánku. Samberg byl pošahaný hipík jako vyšitý a ať se osamocený Greg Davies snaží sebevíce, každý musí cítit, že už to není to pravé ořechové.(29.1.2016)

Po zhliadnutí doterajších dielov, musím tomuto napáliť plný počet. Je to neskutočne zábavné, skvelé postavy s tým spojené aj skvelé herecké osadenstvo (je pekné vidieť že sa Andy chytil aj po jeho odchode z SNL). Zatiaľ si to užívam a dúfam že ma ďalšie časti nesklamú. Zatiaľ najväčšie prekvapenie tejto sezóny ...(19.10.2012)