Key and Peele

• Kanada Key and Peele (více)
všechny plakáty
USA, (2012–2015), 18 h 34 min (Minutáž: 21–22 min)

Kamera:

Charles Papert

Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Amrapali Ambegaokar, Brenda Song, Jennefer Ludwigsen, Colin Hanks, Matt Jones, Kevin Sorbo, Stevie Nelson, Kerri Kenney (více)

Série(5) / Epizody(53)

Hviezdy tejto novej skečovej komediálnej show Keegan-Michael Key a Jordan Peele prinášajú divákom zábavu vo forme krátkych vystúpení na javisku (pred živým publikom). Po nich nasleduje séria príbehov uťahujúcich si z najrôznejších možných tém založených či už na stereotypoch alebo vlastných postrehoch komikov. (JackDullBoy)

.killer.

Neuvěřitelně vtipná show, která mě chytla a nepustila teprve nedávno. Keegan-Michael Key & Jordan Peele staví své sketche hlavně na výborně napsaných situacích, které když diváka vtáhnou, tak není úniku. Kdo neuvidí, neuvěří. ()

MartinTerran

Tohle duo má hodně zvláštní nápady, které vkládá do svých videí a i z obyčejně se tvářícího videa je totální úlet. Většinou je klíčová závěrečná pointa, která je šílená a většinou mě dostane. Často si dělají srandu z černochů, ale jelikož jsou sami černí tak je z rasismu obviňovat nemůžou. Je to sranda i když někdy mají i slabší chvilky, ale vetšinou je to fajn zábava. Hodnocení: 81/100. ()

Goumen

Super skeče, u kterých se kolikrát nasměju více než u nějaké celovečerní komedie...kterou kdyby mimochodem natočili, tak by to mohla být bomba ()