Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

pemap

Jedna z těch slabších Disneyovek. Pár světlejších okamžiků se ale našlo (sněhulák, sob a trolíci). ()

Mira90

Podívejte se ven - nastala ideální doba pustit si tuto pohádku Sice ne tak dobrá jako Tangled, ale pořád velice kvalitní. Vždyť je to animák. A titulní píseň je naprosto úžasná. ()

DeeH

Prostředí ledové zimy je opravdu kouzelné, ale příběh je trošku slabší a děj průhledný a předvídatelný nejspíš i pro děti. Postavy jsou milé, ten sobík je opravdu sladký a oživlý sněhulák tady taky ještě nebyl, přesto si myslím, že je pohádka přeceněna a Disney předvedl už mnohem lepší kousky. ()

Claude Speed

Konečně... Po dlouhých letech se z čista jasna zjevila zase jedna kvalitní Disneyovka. První, co zaujme je určitě krásný vizuál podobný dalšímu filmu z Disneyho stáje, Tangled, který je asi posledním kvalitním, a zapamatovatelným kouskem. Frozen však přichází s o něco lepším, a méně klišovitým příběhem, než jeho "letní bratříček", nicméně s o něco málo horší hudbou. Přesto však jde v animovaných filmech o nadprůměr, u kterého bych se vůbec nebránil opakované projekci. ()

Nocturno culto

Vcelku jsem se bavil, především nádhernými animacemi a posléze sněhulákem Olafem, lidské postavy už tak vtipné nebyly, bohužel ..Viděl jsem to s dabingem a tím jsem se připravil o půvab písní ..65% ()

Jazz06

Při premiéře toho bylo všude mraky. Pořád Frozen, Frozen, Frozen... Čekal jsem, že by to měla být fakt pecka, ale ve výsledku docela slabota. Příběhově o ničem. Na pohádku je to i docela dlouhý, ale je to roztříštěný a občas to nedává ani smysl. První půlka vypadá navíc jako muzikál. Zvykl jsem si, že se v disneyovkách zpívá, ale tady nebylo v podstatě nic jinýho. Navíc po hudební stránce byly dobrý tak dvě písničky. Vyšší hodnocení ale dávám hlavně za vizuál, protože ten byl parádní. Navíc spousta dobrých vtípků, sympatické postavy a vydařené akční scény. Ve výsledku tedy slabší čtyři. ()

Moiraine

Příběhově je to celkem slabota, ale ty postavy se mi líbily. Teda hlavně sněhulák a sob. Z tohohle asi nikdy úplně nevyrostu. ()

Blacki

Sem s další Disneyovkou. Klišé sem, klišé tam...ale co, když to funguje. Koukněte na to někdy kolem Vánoc a budete spokojení. ()

Black-star

Nepovedený pokus navázat na veleúspěšný film Na vlásku - kde vše fungovalo. Bohužel tato pohádka mě absolutně neoslovila, jednotlivé zpívané árie jsou nelíbivé a vpasované ve špatný moment...Nehledě na to že postavičky které byste měli milovat, tak nevíte zda je ze srdce nenávidět nebo je jen prostě trpět.... Já trpěla, možná by bylo větším úspěchem zfilmovat andersenovu sněhovou královnu tak jak je - než ji takto zmoderniovat a vykuchat. Celkově vzato je to pro děti a OK, leč 3 hvězdy ode mě pro animovanou pohádku je spíše neúspěch než dobré hodnocení. ()

Kotsour

Poslední dobou mi animáky začaly docela "chutnat", a tak jsem se na tuhle solidně se tvářící pohádku poměrně těšil... Od začátku jsem se ale nudil a čekal jsem, kdy se konečně něco stane... a čekal jsem... a čekal... až mi došlo, že jsme v půlce filmu a pořád je to stejná nuda jako na začátku. Skvělé efekty? No nevím, nijak zvlášť úžasné mi to nepřišlo a jediná opravdu hezká scéna byla, když Elsa tvořila svůj ledový zámek. Kristoff je zde vyloženě navíc, sob je rádoby vtipnej, až mu to ale nejde žrát a sněhulák? No tak... Srovnejte to se Shrekem a pak mi ještě někdo zkuste vysvětlit, proč je tenhle film v červených číslech... ()

Khalia

Animák, který hodně sliboval, ale rozhodně ve mně nenechal valný dojem jako například pokračování Jak vycvičit draka od Dreamworks. Frozen je ve své podstatě něčím originální, příběh je kouzelný, hudba také. Ale přesto ve mně nechalo něco neurčitého dojem jisté mrazivé "suchosti" a jakési neutrální chuti. Paradoxně je Frozen jedním z největších hitů poslední doby, ale dle mého názoru je to jen zbytečná propaganda, jelikož ve srovnání s Jak vycvičit draka 2 je Ledové království prakticky nic moc. Takže shrnuto a podtrženo - v obecném měřítku je to nadprůměr (jako to u těchto Disneyovek bývá), ale jsou rozhodně lepší kousky.. :) ()

RajAthen

Hezká pohádka o disfunkční rodině, která má sice pohodové hrdiny, ale všichni se chovají tak trochu víceméně nahodile, aby pak situaci zachránil sob. Písničky jsou rovněž vcelku nevyvážené, některé by si člověk broukal jiné zase přetočil. Takže vcelku dobrý zážitek, který není třeba znovu opakovat. ()

neo93

Jeden z mála animaků, který mě dost zklamal. Sliboval jsem si asi příliš od tohoto snímku. Ta veškerá chvála, která přicházela ze všech stran, jak od známých, tak i od různých recenzí, mi uškodila. Myslel jsem, jak se budu bavit, ale tomu tak vůbec nebylo. Celý příběh mi připadal dost prostý a nezáživný. Postavy mě taky nijak nebrali, jediná Anna se mi líbila, bez ní by to byla velká nuda. Co mě asi nejvíc nesedlo a vadilo byly ty písničky, které mi prostě nepřišly zajímavé. Chyběl mi i lepší humor, ten který zazněl mi nepřipadal moc vtipný. Alespoň poslední půlhodinka, ve které se konečně něco pořádného děje, stála za to, ikdyž celý film nedokáže zachránit. Třeba až se někdy možná podívám znovu na Frozen, tak budu mluvit jinak, ale do té doby pro mě velmi slabé. ()

E lan

Na této pohádce není nic špatně, je krásně animovaná, má dobrý příběh a je docela vtipná. Přesto ničím zvláštním tak nějak nechytne u srdce. Že se ale líbí velmi mé dcerušce ji posouvá o pořádný kus výše😀. ()

Rudyamon

Je to taková pohádka-muzikál. Na můj vkus se v ní sice moc zpívá, nicméně pobavila. Děj docela ušel, dodal pár filozofických poselství (Srdce se těžko mění, ale hlavu jde přesvědčit. ), pár docela moderních úvah (Číslo bot? Ale na velikosti přece nezáleží! ) a pár nových slovních obratů do slovníku (To je ale Sibérie! ). Skvělý sob Sven a úžasný sněhulák děj oživili, jinak mi postavy přišly poněkud nevýrazné. Ale nenudil jsem se, takže hodnocení: 4 hvězdičky - 70% je tak akorát... ()

Acrobat

https://www.youtube.com/watch?v=qMgdiObPvYc S dávkou minimálneho zhnusenia, kusom pokory museli tvorcovia pristúpiť k tejto animácii. Oko nezostalo suché, absencia tuposti a hranej humornosti. Všetci v partoch tak skvelých, že s cynizmom konštatujem animačnú dokonalosť. Olaf je Cicero animákov a hlášky s puncom detskej zložitosti v rečníckom sylabizme. „Kto je Hans?“ v pravde zjavená facka, pretože namiesto bozku je odporný monológ pravej tváre. Unikajúce kráľovstvo ľadu sa topí v kráse bielych vlasov a kamenného staršinu a mrzne pri rozbití meča o ľadovú ruku obety. Ja v podstate ani neviem, komu je toto určené. Cítil som sa totiž príjemne, kráľovsky. (videné 17.01.2016,BDrip) ()

Oonika

Škoda, že jsem si celou dobu jen říkala - proboha hlavně ať už přestanou zpívat! . . . A nepřestali.... .:( ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood