Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

doogiemus

Veľmi pekná rozprávka, veľmi obohacujúca. Zistil som napríklad, kto vyfúkol džob nožnicovorukému Edwardovi so snehom, kto je jedným z predchodcov X-menov, že snehuliaci nemajú lebku a už viem, čo je ich najväčším snom. No skúste to povedať kamoškovmu snehuliakovi, ktorý v dvojdecovej fľaške čaká na zimu. Tiež som netušil, že soby majú vlastne psiu "dušu". Ale naozaj to bola pekná a zábavná rozprávka, hoci na môj vkus tam veľa spievali. Je pravda, že to aspoň neboli tie dnešné odpadové výtvory ako napr. na konci snehulienky. Odporúčam. ()

Eseter

Vykrádačka Tangled - především charakter hlavní hrdinky je naprosto zkopírovaný, bez invence. Docela zklamání, jednotlivé písničky jsou víc než otravné a docela nerozeznatelné a je jich příliš mnoho. ()

Mukade

Tento film u niekoho stráca body v príbehu či v muzikálových vsuvkách (u mňa. S výnimkov "Let it go", zvyšok som FFWD), ale všeobecne nadpriemerne boduje milou dojímavosťou a zrejme hlavne preto aj vyhral Oscara za naj animovaný film ()

Mr.Spaghetti

Po 3 písničce jsem je začal přeskakovat, takže z filmu jsem měl tak 15 min. U Tangled mi to ani moc nevadilo, ale tady jich bylo fakt brutálně moc. Animace pěkná, sněhulák pobavil na tu chvilku. ()

clarinetist

SIce to mělo některé nepochopitelné mezery v ději, ale mně se to líbilo. Hlas Idiny Menzel mi tam taky moc neseděl, na mě moc tvrdý, ale písnička Let It Go skvělá. Kristen Bell taky mile překvapila. ()

Ajka13

Není to sice Tangled, ale i tak jde rozhodně o jeden z nejlepších animovaných filmů poslední doby. Postava Olafa je skvělá, stejně tak postava Anny a dalších. Sice jsem film viděla v originálním znění, což se mi u těchto filmů moc nestává, ale jsem si jistá, že ani v češtině film neztrácí na své kráse . ()

Amazonas

Jedním slovem - NÁDHERA. Celou větou - Chytlavý příběh, neskutečně dobře udělaná animace, kterou jsem si užila jak ve 3D, tak 2D a soundtrack, kterýho se už půl roku nemůžu zbavit a taky ho v češtině nemůžu sehnat. ()

Draconic

Ani nevím, čím to je, ale pro Disneyovky jsem měl vždycky jakousi slabost. No a Frozen není žádná vyjímka. Přestože jsem měl tendence jej srovnávat s Tangled. Ono je tam spoustu podobností především v animaci, která je jak jinak, než úžasná (a hlavní hrdinky měli podobný výraz jako Rapundzel) a v charakterech postav. Jenže toto není Tangled ale Frozen, samostatný film, který je senzační sám o sobě a mě se hodně líbil. Rozhodně doporučuji 5*. ()

teseth

Dám tomuhle počinu jen dvě hvězdy, protože za víc bohužel nestál! A to hodně přivírám víčka. První hvězdu za krásný vizuál, který se opravdu povedl a druhou za ústřední píseň "Let It Go". Zbytek je trapnost, scenáristická demence a nechutný kalkul, který opět v mnoha lidech vzbudil k mému nepochopení 5* mánii. Příběh nemá zbla nic co by nabídl a vše je krkolomné a strnulé, což mě několikrát donutilo přemýšlet nad tím jestli to má cenu vůbec dokoukat. Toto naprosto vyvrcholilo sněhulákovým songem o létě! To jsem si musel jít zapálit a trochu vychladnout, protože všeho moc škodí!!! Tohle nebylo o dvou písničkách, které člověk v animáči přežije a bere je jako součást. Tu se zpívá furt a naprosto o ničem. Jen to vyplňuje hluchá místa celého rádoby děje. Nic víc vám totiž tento "Super počin" nenabídne. Maximálně nechuť vidět další dílko z této fabriky na dětské sny. Co mě nejvíc zklamalo byla naprostá absence humoru. Mě osobně jeden obživlej sněhulák a sob (alá kůň z Na vlásku) moc vtipný nepřijde! Tenhle animáč byla jedna velká nuda a opět se potvrdilo moje pravidlo, že kolem některých filmů je na ČSFD zbytečná 5* histerie!!! ()

Film2

Slabé, dopozerané dobrovolne nasilu. Pesničky som preskakoval, už mi začali liezť na nervy. Na vlásku bolo dokonalé, ale toto bol šlap vedľa... ()

lubica1995

Veľmi dlho som čakala na túto rozprávku, skôr, nemohla som sa UŽ dočkať, kedy ju uvidím. A nesklamala ma v ničom. Možno len viac spevu tam mohlo byť, bo všade som počúvala, že je to skôr muzikál a tak som čakala, že stále budú spievať. Krásne postavy, krásny slovenský preklad a nepôsobí rušivo , verím, že muselo byť zložité zosúladiť rytmus piesní a verše :) Radím do zbierky najobľúbenejších Disney. Určite sa k nej vrátim nie jeden krát. ()

MakinaB

Všichni o tom básní, ale že by to bylo teda něco extra? Po vizuální stránce je to krásné, ale ten zbytek? Příběh je zmatený a divný. Hlavní hrdinové se plácají od ničeho k ničemu, sněhulák je dobrej tak akorát na forky a sobem si vykrádají Na Vlasku. Je blbost se zamilovat za jeden den, ale za dva už to taková blbost není? Občas jsem se zasmála, ale to je asi tak všechno. Může mi někdo říct, co je tam na Oskara? Co se týče Let It Go je krásná, ale Happy je podle mě lepší a poselství, které pohádka má? Neserte svou starší sestru!!! ()

Dataminer

Popravdě čekal jsem od toho po "Na vlásku" víc. Je to pěkné, ale spousta věcí tomu prostě chybí. Po velmi vtipném teaseru naprosto nevyužitý potenciál sněhuláka a hlavně soba Svena - to mě mrzí asi nejvíce, protože jsem se těšil, že bude blbnout v podobném duchu jako kůň Maximus z Na vlásku. Škoda, velká škoda. ()

Me.Plus.You.

Jako celek docela průměr, ale je tam pár výborných momentů díky kterým bude u nás zkouknut, no troufám si říci, že mnohokrát.. nejen dětmi ;) ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood