Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

Kanec.Pumba

Námět je naprosto bezvadný, jen bych řekla, že tam některé scény absolutně nemají co dělat (třeba zpívající sněhulák na pláži) a jsou trošku zcestné. Finále mohlo být více epic, ale děti byly spokojené a já jsem po dlouhé době u pohádky neusnula. ()

jarmil8

Tovární výroba s osvědčenými prvky, sterilním vzhledem a sázkou na jistotu. Občas je to vtipné a svižné, ale je nutné přetrpět muzikálová čísla, která ohlašují divadelní adaptaci. ()

Ginnidlo

ještě jednou uslyším Let it Go, tak tomu sundám ještě jednu hvězdu. Soundtrack skvělý, v rádiu až ohraný. Zápletka spletitá, občas na hlavu postavená.. ()

Allein4

Čistě kvůli výdělku. Scénář milionkrát ohraný, humor skoro žádný (ty pokusy byly vážně špatné)...a do toho ten neustálý zpěv. Hodně slabé. Disney by se měl vrátit k filmům s nápady, protože tyhle filmy na zisk jdou od desíti k pěti. ()

Alwirian

Tak já tomu teda ty 4 hvězdy dám. Za hudbu, vizuál a celkem vtipného soba - to jsou tři hvězdy. Za co ta poslední? Asi za těch pár vtipných momentů. Celkové hodnocení: 7/10. ()

Rigo

Graficky pěkně zpracované postavy. Nejvíce se mi líbí postava Anny. Nosníkem tohoto filmu je bezesporu muzika. Bez ní by se v podstatě nebylo na co koukat. Příběh je velmi jednoduchý, scénáristi si nic nekomplikují, což nevadí, když si uvědomíme cílovou skupinu. Nejlepší "herecký" výkon zde předvedl sněhulák Olaf. Přidávám hvězdu za píseň Let it Go a budování ledového paláce, to je nezapomenutelná scéna. ()

HakitoCZ

Pravdepodobne ta nejlepsi disneyovka, kterou jsem kdy videl. Chytlave pisnicky, dokonale graficke zpracovani, netradicni pohled na pribeh ledove kralovny. Naprosty skvost. ()

ragtime

Toto je pre mňa ďalšie nepochopiteľné tajomstvo vesmíru. K predošlému Tangled má film sakra ďaleko, postavy tu nie sú vtipné, skôr zúfalo trápne a dej sa od rozprávky vzďaluje celkom slušne. Keď človek pozerá na ten box office, ostáva mu len neveriacky krútiť hlavou. ()

mike2000

Hezká animace, ale příběh psali očividně dva idioti, kteří se jaksi nemohli domluvit na charakteru postav a príběh postrádal smysl. ()

Eradin

OTRAVNÝ!!! Myslim, že to slovo to naprosto vystihuje. Po deseti minutách jsem měl sto chutí to vypnout. Už dlouho mi nic tak moc nelezlo na nervy. Písnička se nepovedla ani jedna (což je při takovym množství docela kumšt) no a ten zbytek stál vlastně taky za pendrek. Kdyby tam nebyl Olaf, tak je to naprostá ztráta času. ()

Ann2

Stokrát vychvalovaná pohádka, na internetu naprosté "Let it go" šílenství, ale když jsem se konečně sama dostala ke shlédnutí tohoto filmu, čekalo mě spíš překvapení a lehké zklamání. U mě z těchto pohádek prostě na celé čáře vede Na vlásku a to se zatím žádné Disneyovce nepodařilo překonat. Internetem klasicky přehnaně nafouknutá pohádka, která svým výsledkem patřila spíše ke slabším kouskům Disney tvorby. ()

baner

Ľadové kráľovstvo - dnes som bol po roku na tejto rozprávke v Berlíne v kine znovu a dokopy som ju videl asi 10 x a stále som sa nenudil a bol očarovaný. Je to tá rozprávka, ktorá v mojej mysli otvorí dvere do detstva a ja sa na chvíľku mením na na dieťa a verím čarom :) Je to vlastne Mágia samo o sebe, že to tá rozprávka dokáže. Po Rapunzelke dalšie dielo nad ktorým sklápam od úcty a pokory zrak. Ďakujem Dávam 100% za hudbu, piesne, humor, naivitu, kresbu, vykreslenie postáv, rozprávkovú atmosféru, čaro, sneh, ľadový zámok, úsmev na perách, Swena, trolov............ :) Jediné čo ma mrzí je to, že Ľadové kráľovstvo nevyšlo na blurey so Slovenským dabingom. Veľké mínus pre Distribúciu !!!!! ()

Tishe

Ze začátku to bylo velmi tvrdé zklamání. Očekáváte něco jako Na vlásku a pak najednou, nevíte co si máte myslet. Opravdový dojem na mě udělal až druhý pohled. Poprvé jsem vydržela 20 minut a pak jsem vypnula vnímání, podruhé jsem se na to byla nucena dívat s mladší sestrou a to už prostě pozor dávat musíte. Bylo to neobvyklé, příjemné, vtipné a konec to mělo rozhodně působivější, než jsem od pohádky tohoto typu očekávala. I když pár větších chybek se našlo. Hrozně mi vadilo, že to bylo prezentováno jako film jehož hlavní náplní je Annina cesta za Elsou, která nakonec byla shrnuta do tří scén a celkově tomu chyběla nějaká ta napjatá atmosféra pod hrozbou velkého záporáka, ale myslím, že i to se dá přežít. Na druhou stranu moc se mi líbilo provedení postav a prostředí a nejde tenhle film jen tak pochválit a přitom do toho nezahrnout Let it go nebo Olafa. Sympatické hlavní postavy se skvěle se doplňujícím duem soba a sněhuláka byly prostě k sežrání. ()

wojciech

Na můj vkus moc muzikálové a některé příběhové zvraty možná k předchozímu vývoji trochu drhnou, ale jinak jako celek zábavné - podvratný scénář, boření klišé a spolu s Brave nejemancipovanější pohádka za poslední dobu. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood