Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

terordemon

Disney konečne po rokoch opäť dokázalo urobiť animák, ktorý si užijú malý aj veľký. Unesie Vás do sveta fantázie tak isto ako kedysi dávno vedeli len disneyovky. A kľudne sa môže zaradiť popri staré animované klasiky. Aj keď mi väčšinou vadia pesničky v takýchto filmoch tu to pôsobí úplne prirodzene a do filmu sa to hodí hlavne kvôli fajn textom. (samozrejme anglický, predabované to znie na prd). Príbeh o dvoch sestrách s ktorých jedna vie čarovať je originálny, plný emócií a romantická linka je nenásilne vložená ako by tam ani nebola. Čo aj iné čakať keď je to podľa knihy Hansa Christiana Andersena. Zasadené je to do neokukaného prostredia východnej Európy. Postavy konajú logicky, sú sympatické a nepôsobia retardovane. Má to super hlášky a scénky plné inteligentného humoru na ktorých som sa riadne bavil. Ale nesnaží sa to byť za každú cenu vtipné a detinské. Takto má vyzerať animovaný film pre celú rodinu. 93% ()

mimianonymka

Vtipná pohádka s úžasnýma písničkama. Děj krásně ubíhal. S čistým svědomím dávám 4 hvězdičky a 1 ještě přidávám za píseň Let It Go. ()

capone

najskôr som si čítal recenzie a zisťoval info o príbehu, ked som sa doma usadil si pozrieť tento zázrak od prvej chvíle som tušil, že to bude niečo iné ... obrazy, spev, lahkosť príbehu a neuveriteľné veselý a milý snehulika Olaf ma presvedčili, že 4 hviezdičky sú úplne zaslúžené .. krásny, dospelý príbeh, ktorý prejde ani sa nenazdám .. veľmi spokojný ()

Shireen

Čekala jsem mnohem víc. Na můj vkus moc zpívání a velice slabý příběh. Ještě štěstí, že jsem za to nevyhodila peníze v kině. Rozhodně si to znova nepustím. ()

zurivymlok

Stejně nádherné jako Tangled, avšak plné zbytečných scén (zpívající sněhulák, zpívající trolové). Stejně jako u Tangled mě štvou písničky, ale zatímco u Tangled jich bylo jen pár, tady je to přepísničkované, což hlavně v českém dabingu zní příšerně. Škoda. ()

draxus

Tenhle film u mě aspiroval na 5 hvězd, ale strašně mě štvalo, že hlavní dějová linka se zaměřila na Annu, která mě občas dost iritovala, namísto Elzy... ()

macoslavek

animák s podivným podkresem - hlavní hrdinka je "jiná", snaží se to před světem skrývat, nakonec ale vyleze ze skříně a je šťastná, aniž by jí k tomu dopomohl princ krasoň - že by L tématika mezi řádky? :) ()

Vanax8

V prvé řadě musím říct, že mánie, která tento snímek provází na Internetu, se dostala i k mým očím a já jsem nakonec podlehl tlaku a film jsem shlédl. No a musím říct, že je to velké překvapení. Na pohádkových animovaných filmech jsem vždy z neznámého důvodu porovnával padouchy, a Ledové království má toho nejlepšího, kterého jsem po dlouhou dobu viděl. Když navíc přidáte skutečně vynikající hudbu a dvě hlavní hrdinky, které jsou dobře udělané, máte skvělé rozptýlení na víkendové odpoledne. Jediný zápor, který jsem našel by mohla být přílišná složitost pro oko dětského diváka. Možná Disney trochu pozapomněl na své cílové publikum. Možná to bylo proto, že chce animovaný svět zpestřit i pro ty, kteří jej sledují po boku dětského publika. ()

steews

Příjemná pohádka, která se mi líbila víc s každou minutou, ze začátku jsem myslela, že usnu a pak jsem byla zvědavá, jak to dopadne... tak trochu nečekaný konec se mi líbil velice. ()

Pixu

Původně jsem chtěl dát 3 hvězdičky a označit Frozen za slabšího sourozence Na vlásku... Nakonec jsem došel ale k závěru, že si oba filmy zas tak podobné nejsou. Frozen je vlastně taková klasicky jednoduchá pohádka v počítačové grafice, s písničkami a sněhulákem, který je skoro stejně nesmrtelný jako T-1000. Celé to vlastně šlape výborně, čas plyne, písničky většinou dost lehce zapadají do děje, neotravují a vlastně film dost příjemně zpestřují. Navíc má film poměrně povedené vyvrcholení (a pohádce sluší víc jak Navláskovské "Uteču mámě s prvním klukem, kterýho uvidím a budeme spolu šťastni až do konce titulků"). Bohužel mi ale chybělo něco jako pořádný děj, jak už je dobrým zvykem pohádek, všechno se děje tak nějak samo. Prostě skandálně odbyt scénář i charaktery. Nebýt to vizitka žánru, tak se trochu naštvu. P.S.: Proč jsou v evidentně severské zemi všichni tak mimo ze zimy? P.P.S. Anna si předplácí cenu pro naivku roku :) ()

Damnsinead

Hodně slabé. Prvních 20 minut ještě vypadalo slibně, jenže pak už jsem čekala, kdy se začne dít něco zajímavého. Nezačalo. Princezna Anna putuje do ledového paláce, pak k tlupě trollů, nakonec zpátky domů a je to asi tak napínavé, jako kdyby šla nakupovat do obchodu. Od pohádky jsem nečekala nějaké psychologické drama, ale ani takovou nudu. ()

hesonic

Nádherný příběh z reálného života, překrásné vizuální podání a naprosto boží sněhulák, kterému vdechl duši famózní Josh Gad. ()

zeromen

Myslel jsem že to bude něco jak Na vlásku, ale docela mě to zklamalo. Doufám že pro příště to bude mnohem lepší. ()

Mahalo

Po filmu "Na vlásku" jsem si myslel, že už Disney nic lepšího nevymyslí, ale Ledové království je zdaleka nejlepší, grafické zpracování, hudba, příběh, prostě nádhera, proto filmu dávám 100% ()

Khostik

Super film, jedna z nejhezčích pohádek co jsem za posledních pár let viděl, jediné co bych jako kluk vytknul je možná až příliš mnoho písniček... Jinak celkově vydařené dílo ()

Chuckiecz

Vždycky když hodnotím film pro děti, a tento k tomu patří, vedu sám se sebou boj. Mohu, nebo nemohu hodnotit. A tak hodnotím jen filmy na kterých jsme byl s dětmi. A hodnotím podle nich. Z mého pohledu film neurazí a ani příliš nenadchne. Zábava je to však nadprůměrná. Děti z něj byly nadšené a tak dávám 4. ()

agabrucha

Trailer mě v kině hodně zaujal, na Disneyovku jsem se fakt těšila! Ale co to přišlo? Během projekce jsem se neskutečně nudila, písničky mě brutálně otravovaly a celkově jsem doufala, že už brzo bude konec. Nerozumím hodnocení. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood