Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému staršímu bratrovi Fullerovi a ten ho přemluví, aby si udělali krutý žert z osamělého řidiče nákladního auta. Nebezpečný Rusty Nail, kterého nikdy osobně neviděli a znají ho jen z vysílačky, se ale chce smát naposled... a hodlá se mstít. (oficiální text distributora)

vejfukCZ

To byla krávovina! teda ten závěr. Ale bavilo mě to, těžce. První polovina byla hodně solidní, ale od druhý je to už moc přehnaný, ale ten závěr..?? To bylo trochu moc pánové i na mě :D Ten řidič by musel bejt superman aby o nich všechno takhle věděl a pronásledoval je kam se hnou. Ale i tak jsem se bavil, Paul Walkera mám rád. Duel sem samozřejmě viděl, tohle je doslova jeho teenagerovská verze. A ještě něco, můžete mi někdo sakra vysvětlit, proč je tady asi od 10 uživatelů (myšleno vážně) komentář "Výborná oddechovka"..? Opravdu od deseti, to ty komentáře radši nepište. ()

tremors

Odpočinkový horor, jenž dokáže v některých chvílích bavit, ale vystrašit nedokáže, což je škoda. Tři hlavní hrdinové byli sympatičtí, a proto mě bavilo dívat se na ně (hlavně na tu holku). Sice jsem se strachy neklepal, ale film se mi líbil. ()

Cechyno4

Mě se velice tato honička s nepříjemným řidičem náklaďáku líbila. Byl jsem napnutý celý film a také proto mi film velmi rychle a příjemně utekl. Jedno z těch lepších filmových děl. ()

bobin

Byl by to slušný thriller , i když nápad s kruťáckým řidičem náklaďáku není až tak nový . Ale viděl jsem to ,bohužel ,na Markíze ve slovenském dabingu . Takže slyšet ve vypjatých okamžicích výkřiky typu ..." nerob, boha jeho,nerob " ...po případě " čo to ten chuj stvárá " .. jaksi k hororové atmosféře nepřidaly . ()

george16

Sice trochu zvláštní chování postav, ale film jinak docela dobrý - na jedno zkouknutí vůbec neurazí... Co k tomu říct, je to prostě výborná oddychovka ()

zzzzzjjjjj

Tento film už pár dobrých let znám, až teď jsem si všiml, že zde chybí můj komentář. I tento film na ČSFD nepatří mezi "veleznámé", jak takové poslední dobou komentuji. Pro většinu není film ničím zvlášť specifický, ale mě takovýto typ silničního hororu velmi sedí. První půlka u mě zaválela, spíše ta druhá u mě lehce klesla. Zde ještě žijící hvězdný herec a sympaťák Paul Walker mi v této roli velice sedl, společně i se Stevem Zahnem. Trošku jsem nepochopil, proč ty kluky 🔪 Rasty 🔪 nerozmáčkl v tom autě a nezabil je, když už se nemohli bránit a jen doufali... Ne, on je nechal být a později jim zavolal do motelu, když už byli s Venou. To u filmu postrádá logiku. Ale teď to dobře, naprosto skvělá atmosféra, vynikající Americké prostředí 🚗🚔🛣️🏜️⛽☕🥂🚦 (dálnice, motely, bary, čerpačky, pouště, Chevrolet Impala 1971, zdejší maloměstský šerifové 🤠👮🕵️🔎), proto se divím, že film není zařazen mezi Road movie, ale to je asi jedno. Jednoduchý, ale skvělý scénář, který mě baví po celou hodinu a půl. Dva bratři putují za kamarádkou a cestou je napadne si z někoho vystřelit pomocí vysílačky, trošku až puberťáckým způsobem. Jenže se usadí na špatném terči... 😬 A o tom to je... 😉😱 Tak hezkou podívanou přeji. 😉 82%. 👌 ()

cguio

Parádní thriller, který táhne solidně vystavěný scénář a obsazení (Kam se Leelee a Steve poděli). ()

AgentMarvel125

Zaujimavy triler, celkom fajn napad aj obsadenie az na ten Cesky dabing... Chyba mi tam Ditrtova, Koutny a Potucek V hlavnych ulohach. Ale inak super ! 4 hviezdicky ()

Kečo

Cakal som trocha viac a dostal som menej, ale i tak som celkom spokojny, film si pozrel v robote a celkom som sa zahltil do deja a ubehlo mi to, ze som si ani nevsimol ze je hodka a pol prec :) som zvedavy na dvojku ()

FEAR99

Mírně nadprůměrný thriller. Ze začátku jsem celkem trpěl. Další variace na film, kde teenageři řádí, aby postupem času byla likvidováni, to už tu bylo ehm, to je tu pořád. Naštěstí Jízda do pekel splňuje do puntíku všechny žánrové body a co je hlavní, baví. Prvních asi 15 minut je nudnějších, poté se celý příběh rozjede a od okamžiku, kdy se poprvé ozve řidič kamionu alias Rusty Nail, je už vše naprosto v pořádku. Atmosféra je povedená a napětí střídá snad každou scénu. Samozřejmě v mezích žánru. K tomu vidět mladé „budoucí“ hvězdy jako Paula Walkera nebo mimo jiné zde výborného Steva Zahna také potěší. Nebýt velmi předvídatelného a klasického konce, přemýšlel bych i o vyšším hodnocení než jen průměrných 60 %. Takhle se jedná jen o jeden z těch lepších hororů, po kterým když sáhnete, chybu neuděláte a strávíte celkem příjemných 90 minut. Nic víc, nic míň. ()

MFZB

Riadne napínavý a pomerne nepredvídateľný film, ale moc ukecaný na môj vkus, takže nemôžem ísť vyššie ako 3*. ()

Emperor1

Ne, tohle mě moc nebavilo, asi to mělo být napínavé, ale do Duelu to má dost daleko. Kdyby se aspoň ti dva mamlasové zmohli na nějaký plán, který by tu jednotvárnou honičku po silnici či po poli trochu zpestřil. Nezachránila to ani roztomilá Leelee, nicméně za ni dávám druhý bod. Ne proto, že by tak dobře hrála, ale hezky se na ni koukalo. ()

veverysiak

Pritrúbla diaľničná komédia o dvoch tupcoch zahrávajúcich sa s nasratými kamionistami, chcelo to byť hororom, lenže toľko sprostosti z filmu spravilo ťažko pozerateľnú nechcenú paródiu, takže 15%. ()

Tomulka

Nápad mi velmi moc připomínal Jeepers Creepers akorát tento film se mi zdál horší. Film mi přišel moc dlouhej ne tím jak dlouhej je ,ale bylo ve filmu strašně moc hluchých míst a začátek byl strašně moc dlouhej a nudnej. Já většinou vydržím koukat a dám filmu šanci, ale mnoho lidí takhle nefunguje. Fandům žánru thriller film nedoporučuji. Je to spíš takovej tuctovej horor. Tři hvězdičky za dobré herecké výkony a za nápad. ()

Llaney

Celkem příjemný thriller na dobrou noc. Bonus byla Leelee a zadek Paula Walkera ;) Ps: Nechte si ty blbý srandičky s tirákama. ()

naytsirk

Ze začátku jsem byl trochu v křeči, když Steve Zahn nalezl do auta a začal prudit bráchu.... ale v průběhu filmu jsem se uvolnil a nakonec se z toho vyklubal celkem slušný thriller…. ()