Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému staršímu bratrovi Fullerovi a ten ho přemluví, aby si udělali krutý žert z osamělého řidiče nákladního auta. Nebezpečný Rusty Nail, kterého nikdy osobně neviděli a znají ho jen z vysílačky, se ale chce smát naposled... a hodlá se mstít. (oficiální text distributora)

Wicky

Celkem dobrej napínavej kamionskej film..čekal jsem sračku ale mělo to dobrou atmosféru,dobrý herce a všechno bylo fajn..75% ()

blueskin

zajímavá lekačka z pera j.j. abramse, která však poněkud trpí nesympatičností hlavních mužských postav. objektivně vzato, je to film tak na dvě hvězdičky, napětí se tam ale tvůrcům dostat podařilo, takže s přimhouřeným okem za tři. ()

Holina

X krát omleté téma, tentokrát celkem dobře zpracované. Nepostrádá napětí, ani atmosféru, postrádá překvapení, prostě standard, který nenadchne a neurazí ()

M1k9

Chci říct, že ten film mě dostal. Je to prvopočátek mého enormního zájmu o modrookého blonďáčka - Paula Walkera. Nevím proč je tak nenápadný. (Soudím dle počtu hodnocení.) 8/10 ()

Flopik

Nebudem sa tu rozpisovať , poviem to skrátene. Thriller to bol fakt parádny na začiatku no ku koncu to začínalo trochu nudiť.Horor ? No to ani zďaleka nie.Dávam také silnejšie 3* a 58%. ()

pend

Nějak jsem nepochopil některé komentáře o nikdy neviděném řidiči, když v několika scénách byl vidět. Chci víc Leele Sobieski, dostala trestuhodně málo prostoru. Bratři se zejména v první polovině chovali jako dva debilové, takže jsem jim to docela přál. Několik stereotypních předsudků o řidičích náklaďáků - nižší inteligence, ženy mají držet hubu apod. Srovnánat toto s Duelem, hm, možná pro náctileté. Zahn je opravdu komický typ, do thrilleru se nehodí. Dabing šílený, zejména u Walkera. ()

ink flo

John Dahl servíruje překvapivě dobrej thriller odehrávající se v jeho oblíbených kulisách - tzn. texaské pláně a její nekonečné dálnice, kolem kterých jsou rozeseté hostely a benzínky. Dobrý je, že velkou část filmu vnímáme zloducha jen zprostředkovaně buď skrze vysílačku, nebo schovaného v obřím trucku, který je jakoby zástupným symbolem nebezpečí a zla. Má to fasádu i feeling horrorů z té doby alá "Vím, co jsi dělal minulé léto", "Vřískot" apod. ()

Raziel_cz

Solidní thrill ve stylu Duelu, Hitchera a Telefonní budky. A to je vlastně všechno, co potřebujete vědět. Trailer obsahuje spoilery, tak bacha, do tohohle je lepší jít naslepo. Má to dost zvratů, ostré finále, pointu, sympatické obsazení a slušné tempo. S tímhle o sobotním večeru nemůžete udělat chybu. ()

Barak

No tak že by to byla zrovna jízda do pekel, to zas ne, ale napětí tomu rozhodně nechybělo. To se jednou dva hoši rozhodli, že si udělají "srandu" z nějakého nadrženého týpka, kterého naladili ve vysílačce v půjčeném autě. No ale něco se semlelo, je z toho vražda a ten psychouš jim za to jde po krku a chce si z nich taky udělat "srandu". Pár mladých herců, nízký rozopčet, starší auto a dá se z toho natočit parádní thriller. Dabing Paula Walkera je naprosto strašný - mluví jak pětileté děcko - a ještě když ze sebe dělá ženskou, no gay k pohledání (nic proti pětiprocentním). A ten konec jsem nějak nestrávil.. do dobrého filmu by prostě špatný závěr patřit neměl, a k tomu je ještě otevřený.. doufám, že nikdo nebude zkoušet chtít natočit stupidní druhý díl. Jinak je to teda povedená jízda se slušnou atmosférou.... 7/10 ()

Lucas87

V tomto thrilleru se objevily 3 herecké tváře, které mám rád.. některé pasáže, jsou takové podivné, ale určitě z toho filmu srší i napětí spolu se strachem. Neříkám, že to je super, extra dokonalé.. ale ty 4 hvězdy tomu dám. ()