Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému staršímu bratrovi Fullerovi a ten ho přemluví, aby si udělali krutý žert z osamělého řidiče nákladního auta. Nebezpečný Rusty Nail, kterého nikdy osobně neviděli a znají ho jen z vysílačky, se ale chce smát naposled... a hodlá se mstít. (oficiální text distributora)

Cheeker

Na to, že je v popisu Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller, tak první polovinu filmu jsem se náramně bavil, hlavně když Paul Walker mluvil do vysílačky, a vypadalo to spíš na komedii. Ale druhá polovina nezklamala a napínala mi nervy až k prasknutí. Ve své podstatě jde o normální road movie s hororovým podtextem. ()

CharlieSs

**Oddechovka? Děláte si srandu? xD** Key, nebudu lhát - film jsem si pustila HLAVNĚ kvůli Walkerovi, kterého jako herce neskutečně miluji a ráda se podívam na jakýkoliv film, ve kterém hrál, i když to třeba není horor, ale *Walker v hororu?* To je pro mě jak sen :D A musím uznat, že rozhodně ani trochu nelituji, Joy Ride se stal jedním z mých oblíbených hororů/thrillerů. Vůbec, hodím sem 5*, není jediný důvod to nedat. ()

Kingjiri

Lehce horrorovej thriller z dob, kdy i bijáky pro teenagery za něco stály. Vzhledem k žánru mě paradoxně zaujala svym způsobem pohodová atmosféra, která z týhle "bezstarostný" jízdy mladejch lidí sálala. Napětí se ale občas taky dostavilo a svý si odpracoval i sympatickej casting. Menší vadou na kráse zůstavaj velký náhody nebo až příliš velká rafinovanost záporáka, na kterou se scénář spolíhá (ačkoliv občas byly těžko uvěřitelný / proveditelný scénáristický počiny docela efektní - viz nápis "Podívej se do kufru"). V rámci žánru rozhodně zábavná a solidně nakroucená podivaná. Za finále a námět čtvrtá hodně slabá hvězda. ()

sefino

Tento film má pár zábavných scén. Například scéna se zmrzlinářem: "My máme zbraň!"..."Já zase MasterCard." Ale bohužel většina scén je předvídatelných a nepříliš napínavých. Scéna v kukuřičném poli mi připomínala parodovanou scénu z Uprchlíka, která se objevuje v Utopenci na útěku, kdy vlak stopuje Leslieho Nielsena. A celkově by tvůrci udělali lépe, kdyby se film nebral příliš vážně a nakonec ze všeho udělali jeden velký odplatný vtip... ()

Alexandre

Tak u tohoto thrilleru mi po dlouhé době běhal mráz po zádech. Vynikající a nepředvídatelné dílo, které ani chvíli nenudí a děj je s každou přibývající minutou napínavější. Atmosféra zde přímo graduje a nervy jsou na pochodu od začátku až do konce. Opravdu mrazivá, ale naprosto dokonalá jízda, která stojí za shlédnutí. ()

Veronica27

Haloooo...je tam " Kendy " ?Hold v některých případech se nevyplatí, dělat si srandu z někoho, koho neznáme. Né každý, má stejný smysl pro humor.Příjemná oddychovka, která mi sedla.Fajn Paul Walker.Nedělej si srandu z lidí, když nevíš o tom, že tě vidí.Mámin mazel..." kendy kejn " tirák umí být fakt zlej. " ()

Likan7

Hodně překombinovaný a nelogický thriller, který v závěrečné půl hodině hodně ztrácí tempo. Walker i Zahn jsou celkem v pohodě, je to takový Duel pro mladou generaci. Jenže jakmile pánové vyzvednou kámošku, jde scénář a všechno ostatní totálně do kopru. ()

dj_kure

Až tak horor bych v tom neviděl, popravdě ani to akční se mi tam moc nezdá :). Ale každopádně se jedná o docela slušně napínavý thriller. Na konci je toho nuceného napětí skoro až moc, ale lhal bych kdybych tvrdil, že mi to bylo proti srsti. Příjemná jednohubka pro nenáročné. 60% ()

Miagy

S tozpočtom 23 mio $ mohli vyťažiť z takéhoto thrileru omnoho viac. Na film sa dá pozerať, nenudí príliš a obsahuje pár dobrých námetov a nápadov,. PLUS: sympatickí herci, dobrá hudba, film má celkom spád - lepší v druhej polovici, "otvorený záver" MINUS: málo napätia, slabšie výkony, mierne zmetený scenár... ale inak pohodička... 3 * ako vyšité. ()

FunnyXis

Myslel jsem si, že to bude zase nějaký Americký rádoby Thriller, který bude spíše k smíchu. Nicméně byl jsem mile překvapen a musím říct, že mě to opravdu bavilo. Sice bylo už hodně ráno, kdy jsem na to koukal, takže jsem nebyl zcela při smyslech, ale bavil jsem se dobře. A bylo fajn vidět Paula Walkera taky v nečem jiném, než Rychle a Zběsile. 4/5 ()

Knor

Slabounkej odvárek od filmů jako Duel nebo Stopař a ještě k tomu příšerná nuda. Walker a Zahn byli jako dvojice skoro nesnesitelný. Slabota ()

Tales

Docela příjemný překvapení. Moc sem toho nečekal, ale bylo to dost zábavný a docela dobře se to sledovalo. Bylo to docela dost napínavý a občas mě potěšily některý vtipný scény. Závěr sice nebyl nijak super a představoval bych si ho možná trochu jinak, ale špatný to nebylo. 3,5*. ()

Billy.3

Jízda do pekel je napínavý a velice nepředvídatelný thriller u kterého se rozhodně nebudete nudit ani na chvíli. Celý film vypráví o tom, že není dobré dělat si srandu z hlasu z rádia a může se vám to pěkně vymstít. Herci byli vybráni taky dobře a navíc na Leelee Sobieski se prostě dobře dívalo. Jen Paula Walkera mohl dabovat někdo jiný, aby neměl hlas jak nějaké 10- leté děcko. Jinak je to skvělá jízda s někdy i děsivou atmosférou a děsivým hlasem v rádiu. Akorát nevím proč tu hodně lidí nadává na ten závěr. Mě přišel celkem stylový. ()

Pharlap

Trochu jsem se bál.. spíš než horror mi to přišlo jako vydařenější thriller.. nicméně, to zase chytlo neduhy špatnejch filmů.. hloupá zápletka i její vývoj.. nelogičnosti.. hlavně v chování hl.hrdinů.. předvídatelný děj.. Člověk aby dobrý horror pohledal.. ()

ac1976

Ako sa zlatí študenti vybrali na výlet. Keďže boli aj veľkí srandisti tak si chceli zažartovať s kamionistom, ale vybrali nesprávneho a tak ich smiech čoskoro prešiel. Aj keď námet neznie príliš lákavo, vôbec nevadí, že ide o ďalšieho geniálneho filmového zloducha a pointa je vlastne jasná už po prvých kilometroch. Je to vlastne celkom príjemná filmová zábava, takže vyložiť nohy, otvoriť pivo a šťastnú cestu. ()

Brano

Ako thriller bol celkom zaujímavý, ale od hororu to má veľmi ďaleko. Dej mi prišiel predvídateľný a často nelogický, ako aj chovanie hlavných postav. Joy Ride ma ničím neprekvapil, taká oddychovka vhodná na večerne pozretie v TV. /55%/ ()

Pitryx

Poměrně slušné dílko, napodruhé už však kapánek nudné, hlavně zpočátku. Nic moc gore, spíše thriller, bez překvapení, ale ke konci dosti napínavý. Průměrný filmek, mírně pod. ()

johnsnow

Pištov duel po tínedžersku, ale celkom podarený. Akurát mierna nevýhoda je, že film má viac endingov a tento čo som mal ja (ostatné som čekol na youtube) tak mi prišiel najlepší. Jo a mladá Leele je šukézna. ()