Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému staršímu bratrovi Fullerovi a ten ho přemluví, aby si udělali krutý žert z osamělého řidiče nákladního auta. Nebezpečný Rusty Nail, kterého nikdy osobně neviděli a znají ho jen z vysílačky, se ale chce smát naposled... a hodlá se mstít. (oficiální text distributora)

wrong3

Tak né horor,ale thriller.Docela super jízda dvou bráchů a jedné holčiny.Doporučuji na dlouhé nedělní odpoledne... ()

uprchlice

Jízda do pekel je skvělý road movie thriller s lehkým "nádechem" cerstve krve. Režisér John Dahl má na svém kontě většinou seriály, ale přesto si Jízda do pekel zaslouží veliké uznání a respekt. Nicméně hudba Marca Beltramiho mi úžasně zněla v uších. Jízda plná humoru, akce a vtipu byla tak skvělá, že jsem si ji užívala opravdu na maximum a americka jízda dvou bratrů se vydařila velice dobře. Začátek vypadá jako letní teenagerská komedie, poté ale zahne jiným směrem a zábava, která se zprvu zdála jako skvěla se začne měnit v noční můru plné boje o přežití. Film si jede své tempo, takže divák nemá ani čas se nudit, protoze zábavy je tam opravdu na rozdávání. Paul Walker (Rychle a zběsile, Příšera z šatníku) a Steve Zahn (Policajti na baterky) se v roli bratrů opravdu povedli a předvedli skvělý a ze začátku komický výkon. Celkově je Jízda do pekel skvělá pecka a další 2 díly ji nesahají ani po kotníky. ()

Little_Sawy

Ouu, silniční bratři terorizování psychopatistickým kamiónem kterýmu spravili špatnej vtípek za který museli nést následky. Já doufám, že žádneho takovýho psychouše na silnici nestřetnu. Dávam o hvězdu navíc pro sympatické duo bratrů který si to zaslouží. ()

Undertaker4

I když je film celkem béčkový, tak mě opravdu bavil celou dobu. Jen bylo dokola pořád stejné prostředí a celkem předvídatelný příběh, ale ze současných “hororových“ filmů je tohle opravdu lepší a má kapku náskok před ostatními. Sice jsem se více zasmál než bál, ale Steve Zahn vážně zabil… ()

defender110

Myslím , že jízda do pekel je celkem ucházející oddechový horůrek možná až příliš se podobající Duelu. Sobieski je skvostná , mohli jsme z ní vidět víc...škoda. Zahn i Walker hrají dobře i přesvědčivě. Zápornou roli zde tvoří Rusty Nail a jeho náklaďák. co se tohoto týče, tak náklaďák v duelu byl mnohem hrozivější , tady to dohání Rustyho hlas v CB. Mimochodem právě ty chvíle kdy mluví v CB jsou nejděsivějšími chvílemi filmu. Zbytek je klasika. Trošku obehraná. Určitě však nejde o nějaký odpad a neměli byste litovat času věnovaného filmu. Za mě 65%. ()

-krusty-

EHF: Solidní nervák z prostředí amerických highways... Nekonečné rovinky, sem tam podezřelá pumpa a neméně důvěryhovné motely. Dva typičtí Amíci ve staré káře, jejich vtípky přes rádio, jeden napálený trucker a obět, která už si asi hambáč nepokouše :-) a skoro-finálové padnutí si s truckerem do náručí :-) Byl jsem příjemně překvapen, že v tomto momentě film ještě zdaleka nekončí. Potěšen jsem byl o to více, že do hry vstupuje Leelee Sobieski (přestože úplně první záběr na ni už asi nic nepřekoná :-) Druhá polovina filmu - tedy obrácená verze hry na kočku a myš je trošku poplatná hororovým pravidlům a zavání přecejen trošku nastavovanou kaší. Ale i tak jsou nervy napnuté a člověku je líto i odskočit si na WC. Takže resumé? Tento dálniční horor je povedený a rozhodně sledovatelný. Dočkáme se překvapení, lekaček, držená palců "ať-už-to-stihnou"... Já byl spokojen a těším se na druhé pokračování (dvířka jsou pootevřena)...které ale není ani zdaleka tak povedené. P.S: moc nechápu věčné srovnávání se Spielbergovým "DUEL"em. Proč? Jenom proto, že hlavní padouch jezdí v trucku? ()

golemek

a tohle bylo jako co... vzdyt to nebylo ani moc zabavne... ocekaval jsem zabavnou odpocinkovku.... a scenar napsal Abrams?.. hmm, asi se zamyslim, jestli neni Abrams prece jen precenovany tvurce, ikdyz bych ocekaval, ze pod jeho rezii, by z takto prumerneho scenare, udelal peknou podivanou... ()

Monikasson

Ostal som milo prekvapený.Ako ma film zo začiatku nebavil pre teenage look,tak ku koncu som to celkom žral.Koniec bol trochu .. ehm .. zvláštny,ale film ma,i tak fajn zabavil.Taký pohodový thriller pred spaním. ()

misikskorp

Když pominu, že ten řidič kamionu musel mít nějaké super schopnosti, díky kterým si zjistil jejich jména, příbuzenské vztahy a přátele, tak se mi líbil. Taky se sama sebe ptám, jak je ten chlápek dokázal pořád sledovat? Ale co. Je to americký film, tam je možné všechno. Je to příjemná oddychovka u které se dá dobře odpočinout. ()