Socom

Pixar opäť neostal nikomu nič dlžný. Fajn animovaná,pekne spracovaná lahôdka na nejaké to odpoludnie. ()

Pidzey

No jo,je to trochu infantilní a dětský,má to slabší příběh a skoro žádný pořádný gag či fór.Ale má to svoje kouzlo,Pixarovsky skvělou animaci a několik příjemných pasáží.Rozhodně je to milé a příjemné koukání. ()

Mallyyy

Samé klišé, co se týče příběhu, ale to vůbec nevadí. Protože jinak je to veliká pecka s autama. Skvělá animace, scény super (ty krávy mě dostaly). Burák je burák. ()

pend

Námět šel trochu mimo mě. Opět prvotřídní animace, opět doporučuji sledovat s originálním zvukem. ()

KosiR_ksr

Musím přiznat, že mě od shlédnutí dost odrazoval tehdejší masivní marketing, který kolem aut vznikl, čímž jsem se připravoval o vynikající podívanou ze zaprášené Route 66 s jejím neskutečným vozovým parkem, který se animátorům podařilo neuvěřitelně polidštit. A potěšilo mě i drobné ohlédnutí se za ptáčky. 85% ()

sirien

Jakože - nemám moc rád děti moralizující filmy, ale tenhle je ve skutečnosti docela roztomilej a fajn. Vlastně víc než moralizování to pro děti převlečená komediální love-story... což je příšernej žánr, ale v tý variaci pro děti to de. Vlastně to je film co zvládnul vhodně zkombinovat věci, co se jnak nedaj sledovat tak, aby se to mezi sebou vyrušilo a vzniknul sledovatelnej film. Takže solidní 4* naprosto zaslouženě. Chápu, že rodiče co sou už vyblitý z dětskejch hovadin dávaj 5, protože sou rádi že děti sledujou aspoň chvíli něco co nevyvolává chuť prohodit televizí cihlu nebo si udělat lobotomii. ()

elea

Skvělá animace a nádherná hudba a k tomu připočítám příběh hvězdy, která se po té co pozná opravdové přátele, změní. Nikdy bych si nemyslela, že se mi zrovna bude líbit film, kde jsou jenom samá auta. ()

bobrux

Jak by někdo mohl dát autu osobnost, jak by auto mohlo vyjádřit city... Po prvních minutách filmu se tyto obavy rozplynou, jako kouř z výfuku a nedokážete se odtrhnout od děje plného napětí i komických situací a to v tak úžasném poměru, že vidět jednou nestačí. Celý tento svět úžasně funguje a každou radost nebo smutek autíček prožíváte naplno. ()

Libby

Jéžiš, to bylo klásný. Ty očička, kolečka, kapota, no prostě všechno. Traktory neměly chybu a o mlátičce ani nemluvim. Mé zemědělské srdce plesalo. :-D ()

zelda82

Pro me obrovske zklamani! Podle zdejsich komentaru sem cekal super pecku a dostal sem nemastnou neslanou zalezitost se stupidnim pribehem, sablonovitymi postavami a navic mam pocit, ze se autori nemohli rozhodnout, jestli to toci pro deti nebo pro dospele. Vysledkem tak sou vtipky vyslovene do skolky i veci, ktere deti nemuzou pochopit. Celkove velke zklamani, ktere nesaha Hleda se Nemo ani po paty. 50% ()

tragos

Animace -- první, co mě napadne v souvislosti s Auty. Pixar se lepší rok od roku a kdoví, kam až dospěje. Stokrát viděnému příběhu o napraveném frajírkovi to v novém hávu velmi sluší. Trošku rušivě na mě působily prostřihy zpočátku filmu (představy hlavního hrdiny). 7/10 ||| Proč "jen" 3? Příliš jednoduchý příběh (ve srovnání se dvěma předchozími Pixary) a s tím související nepřekvapivý děj. ||| Karol Kolák -- jednoznačně největší hvězda celého filmu :) ()

gumbo

80% - Oni animáky nemusejí být zas tak nadupané vtipy jak třeba Monsters Inc. nebo Shrek a stejně je to vynikající zábava, což dokazují právě Cars. ()

Amplifier

Pixar se zase ukázal ve výborném svěle.Auta se velmi povedla krásné animace a autařský svět propracovaný do úplných detajlů od autařských much až po autařské pasoucí se krávy :) . ()

vipburgr

Se vší chválou naprosto souhlasím, z vlastního pohledu mě nejvíce oslovily dokonale ztvárněné "charaktery aut". Někeré okamžiky byly díky tomu snad ještě dojemnější a silnější, než kdyby tam hráli lidé. P.S. Porsche je fakt kočka! ()

Axident

Původně jsem dal tři, po shlédnutí nekvalitní kopie v originálu. Tak konečně udělal Pixar něco, co není úplně dobré, říkal jsem si, ovšem úžasná kvalita a barvičky na DVD a skvělý dabing, pozdvihl můj názor o dvě hvězdy nahoru a momentálně jsou pro mě Auta chutnou lahůdkou! A když nic jiného - slyšet Polívku dabovat, to za to stojí :o) ()

merigieren

Dokonalý svět, vtipy i poršinka :-) Také si konečně všimli, že vítězství nemá smysl, proto by bylo možná vhodné zrušit olympijské hry. Je to vážně dovedené k dokonalosti, třeba mouchy nebo výraz stříbrné kapoty do kterého se lze zamilovat. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)