Longhorn

Nikdy bych nečekal, že Pixar dokáže natočit nějaký snímek, kterým překoná všechno co kdy stvořil. Spletl jsem se. ()

metalsoul

Vynikající záležitost. Pixar opět dokázal posunout animaci kousek dál. Vizuálně perfektně zvládnuté a k tomu tuny výborných nápadů. Příběh je průhledný očekávatelny, mentorský, ale přece jen je to pořád i pohádka a od té něco takového musíme čekat. Někdo ty fakany vychovávat musí :-) Je to ovšem vykompenzováno takovým množstvím kvalitního humoru a odkazů, že prostě jinak než 10/10 nemůžu Klobouk dolů i před výborným českým překladem a dabingem. ()

OnCal

Jsem velmi příjemně překvapen. Nevěřil jsem, že mluvící auta mohou být stejně zábavná jako mluvící ryby, příšerky, brouci a hračky, ale je tomu tak. Můj nejoblíbenější animák - Příšerky s.r.o. ale nepřekonává, zejména kvůli některým motivům, které "už jsem někde viděl." I přesto, že Pixar začíná chrlit filmy jak na běžícím páse, na kvalitě to nic neubírá. Doufám, že tomu bude tak i nadále (poté, co Pixar koupila Disney) PS.:Opět dokonálá scéna pro pobavení u závěrečných titulků :-) ()

Kundil

Naprosto dokonalý animovaný film, který mě v kině bavil od začátku do konce. Nápad s auty se povedl a vznikl tak znamenitý film, plný dobrých a humorných situací. Co dodat, snad jen to, že si zaslouží pět hvězdiček... Jo a v tom posledním závodě, jak "Lujdži" nahodil a našrouboval všechny pneumatiky najednou, tak to sem se smál na celý kino :o) ()

Treble

Pořád jsem čekal, že se ty auta rozjedou... a ono nic... no nakreslené je to asi pěkně a provedené dobře, i když mě to nějak nedostává... Bůh žehnej roztomilejm (případně roztomilejm a hyperaktivním) zvířátkům... ()

Vital

Udělat film o autech byla v tomto případě velmi dobrá investice a každý se na tomto vyřádí,vzláš't děti v případě,že ne vždy je hlavní vyhrát.Skvělá myšlenka,po dlouhý době velmi kvalitní film s dobrým příběhem. ()

Marward

Pěkný morální příběh o frajerovi, který pochopil, že sláva a jeho vlastní prospěch nejsou hodnoty tak podstatné jako přátelství, obětavost, láska… Tento animovaný film určitě pobaví jak dětské, tak i dospělé diváky. ()

eMPík

Úžasná autíčka, super gagy a můj oblíbenec zhulený Wolswagen. Přestože pro mě stále zůstává na vrcholu Nemo jsou auta jasná špička mezi animáky. Pixar forever! A doktor Hollywood jakbysmet:) ()

pat_rafter

nic tak uchvátného se dle mého názoru nekonalo. animace sice výborná, ale jinak nic nezapomenutelného. pouze pár opravdu dobrých okamžiků. ()

Olafa

Tímto kouskem se podle mého Pixarovci moc nevytáhly. Když já nevím, ten nápad s mluvícími auty (?!) se mi prostě moc nezdá... možná jsem přeci jen moc stará (mám radši mluvící zvířátka s kukučem plyšáka :)). ()

Ondra111

Krásná animace a na jedničku propracovaný svět aut dle mého nedokáže zamaskovat velice primitivní morální linku, která je sice líbivá ale na můj vkus až moc banální a klišovitá. Myslím, že Pixar má i na víc. Všechno se nedá omluvit tím, že film je spíž pro ty menší, a že víkendová oddychovka a blablabla..... ()

dawexx

Je to spíše pixarovka pro děti než i pro dospělé, ale i ta má své kouzlo v příběhu o nafoukaném sporťáku, kterému stačilo trochu utáhnout otěžě a napravil se a ještě našel lásku svého života. Moralita hezky po americku, ale kvality filmu to nesníží. Navíc opět znamenal tento film výrazný posun v možnostech počítačové animace. ()

zawa

Podle mě jeden z nejlepších animovaných filmů, na který se dá dívat klidně i znova a znova. Film, který má hlavu, patu a uprostřed dokonce taky něco je :) ()

0linA

Nejlepší film co jsem kdy viděl. Skvělý příběh, skvělá animace, skvělé hlášky a hlavně skvělá auta. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)