corax8

Já nevím co bych měl na tom filmu pochválit. Mne to prostě od začátku do konce nudilo. Nebavila mne ani animovaná práce. Pro mne prostě jednoznačný propadák. ()

qwxyz

Je to sice vynikající výtvor animované techniky, ale i na svůj žánr bych toho prostě chtěl daleko více. Je to jinak v podstatě bohužel klasická nuda o jedné káře, které chybí gagy a spoustu dalšího. Samozřejmě, že to není nějaká ubohost, to zase ne, ale podobných filmů je celkem dost. 50% ()

bozskydave

Super příběh, pro malé děti ideální pohádka. Nenačel jsem slabinu. Snad jen před film Burák v Tokiu, který je fakt hrozný ()

bocy

Super nápad s hovoriacími autíčkami, ale dej je na jedno kopyto s ostatnými rozprávočkami. Myslím, že tenko Disneyho kúsom môžem hodnotiť ako priemer. ()

Mirešák

Pixarům se podařilo, abych se, přinejmenším na začátku, vžil do hlavního autíčka. Také jsem si totiž strašně přál, abych se dostal z té zapadlé vesnice. ()

Turtle

Pro mě hned po Incredibles druhá nejhorší Pixarovka. I tak ale udrží nastavenou laťku a baví celou dobu. Konečně taky někomu došlo že by auta nemusely mít oči místo reflektorů. Celkový dojem kazí morálně-poučný přílepek. ()

honzzicek

Brilantní animovaná komedie o jednom skvělém závodníkovi a zapadlé vesničce Kardanova Lhota. Animace je na perfektní úrovni, příběh sice není moc originální, ale postačí. Rozhodně jeden z nejlepších animáků pro děti i dospělé. ()

CrashHP

Film, ktorý zaujme asi každého. Napriek tomu, že je to najdlhšia PIXARovka(116min.) nenudí ani na sekundu. Animácia je neopísateľná(úplne ako realita). Ak je animácia na takejto vysokej úrovni, som zvedavý čo nám PIXAR prinesie o pár rokov :) ()

akiro

Můj syn na to kouká každý den a zatím se mi to neomrzelo. Nádherná grafika, výborné vtípky a i ten příběh má smysl. Jeden z mála animáků kde se i český dabing povedl. Nejlepší je scéna jak v pitstopu popadají vozíkům chladiče po výměně kol u Bleska :o)) ()

Elles

Je to sice takový dementní příběh vo žijících autech,ale postavy a děj mě až do konce neskutečně bavili. ()

babuca

perfektné.....videl som to s mojimi detmi asi 20x a stále je to super......mimochodom slovenský dabing lepší ako český - to sa nestáva často ! ()

jobina

Co si přát více u dětského filmu, kdy prince a princezny nahradí tito nádherní sporťáci. Jo, fandím jim. Držím pěsti a spiklenecky mrkám na "ni", vnímám její hrdost i doktorovu touhu a nadhled. Holt jsem na pohádky, romantiku i závodní auta.... ()

Chrisie

Konečně! Film, na který musí být vypsán diplom! To je to nejkrásnější a nejlepší co kdy koho napadlo. V nejhezčím a nejinteligentnějším provedení. Bravo. Moje roční neteř se na to kouká každý den. Miluje Auta. (Možná se to v budoucnu změní, ale přesto jí budu děkovat, že jsem se díky její 'závislosti' podívala na tento animák.) Dokonale propracovaný, krásný hudební doprovod, originalita (stopy pneumatik jako mraky, no přiznejte se koho z Vás by tohle napadlo? :) ), legrační dialogy stravitelné i malými dětmi, hezké scény, avšak to nejlepší a nejpovedenější jsou charaktery. Ty malá usměvavá autíčka mi budou sympatická do smrti. V osmdesáti budu sedět u krbu a budu čučet na televizi, v níž to rozjedou Auta! A budu si říkat, jaký to může být krásný svět .. Aspoň na chvíli člověk zapomene na škrtící realitu. Tohle se opravdu povedlo. :)) ()

Toja34

Myslím, že jsem ze všech dospělých osob zde přihlášených, která Auta viděla nejvíckrát. Mám čtyřleté kluky a ty je už dva roky milují. Ze všech filmů nejvíc. Pořád je na co se dívat :))) ()

meatfly

Do konce jsem to dokoukala až na potřetí, o to větší bylo moje překvapení. Příběh a nechybějící ponaučení sice originalitou nezavání, ale jinak super film pro děcka i dospělý. A skouřenej vagen nejlepší !! ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)