aneta105

Animáky od Disney jsou už sami o sobě výzva a téměř vždy i magnet na money i pozitivní recenze. A Auta tu potvrzují, vtipný,dobrý děj a skvělý dabing dávají tomuto filmu své hvězdičky a taky na vrch 85%. ()

FIGO.K

První díl byl perfektní. Druhý díl kvůli tak nízkému hodnocení jsem ani neviděl. A třetímu dílu jsem opravdu důvěřoval. Po shlédnutí traileru jsem věřil v návrat ve stylu Rockyho. Tvrdý tréning na strojích, ladění výkonu a motoru, vymýšlení nového faceliftu, zátěžové testy. Jednoduše tuning starého dobrého závoďáku. Nic takového se bohužel nestalo :( . Gagy jsou dost ochablé. První díl měl tolik co nabídnout, takže teď už vaří z vody. Animace je skvělá. Nedá se s tím jinak než počítat. Scénář je už horší. Přišlo mi, že z filmu byla cítit nerozhodnost tvůrců. Neustále se asi nevědělo jak to završit. Působí to na mě dost nerozhodným dojmem. Děcka z filmu budou každopádně na větvi, ale film mohl nabídnout více humoru a lepší scénář. SPOILER ....Crash okruh, kde nahání školní autobus naše oblíbence byl výborný. Celkově s odstupem pokud budete přemýšlet, který díl si s děckem pustíte znovu.....určitě to bude první díl. Pixar tuto sérii doufám končí. Z aut už toho moc nevymačká, i když náznak pokračování je cítit. ()

CinkBoomBang

Za mě 5 hvězd, ale tentokrát je to trochu ovlivněno osobním prožitkem, protože u tohoto filmu jsme se dali dohromady s mojí paní :-) Ale i film je moc pěkný, i když jsou i daleko lepší Pixarovky, nicméně díváme se na něj od té doby každý rok a dá se na něj podívat i opakovaně, což je u filmu, alespoň pro mě, nejdůležitější parametr. ()

sbinda

Zábavné, svižné, rockové. Tohle prostě funguje na všechny kluky. V nejedné domácnosti se Blesk pevně usadil a jede a jede a jede, až toho mají maminky plné zuby. 90% ()

TonTon61060

Moc pěkný film od Pixaru, který mají rády snad všechny děti. Začátek možná trošku slabší, ale nevadí. Na své si přijdou i všichni dospělí, takže rozhodně není chyba zaplatit za toto 500,- ()

Zapka

Dle mého nevhodné pro děti. Dvojsmyslné, přisprostlé vtipy a narážky. Staří dobří Včelí medvídci udělají vetší službu. ()

mistr97

Auta jsou skvělý animák, na který se vždy rád podívám. Příběh má nápad a přitom je jednoduchý, animace je na vysoké úrovni a líbí se mi i duch, ve kterém se celý film nese. Nejsou v něm nějaké extra zábavné vtipy, ale příjemně odlehčená atmosféra. Pro mě je to už taková klasika, která nezklame. 80 % ()

Marko1cZ

Film auta je úžasný výtvor od Pixaru. Krásný příběh s ponaučením pro děti. Tenhle film prostě nikdy neomrzí dávám 85%. ()

BGH

Nepomůže, neublíží... hezky udělané, ale moc jsem se nebavil, spíše mravopoučné než vtipné... ()

Krychlicka1

První díl nám pěkně ukázal transformaci namyšleného Bleska McGuinea na pokorné auto. I když je pravda že mohlo být více závodů a hlavně ten konečný kvůli jízdě jen 3 aut mi přišel dost neatraktivní jinak film celkem v klidu až na totálně gringe Buráka a ještě více otravného ,,záporáka". 4/10 ()

LaVolpe

10/10 Toto je skrátka krása! Pixarovská originalita zrejme nepozná medze a tento počin je toho ďalším dôkazom. Opäť musím povedať, že som to teraz videl po vyše 10 rokoch a teda vnímam svoje pocity ako dieťa a aj ako dospelý. Ako dieťa som si užival tú cestu McQueena, ale až ako dospelý som naplno pochopil jeho vzťah s Docom Hudsonom. Ten rešpekt a tá motivácia, ktorú mu táto postava dokázala dať, je presne taká emócia, akú vo vás dokáže vyvolať film, ktorý spracovali ľudia z Pixaru! ()

gutmanmarnie

Dávám pět hvězd, možná že jsem trošku ovlivněn dětskými vzpomínkami ale přesto věřím, že film je fakt fajn. Většina postav je opravdu do detailu propracovaná a mají svůj příběh stejně tak jako kardanová lhota.  Kromě pěkných postav i pěkná animace. Film vás zabaví, párkrát možná i malinko rozesměje a někoho dost možná i dojme, pořád je to jen přiblblá pohádka ale má to srdce takže za mně 5 hvězd (nebo spíš čtyři a půl). ()

Arpol

Moja najobľúbenejšia rozprávka z detstva! Hlášky, vizuál a nápady... Všetko je tak ako má byť. Naozaj jeden z mála animákov, ktoré si nemám problém pustiť aj dnes. ()

Filmozrout7

Viděno nejméně 50 krát :). Film mého dětství, který umí z námětu o mladém namyšleném NASCAR závodníkovi (autě), vytěžit vše. To nejlepší na tomhle Pixarovském animáku jsou jednoznačně postavy. Ať už je to Doktor Hudson, hláškující Burák, hippie Filmore atd. Ozdobou toho všeho je opravdu nadčasová animace s vydařeným soundtrackem. ()

leafroller

Dokonalá rodinná zábava, při které se musíte pouze přenést přes fakt, že se auta chovají jako lidé, což - jak jsem zjistil - je pro některé dost oříšek. A pod vší tou srandou lze nalézt i nějaké to moudro, takže až půjdete s ratolestmi po filmu na procházku, bude navíc o čem povídat. Film je také opatřen perfektním překladem i dabingem. Co chtít víc.... Mně osobně se nejvíc líbilo povídání o tom, jaké byly silnice dřív a jaké jsou dnes. To mělo vážně hodně do sebe a nejen proto, že si to pamatuju. Takže zpomalte a užívejte si cestu!!! ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)