Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

otík

Nejlepší na celém filmu je úvodní scéna se Sylvestrem Stallonem, který si svou roličku skutečně vychutnal a pak ty hezké bondovské úvodní titulky. Jinak je film slabým odvarem nic moc jedničky a výborné dvojky. ()

MJMilan

Humor? Spadnout ze židle a salva smíchu? To mi asi nehrozí, ne s filmem Taxi 3, kdy je na šprým vždy předem upozorněno, chybí jen smích a potlesk jako v sitcomu. I přesto se to dá shlédnout bez delší nudy. ()

URBAN

Na tomhle filmu jsem si ujížděl v dětstvi ted to sice už pro mě není taková odpalovačka jak bývala , ale proboha koho by nebavilo sledovat taxík ktery si to valí přes francouzské silnice ( 25.3.13/mobil ) ()

Nivenx

Třetí díl Taxi, kde si i malou roli střihnul Sly. Jinak nejde o nic převratného jako u předchozích dílů a už se jen vaří ze známého filmu. Tohle už se snadno zapomíná a spadá to žánrového průměru. 55% ()

panMartin

Zcela zbytečné pokračování,které hledá vtip z prvních dvou dílů. Až na cameo Sylvestra Stalloneho je film o ničem. Samy Naceri je ďábel, ale měl zůstat s taxíkem na silnici a necpat se na sjezdovky. Na akční film málo akce, na komedii nijak zvlášť vtipné. ()

matezzz

Málo vtipné, akční scény zbytečně přehnané. Mohlo to být mnohem lepší, dvě hvězdičky za to, že jsem se až tak nenudil a existuje spouta horších filmů. ()

honza7

když to vyšlo... líbilo se mi to... nevím už proč... (mé staré hodnocení ****) teď si uvědomuju, že jsem byl dementnější, než ten film.... Retardovaní Santové... a ten taxík... kam se hrabe Aston Martin a Q v Bondovkách? Tohle by klidně Bond mohl používat... dlouho jsem se na Taxi 4 nechtěl podívat.. bál jsem se... tam to ale bylo milé překvapení ()

Mrkvič

Ještě snad odlehčenější podívaná než předchozí díly. Humoc celkem ujde, ale tolik neční automobilové honičky. Dost blbostí, ale při nedělním vaření fajnová zábava. ()

MiCM

Důstojné pokračování správné francouzské komedie. Bohužel už trošku slabší, ale stále stojí za podívaní. ()

lennyd

Blíží se Vánoce, ale nikdo z marseillské policie nemá na svátky ani pomyšlení (zvlášť ne komisař Gibert). Město terorizuje čínský gang, a dokud nebude dopaden, nikdo si neodpočine. A pokud neodpočívá marseillská policie, nemůže odpočívat ani taxikář Daniel (Samy Naceri) a jeho upravená 405tka. Ale Daniel, i jeho přítel Emilien musí také řešit osobní problémy - jejich přítelkyně se začínají chovat nějak podivně. Že by to měly na svědomí těhotenské testy ? ... Hurá, jedeme z kopce. Bohužel se toto netýká jen rychlosti, kde sice opět Gérard Krawczyk přidal, ale taky sestupné kvality celé série (ještě že se čtyřkou skončili, protože pak už by mi došly hvězdičky). Někdo by řekl, proč se na to teda koukáš, když je to taková blbost. Jenže když prvních pár minut (včetně naprosto úžasných úvodních titulků, kde já je jen viděl) dokáže dokonale nalákat. Ale pak už jen člověk kouká, co všechno se ještě dá vymyslet a splácat do filmu - a když už se přece jen začne blýskat na lepší časy a na scéně se objeví Ling Bai, tak se zjistí, že i ta je zde jen na okrasu a její akční potenciál zůstal úplně nevyužit. A tak zbývá jen pár vtipných scén s těhotenstvím obou přítelkyň ústřední dvojice ... jenže to je oproti předchozím dílům trochu málo ... ()

majxik

Bohužel u serie Taxi, se vykazuje postupně zhoršení... jak po příběhové stránce tak po humorné i akční, v třetím díle už mi přišlo že opravdu nevěděli jak už více značku vyždímat, a podle mě je to jen film do počtu... ()

T-pack

Jsou filmy, které vidíte v mládí a přirostou vám k srdci tak, že už je neumíte vnímat kritickým pohledem. Pro mě je to zaručeně nejvtipnější díl série a i když znám scénář prakticky nazpaměť, pořád mě to baví. ()

fabecc1222

Trojka se ještě veze hodně na vlně dvojky, a v plné rychlosti tak dávkuje všemožné technické vychytávky u Peugeotu 406. Hned na začátku je laťka nastavena velmi vysoko, jelikož se dostaví samotný Sly, a vrchol filmu tak přichází hned na začátku, ale zas je to takový vrchol, který si zapamatujete velmi dlouho. Dějová linka policistů opět není ani za mák logická, a slouží hlavně pro to, aby se mohli ukazovat všemožné extrémně nelogické a přepálené, ale i dost zábavné honičky po městě, a v závěru už ani ta silnice nestačí, a Peugeot opět vytasí své vychytávky. ()

drackula

Tretí diel taxikárskej série mi sadol o niečo viac ako jeho predchodca, avšak kvalitatívne sa dvojka a trojka príliš nelíšia. Práve preto opäť dostávame zaručenú dávku hlášok, kopu za vlasy pritiahnutej akcie a samozrejme aj ďalší vývoj osudov sympatických hrdinov. 65 % ()

Specs

Hláška: Émilien: - "Umíš lyžovat?" Daniel Morales: - "Ne, ale umím řídit." Émilien: - "To je les!" Daniel Morales: - "Ty se v lese bojíš?" Émilien: - "V autě jo." ()

P1tr

Povedená nastavovaná kaše. Je jednoznačný kvalitativní sesun, ovšem pořád to stačí na svižnou zábavu, tentokrát se Santa Clausy a se sněhem. Daniel nezapoměl nic ze svého řidičského repertoáru, navíc do party přibral vojenského příslušníka, v podobě otce své přítelkyně. ()

spikey1

na třetí díl poměrně solidní práce... nejvíc za to samozřejmně může nejlepší taxík na světě v podání 406 čímž se dá vyplnit třetina filmu... zbytek už se nějak dokope... tahle série se uživý i když třetí díl přechází už do seriálové kvality a ta by mu podle mě sedla nejlépe. i francouzi si zaslouží svého Knight Ridera ()