Seti

Dvě hodiny filmovýho studenýho čumáku, kde buchta pozvolna poznavá, že její frajer je krapet zvrácenej (přestože jí to řek hned na začátku), a nakonec po něm teda chce, ať jí sešvihá prdel jak nejvíc může, tak jí sešvihá, vona se nasere a táhne do hajzlu. Konec. Soft porno k posrání! Bože a nechtěl bych to vidět na papíře, to musí bejt teprve něcíčko. ()

Ivusha

Velmi slabé tři hvězdičky. To, co bylo v knížce alespoň trochu sexy (ano, přiznávám se... alespoň jsem to ale četla anglicky a rozšířila jsem si slovní zásobu o nejrůznější podivné praktiky, které tam stejně nakonec nebyly :D), v tom filmu vůbec nefungovalo... ()

korndaddy

Člověk po shlédnutí 50 shades of grey má hned náladu přilepit další hvězdu Trierovi nymfomance pacz ta měla oproti tomuto snímku opravdu koule, zajímavější děj a co se týče údajně kontroverze, nesahá ji ani po špičku penisu. Tohle byl hodně slabý šálek kakaa, ve kterém mě zaujalo hlavně ta nuda, která mezi ústředním duem panovala, co se týče té chemie. Ať už od filmu očekáváte onu romantiku nebo nějakou tu sexuální fantazii, zkuste radši pretty woman nebo porno. ()

Vajonek

Když jsem tu viděla to nízké hodnocení, čekala jsem to tedy mnohem horší. Fakt se mi moc nechce věřit, že zrovna ústřední charaktery by dokázaly být sebou vzájemně tolik okouzleny a speciálně on snad kvůli ní i naboural zajetý pořádek svých fetišů, takže se nám tu podle mě promítá takový lehce nereálný příběh, dějově nijak složitý. Když si ale odmyslím, že postavy, které Dornan a Johnson hrají, by podle mě v reálném světě k sobě našly cestu jen stěží, zahráli je ti dva podle mě dobře, seděli mi k sobě a některé intimní scény byly docela působivé, vzrušující (i když toho erotična a drsnějších intimností jsem tedy čekala mnohem, mnohem více). Podařila se také hudba. Nepotěšil mě otevřený konec. Suma sumárum podle mě takový průměrný film, ze kterého někteří dělali neprávem senzaci a jiní ho zase dle mého trochu nespravedlivě úplně zatratili. 60 %. ()

Kanca

Původně jsem se k tomu filmu nechtěla moc vyjadřovat, ale nakonec mi to nedá. Knihu, podle které byl Fifty natočen, jsem přečetla v podstatě jedním dechem, ač už tam jsem si uvědomovala, jak je vztah a tedy celkový příběh Christiana (Fiftyho) a Anastacie trapnej a kýčovitej. Ale tak nějak se to dalo, především díky skvěle popsaným erotickým scénám a sexuálnímu podtextu, kterej byl cítit i v neerotických pasážích. Tenhle podtext ve filmu však skoro úplně chybí. Po celou dobu filmu se ve mně mísily dva pocity...Pocit, že se dívám na další parodii a ne na film samotný, a pocit, že je mi zase patnáct a já se dívám na zamilovaný kýč pro náctileté ve stylu Helena a její chlapci. Ani herecké obsazení tomu moc nepomohlo. Všichni, paradoxně až na samotný ústřední pár, vypadali, jak kdyby byli vytaženi z lacinýho německýho porna, nehledě na to, že vypadali tak nějak starší, než by jim ve skutečnosti podle knihy mělo být. Až na samotnýho Christiana (Jamie Dornan), kterej působil spíš jako zamilovanej ťunťa než miliardář, kterej má rád sado maso. Dakota Johnson mě teda neoslovila vůbec. Pořád nevím, jestli neumí hrát a ještě příšerně mluví, a nebo se na postavě Anastacie zkrátka nedalo nic víc vytvořit. Dvě hvězdy nakonec dávám za snahu natočit erotickej film, kterej se nakonec podle reakcí v kině zvrhl spíše v komedii, a za soundtrack, kterej tomu dodal aspoň trochu šťávu. 29% ()

Yangus

Knihu jsem nečetl a ani to nemám v plánu, tudíž nebudu nic porovnávat, ani posoudit z čeho je tolik lidí po celém světě zrovna z této knihy tak vedle erotických povídek a románů je nejspíš dost a dost. Nicméně jsem koupil lístky přítelkyni jako překvapení na Valentýna ( což se povedlo ) i když jsem musel kupovat už na Vánoce pro velký zájem. Někdo si ztěžoval že je tam málo sexu a že by film mohl být odvážnější. Já myslím že erotiky tam je tak akorát dost a není to žádné porno ani erotický film. Já to vidím jako odvážnější romantický film. Zůstalo tam dost místa na zábavné části jako je seznamování či vyjednávání o smlouvě. Romantických filmů je taky nepřeberně mnoho ale tento se řadí mezi ty lepší, není to žádný výplach tipu Rosamunde Pilcher apod. Ty 2 hodiny v kině pěkně utekly. Nicméně nemám potřebu jít na film znovu ani se pustit do knihy, ale na druhý díl bych se nebránil zajít. Myslím že to byla paní Spáčilová která se ptala zda by toto fungovalo pokud by on nebyl tak bohatý. Já si myslím ano. kdyby to byl normální průměrný občan ovšem s tímto charisma a chodil by si k ní do železářství pro svorky a provaz tak by ji jistě dokázal svést. Jen by místo vyšperkované Herny měl několik věcí u sebe v domečku, třeba ve sklepě a i klidně vlastní výroby nebo důtky z levnějšího materiálu a ne z pravé Italské kůže za hodně peněz. Myslím že je to také o improvizaci a tučné konto na tyto hrátky zas tak není třeba. Hodnocení: Odpad ani náhodou, řekl bych že lepší 3*. Na 4 to není tak ohromující to nebylo. ()

Michael2807 odpad!

Jelikož jsem četl z nudy knihu, tak tomu dám odpad aniž bych ještě viděl filmové zpracování, protože jsem si jist, že je stejně debilní jako kniha. Pokud se to po zhlédnutí změní, tak sežeru svůj počítač. ()

DailyDreamer

Šel jsem na to dobrovolně. Dělá to ze mě masochistu? Opravdu velmi špatná filmová zkušenost. Nikdy jsem si nepřál z kina tak moc odejít. Když už jsem byl na špatném filmu, držela mě při životě myšlenka, že film jednou skončí a zase bude dobře. Jenže když jsem si uvědomil, že z toho nemastného a neslaného braku, je nejnavštěvovanější film poslední doby, měl jsem pocit úzkosti. Pak jsem si ale uvědomil, že stejně jako já trpělo nespočet dalších mužů, a snad i pár žen s filmovým vkusem. 1 hvězda za to, že mě to nezabilo, ale posílilo... ()

HArna

Zajímalo by mě, kolikrát se ta holka kousla do rtu. Ne teď vážně, já nikdy nečetl knihu. Podle některých lidí co si tak na netu vážím je kniha blbost a tomu odpovídá i tento film. Tento film je VELMI NESKANDÁLNÍ A NEVZRUŠUJÍCÍ. ()

papushka

Fakt nechápu, co je na tom fenomenálního. Jediný, co o tom mohu říct, je, že je to fenomenálně debilní, herecké výkony hlavních protagonistů, kteří jsou mimochodem na přesdržku, jsou otřesné, produkce děsná, žádná zápletka, děj, nic... Malou hvězdičku si zaslouží jedině soundtrack. Opravdu mi hlava nebere, proč jsou z toho všichni vypleskaný, já jsem z toho akorát tak k smrti otrávená - a to nejmíň na tejden dopředu. ()

Kamiiik

Díky všem těm odpadům a velké kritice jsem měla velmi nízké očekávání, až se mi na to nechtělo vůbec koukat. Nicméně, díky tomu, tento film nesplnil mé očekávání, že to bude totální ... , a nakonec se na to celkem dalo dívat. Na druhý díl mě to ale moc nenavnadilo. ()

Nerhinn

Hodnotit nemůžu. Přijde mi, že tvůrci se snaží, herci nejsou úplně k zahození, ale k čemu to je, když děj je plytké zhovadilé romantizované násilí. Nepřijde mi fér dávat tomu odpad, ale stejně tak mi přijde nehorázné dát tomu byť i jednu hvězdičku. Meh. ()

caffelina

Pozerala som to po kúskoch , lebo naraz sa tento počin nedá pozrieť. Ten pocit, keď vám je za niekoho a niečo tak trápne až si zakrývate tvár väčšinu filmu.. a tých hercov som mala chuť dokopať :D No ale za slušné soundtracky a "šteklivé" scény dávam 2*. BTW knihu som čítala a podľa mňa to mal režírovať Trier na štýl Nymfomanky. ()

Lucindajet

Fifty shades of fucked-up. Jedna z věcí, ve které jsme se s pánem Grayem shodli, další byl pak výběr ginu. Za celý dvě hodiny jsem marně dumala o čem byl ten humbuk kolem tohoto, protože 20 minut sex scén (povětšinu času navíc rozuměj jen jako chvíle kdy je někdo nahatej) v dvouhodinovým filmu z něj žádnou erotickou bombu co nikdo ještě neviděl fakt nedělá. Jakože ani zdaleka. A to bylo výhružek jak se budem červenat. Zbytek času je to nudná pohádka, kdy vám i Sněhurka příjde reálnější. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva