Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

soukyd33

Hmm? 🤔 Je to problém dnešní doby, že všechny filmy musí být založeny na sprostých slovech a reálných situacích na ulicích. Je ale vidět, že herci si to rozhodně užívali. Velmi se povedlo úvodní video s titulky. Dá se říci, že to je hvězdné obsazení herci. Je vidět, že herci asi tyhle filmy potřebují. 🤔 Stejně jako první film, ani druhý mě neoslovil. Opět by člověk musel být opilý a sjetý nějakou krávovinou. Jedna scéna šílenější než druhá. Poznámka: Doporučuji sledovat ve více lidech. Hvězdiček 2 ()

Janoss98

Jednička byla o dost horší a to taková děsné plochá. Je to blbost, ale dvojka byla aspoň trošku o něčem i když jsem věděl, že je zápletka absolutně o ničem. Omlouvám se znovu, ale aspoň jsem se tady ve dvojce zasmál (hah tak dvakrát). Bída a nuda zároveň. 50% ()

Bogrant

V podstate to isté ako jednotka, len doplnené o viac marihuany, alkoholu, vtipných scén (Jurský park ma dostal). Na škodu je však dlhšia stopáž, viacero nudnejších kecov. Svoj účel, vyvolať u diváka stav bránicovej explózie, to však naplnilo. ()

Geronimo7

Super komedie, stejně jako předchozí díl. Překvapilo mě, že už tu nehraje Mila, ale zastoupila ji Amanda, která, ačkoliv vypadá jako taková studentka, časem se nezdá ;) Opět tuna super hlášek (jak originál tak i dabing špička). Co jsem nepochopil byl úvodní tanec s titulky herců a štábu a pak tanec v knihovně, ten jsem možná nepochopil ještě víc. Co mě dále překvapuje nesmyslná kritiku zdejších mimoňů, a hlavně - jak v tomto může hledat někdo logiku, že medvěd nemůže být živý - jde o celkovou prdel, proboha. Kéž by vznikla ještě trojka, ale třeba bude - u některých filmů se to stává, že po delší době vznikne další díl :) Jsem moc rád, že jsem na tento film narazil, protože se u toho člověk fakt zasměje. Zbytečná kritika = zbytečný kokotismus. MENŠÍ SPOILER - Jedna scéna, která by fakt nedávala v reálu smysl je bouračka auta v lese. Hlavní hrdinové spali, ovšem to kodrcání by vzbudilo i mrtvého. ()

remotrumpet

" Vidíš tam tých bielych negrov?" Btw takúto S.L.J. právničku veru chcem aj ja. "Vždy som chcel aby si moja žena so mnou zahúlila, ona nechcela. - Naozaj? Wow, veď to je základom každého dobrého manželstva." - "Drž hubu a fajči toho vtáka!" ()

Vlkopec

I přes to, že jsem odhadem třetinu vtipů nepochopil (hlavně kvůli nedostatečné znalosti amerických reálií), jsem se výborně bavil. I velké hvězdy v malých rolích mne potěšily. ()

Leftysk

„Ted 2“ je pokračovanie komédie Ted (2012). Za mňa toto je kvalitné a vtipné pokračovanie k prvému filmu. Vtipná, zábavna a nenudná komédia, ktorá ma veľá známych scien, ako napríklad: „There is so much porn!“ alebo aj obľúbená scéna s „Sweet Caroline“. Príbeh ja za mňa celkom zaujímavý a určite originálny. Teda považujú ako iba vec, a nie ako reálnu osobu. Na prvý pokus prehraje súd, ale na druhý zas áno. Samozrejme pred tým súdom nemal žiadné práva, ako napríklad, že nemôže zakládať rodinu, byť zamestnaný a pod. Celkovo tento film, je určite lepší než prvý diel, záporák je síce stále ten istý, ale to až tak nie je podstatné, film si určite zaslúži svoju pozornosť. Moje hodnotenie: 5/5 ()

novakiv

Tede, kam jsi šel? Ve dvojce nejenže ubylo dobrých vtipů a situčních komedíí, ale navíc si to tvůrci snaží vykoupit lacinostmi jako jsou např.: kozy na ComicConu... SPOILER ALERT: Johnova smrt, která křičí: CHCEME VAŠE EMOCE, už byla prostě moc. Oproti pohodové a vtipné jedničce šla úroveň Teda, co se týče zaměření vtipů na původní cílovku rapidně dolů... a stejně tak i moje hodnocení. Místo 5* za díl 1 jsou to jen 3* za dvojku. Pokud vás jednička bavila, zajděte (spousta vtipů vychází z dílu 1), pokud ne, nedostane vás ani Sam L. Jackson (aka Morgen Freeman- protože přece každej černoch ve filmu je Samuel) jako opětovný Deus ex machina. ()

BestRanger

Perfektná ako jednotka. Brutálny a perfektný morbídny humor od Seth MacFarlane ako sa patrí. Film pre ktorý sa oplatí ísť do kina. ()

jakubesd1

Proste nie je to svetový film ale komédia je to na úrovni dnešného humoru. A v tejto dobe urobiť komédiu je dosť ťažké ()

Martixx

Hromský kámoši jsou zpět a s daleko většíma a plnějšíma koulema než v jedničce. Perfektní letní komedie. ()

WickedFey

No kurva, tak tohle byl velkej nářez! Po zhlédnutí druhého dílů mám chuť snížit hodnocení u dílu prvního, protože tohle je o hodně lepší, vtipnější a bláznivější. Smál jsem se skoro u každé scény a naštěstí jsem nebyl jediný v sále. Určitě by na tento film neměli chodit starší generace, jinak se stane to čeho jsem byl svědkem...Starší paní se po 20ti minutách zvedla a dovolila si odejít z kina. Na druhou stranu to chápu. Film nešetří na vulgarismech, urážkách, až přehnané srandě apod.. Řekl bych, že ne každý pochopí některé vtípky. Nadchlo mě spoustu scének ale jednu si zapamatuju snad navždycky... "když objeví někde v končinách marihuanové pole, zadívají se na něj a začne hrát písnička z Jurského Parku." Dneškem mohu tuto šílenost prohlásit za nejlepší komedii, jakou jsem kdy viděl! ()

MrAldridge

Ctyri hvezdy za odporne preslazeny konec a pet hvezd za super zabavu a za to, ze jsem se bavil lip, nez s prvnim dilem...takze ctyri a pul. Ale kazdopadne prdel a stoji to kurevsky za to! 👍🏻 ()

justice20

Bez nadsázky jedna z nejlepších komedií tohoto roku. Už dlouho jsem nezažil, že by se chlámal celý sál od začátku filmu až do konce. V porovnání s jedničkou má dvojka lepší spád a nenudí jak některé pasáže v prvním díle (únos medvídka atd.) Rozhodně doporučuji všem. ()

Ricks

Méďu jsem vyhlížel jako na smilování boží! Bohužel jsem odcházel trochu zklamaný. Celkově byl film vtipný a ústřední dvojka doplňovaná Amandou "Glum" Seyfried vcelku fungovala, tak mi tam vůbec neseděla Tedova manželka :( Je škoda, že tato dvojice nemá volný příběh alá chlast, drogy a chlebíčky, protože zásobu vtipů na to rozhodně má! :) Abych nezdržoval... Pro fanoušky je to bomba i když zbytečně moc dlouhá. Běžný divák (chlap) to může použít jako vhodný prostředek, jak dostat ženu k sobě do postele... se dívat na film :) ()

tomkat

Strach z nastavované kaše se potvrdil. Když Tedovi přidáte sinatrovský swing(?), rodinná témata(??), děj bez gradace a ani se moc nesnažíte zakrýt vykrádání nápadů z prvního dílu, úspěch podruhé zopakovat prostě nemůžete. Dík aspoň za pár podařených vtípků. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015