• ABLABLABLA

Trapas nad trapas... natočit film o "walk of shame", který ve skutečnosti ani nebyl o ostudném ránu po určité události, ale pouze o získání zpět svého odtaženého auta je samo o sobě debilní nápad. Jeho zpracování naštěstí za debilním nápadem nezaostávalo a bylo stejně stupidní, jak by člověk čekal. Moje nejzajímavější zkušenost s opileckým ránem je mnohem zábavnější než Meghanina.. haha eat that Steven Brill. Tohle prostě ani skvělí herci zachránit nemohli. "He is lying to us. There's no subway in Los Angelos. - Yes, there is. - Where? How come I've never seen it? - It's under ground?!"(26.6.2014)

• nwx

..ale jo, dalo se to ;)(14.7.2016)

• Arsenal83

Už od prvej minúty som ostal odradený. Scenár humusácky, totálne stupídny. Banks preafektovaná a to je veľké sklamanie. Film pre blbé kravy. Názov úplne sedí, hanbím sa, že som to videl.(11.11.2016)

• mira.l

Jeden, možná dva momenty, kdy se člověk pousměje. Ale jinak je to neuvěřitelně tupé.(3.5.2019)

takova kravina, ale vetsi cast filmu jsem se bavil! Ale Liz ve zlutych satech byla desne hot!!(8.6.2014)

Člověk se prostě úplně v pohodě dostane přes 90 minut času a chvílema se i slušně pobavi není toho tady hodně, ale něco se najde. Elizabeth Banks a kanarkové šaty proč ne.(9.6.2014)

Účel pobavení film splnil. Ono ztratit se ve městě bez peněz, dokladů a mobilu není žádná sranda, hlavně když vás lidé vnímají jinak díky hadrům a stavu díky krušné noci :D. A asi nejlepší hláška: Bitch, why u so fast?! :D(7.7.2014)

• BodG

Mohla by to být příjemná, zábavná komedie, ale společnost asi dospěla do fáze, kdy je nutno i ve filmech podbízet názor, že zbytečná promiskuita a sex za podobných okolností je v pořádku. Filmy by mohly začít, jako médium čím dál více ovlivňující dnešní společnost, její podvědomí a uvažování, začít umravňovat a nabízet náhled na obě strany mince a ne propagovat dekadenci a stupiditu. Nejde o puritánství, ale o princip zdravého vývoje smýšlení člověka a lidské společnosti.(15.8.2014)

Táto komédia bola ozaj v pohode. Elizabeth Banks mám celkom rád a preto hodnotím pozitívne :)(12.9.2014)

• Guran

K tomuto filmu nevím co napsat, snad jen to, že je šíleně zpracovaný a obsazený. Banks zde hrála opravdu hrozně, O Jamesu Marsdenovi musím říct to samé. Snímek má hlavně děj, který jsme tu měli už nespočetkrát. Maghan toužila po práci v televizi, ale nepodařilo se. Polonahá se náhodou ocitne uprostřed nočního města a děj nabral obrátku, ale bohužel nezajímavou, ale nudnou. Nedokázal jsem se do Maghan vžít a koukat na ní celý film, musel jsem to vypnout. Snímek je prostě šílený plný starých klišé a dalších nesmyslů. Ztráta času.(13.3.2015)

Klasická americká komedie. Ale hlavně že jsem se bavil. Raději tohle, než nějakou romantickou sračku.(15.3.2015)

ailurofóbia sa nevypláca.....celkom haluz, mohla byť väčšia(2.1.2016)

Velmi dobrá oddechová zábava na večer, odpoledne nebo kdykoli, kdy chcete naprosto vypnout. Celý film stojí na prosté a jednoduché zápletce. Jak to může asi vypadat, když se jedna blondýna, v přiléhavých a krátkých šatech, bez peněz, mobilu, dokladů či dalších potřebných věcí potuluje po Los Angeles? Přesně tak, jak je očividné. Všichni okolo ji považují za prostitutku. A na tomto motivu, je založen celý snímek. Ne, že by to byla kdovíjak skvělá podívaná, ale v rámci podobně laděných komedií docela slušný film, který je dobře natočený a i dokonce zahraný od Elizabeth Banks. Příliš krát jsem se tedy nezasmál, ale rozhodně jsem se nenudil a především jsem si výborně odpočinul.(29.10.2016)

Účel splnilo. Veľmi dobre som sa zabavil. Oddychovka.(28.5.2014)

Blonďatá sympaťanda Elizabeth Banks to dala na výbornou. Hluchý chvilky taky nebyly a i když jsem se neřezal pořád smíchy, těch 95 minut uteklo, jako pošťák před rozzuřeným pitbullem.(25.6.2014)

• Marcelinoo

2* za Elizabeth v žltých šatách...(4.7.2014)

Upřímně, koukat na to, jak jedna namistrovaná blondýna dostává těžkej kotel, to je pecka :)(14.2.2016)

Elizabeth Banks sa mi tam strašne nehodila. Ale pobavilo.(19.12.2016)

Ale jo, i mladé dámy umí propařit celou noc a když se jedna z nich ráno probudí v cizím bytě a když se má dostat bez mobilu, auta, občanky a peněz na velmi důležitý pohovor, následující události vezmou náležitě za své. Lehká komedie se od ryze mužských protějšků v ničem nezadá a pobaví svými absurdními situacemi oné dámy stejně dokonale. Že je to místy ztřeštěné a přitažené za vlasy? Ale takové komedie přece jsou. A že je hlavní hrdinka příběhu blondýna? Tím lépe. Byť je snímek zaměřený spíše pro dámskou část diváků, neznamená to, že by byl nějak ohavný. Ba naopak. Snímek (lehce) pobaví, takže úkol splněn.(22.12.2016)

Nápaditá i když ne tak zábavná lahůdka, která se dá zkousnout ,ale jenom jednou zkouknout. 55%(8.1.2018)

65%(10.7.2018)