Film natočený podle slavného bestselleru Simony Monyové. Dva muži a jedna žena v komediálně laděném příběhu mileneckého trojúhelníku, kde muži rozhodně nevyhrávají. Ústředním tématem filmu jsou komplikované vztahy mezi lidmi, sobectví a posedlost. Hlavním hrdinou je úspěšný psycholog uprostřed krize středních let. Jeho příběh je ironickou až bizarní ukázkou toho, jak může člověku zkomplikovat život tajná milenka jeho nejlepšího kamaráda. Ve snaze pomoci příteli ve vztahových potížích rozpoutá hlavní hrdina takový příval událostí, po kterém už v jeho životě nezůstane kámen na kameni. Jiřího Dvořáka v hlavní roli doplňuje Nela Boudová jako jeho manželka a Milan Šteindler. V dalších rolích se představí Klára Krejsová, Jiří Vyorálek a další. (Česká televize)

Amonasr

Bláznivá komedie plná absurdních, často i zcela nepravděpodobných situací. Občas jsou v ní vtipné momenty, ale čeho je moc, toho je příliš... ()

subic

Nela Boudová a Jiří Dvořák jsou skvělí. Po delší době je vidět Milana Šteindlera na televizní obrazovce i v něčem relativně normálním, než jsou příšerní seriály na Nově. I když zde hraje joudu. Není divu, v knihách Simony Monyové jsou všichni chlapi tak nějak joudové. A jako v každém takovém "románu pro ženy" jsou ženy ty chytré a vyzrají na muže. Pár fórů se povedlo, zkouknout se to dá, 50%. ()

lucky.loo

Nevím, proč tolik odpadů. Co se týče způsobu natočení bylo vidět, že se jedná o televizní pořad. A tak je to i nutno pojmout. Zároveň ovšem nutno dodat, že jako komedie mě to zásadně nezklamalo, dokonce jsem se i párkrát zasmál. Příjemná televizní oddechovka pro nedělní večer. Hodnocení: 75% ()

jolly.rose

Také nechápu, proč tolik odpadů. Je pravda, že oproti 'Tchýně a uzený' je toto slabší odvar. Dala bych dvě hv., ale za Nelu Boudovou a Jiřího Dvořáka jednu přidám. Je pravda, že film nějak extra nenadchne, ale ani neurazí. Mám pocit, že většina děl S. Monyové dělá z chlapů nespolehlivé, většinou bezcharakterní pány, což mi taky jde trochu proti srsti. Ale zřejmě z ní mluví její zkušenosti. Také se přiznám, že Klára Krejsová, přestože je velmi hezká, mi zde vůbec nesedla. ()

Felisr

Jako nadsázka dobrý, ovšem když zavřu oči nad poslední idiotskou scénou. Jinak myslím, že obsazení Šteindlera je tak trochu poctou jeho Víťovi z Vrať se do hrobu :-) ()

Pitryx

No tak jestli si na podobných kravinách vybudovala slávu paní spisovatelka, potěš koště. Něco tak banálního… Filmík jako takový byl svou formou zábavný, herci sice nic moc nehráli, ale dalo se na to dívat. Občas jsem se i zasmál. Na druhou stranu se mi líbilo zase to, že se tu nikdo složitě neprobíral charakterem postav. Prostě se spustila stavidla a jelo to. Jako odpočinkový film mohu jen a jen doporučit. ()

ostravak30

Příběh sám o sobě je trochu bizarní, ale celkově silně průměrný. Nebýt několika komických situací, ostatně hlavní trojice skvěle hrála a K. Krejsová je skutečně krásná zrzka, šel bych s hodnocením níže. Tak jako tak film stojí skutečně jen za jedno shlédnutí. Pro muže i ženy je ale silně přínosný. Ženy by si měly uvědomit, že mužům není radno věřit a muži zase, jak snadno jim každá ko.atá ženská může zničit život. A zatímco život zničený zůstává, ženská se může zdekovat, nebo si osedlat jiného hřebce. Že by Monyová psala z vlastní zkušenosti? ()

Neklan006

Už vím proč slaví knihy Monyové u něžného pohlaví úspěch - muži jsou v nich hloupí naivové ovládaní pouze jediným pudem, ženy jsou chytré lstivé lišky, které je vždycky přechytračí.... Komedie měla místy velmi vtipné okamžiky, i když to celkově byla kravina braná pohledem "moderní ženy ze satelitního městečka". Skvělí herci to ale udrží na slušné úrovni, hlavně Dvořák, Boudová a Šteindler ()

PamelaJJK

Kdyby byl námět pojat jako drama o vztahových víceúhelnících, tak by to zřejmě dopadlo mnohem lépe, ale jako komedie??? Nějak jsem jí v tom hledal marně. Pokusy o komično a humor vyznívaly uboze až trapně. Ty dvě hvězdy jsou za obsazení. ()

Luswani

Pár vtipných scén, ale jinak blbůstka. Hlavně rajtování žen v nemocnici na Šteindlerovi bylo dost přitažené za vlasy. 45% ()

EddieIron

Já sice nejsem cílová skupina knih Simony Monyové, takže nevím, nakolik se scénář držel předlohy, ale na rozdíl od Tchýně a uzený se mi tohle nelíbilo vůbec. Nedovedu si představit, že by se cokoliv, co se tady odehrálo, mohlo stát ve skutečnosti, natož aby se to stalo jednomu člověku. ()

rigby

Kde jsou ty časy, kdy jsem četl Monyovou... Film se celkem povedl. Sympatické herecké obsazení, Dvořák je vážně skvělý a uvěřitelný, některé situace mě rozesmály, zkrátka pohodový film na nedělní večer. Víc jsem od toho ani nečekal. ()