• Jara.Cimrman.jr

Jsem si vědom toho, že svým hodnocením to minimálně o dvě hvězdy přeháním, ale nemohu jinak. Moje malé děti se totiž na každý díl Mazalů neskutečně těší a upřímně opovrhují mými návrhy na poněkud méně infantilní zábavu. Je to zkrátka pořad pro děti, tak bych ho vyloženě nehaněl, ale já se s nimi musím povinně bavit a tak do hodnocení prostým aritmetickým průměrem odvážně zahrnu i svůj názor.(10.2.2014)

• Radyo

Petr Dvořák se v ČT asi snaží zavést novácký styl zábavy, jenž je určen všem s IQ o chloupek vyšším, než je bod mrazu. U mě s tím neuspěje a jak koukám, příznivce si hledá asi celkem těžko. :-/ Jestli šla byť jen jediná moje koruna z koncesionářských plateb na tohle, vážně začínám přemýšlet o odhlášení televize...(10.3.2014)

Blbinka, ale hezká. Je to vtipné, herci hrají výborně - hlavně Mahulena, ta je ve svých 50ti letech stále ještě k sežrání (a je mi jedno, že vypadá jak trancka), Matouš, a kupodivu mi nevadil ani Pavel Kříž - napříště by mu měli dávat role jen obtusních hlupáků, v nich je evidentně doma. Nejlepší byl Robert Jašków v roli ďábla - bezkonkurenční, lepší než Al Pacino!(18.4.2014)

• artcha

Hodnotím očima mé sedmileté dcery, VÁŽENÍ! tedy toto bude asi za pět hvězd: starý hrad a v něm bílá paní a má skvělý vlasy a šaty... a teď tam naklusá rodinka s notebookem a praštěnýma dětma a vznikne zápletka s koblížkem... Prostě pokud nerozumíte dětským vtipům a nevěříte na opravdová strašidla (nebo aspoň na ta filmová), tak tohle nikdy nepochopíte... Nebo byste chtěli dětem pouštět jen samé Pokémony a stupidní Hannah Montany?(21.1.2014)

První český pohádkový sitcom který mě pobavil. Pohádka pro dospělé. V druhém díle je velmi vtipný paradox, kdy se potká Emo dívka s alchymistou, který vypil lektvar nesmrtelnosti, a je díku tomu(jak jinak) nesmrtelný, a snaží se ho hned zabít :-D. Jinak Sobotu jako vodníka bych škrtl. Táborský ve zrcadle skoro jako HOLE v červeném trpaslíku.(26.1.2014)