Mazalové (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2014 - 2017, 11 h 8 min (Minutáž: 26x28 min)

Rudolf Merkner

David Solař

Pavel Kříž, Jana Bernášková, Miroslav Táborský, Luděk Sobota, Matouš Ruml, Jan Hrušínský, Mahulena Bočanová, Kateřina Bláhová, Radim Šlechta, Ivo Šmoldas, Veronika Kubařová, Martin Zounar, Roman Štabrňák, Michal Horáček, Jakub Krystl, Jan Weinlich, Jiří Ployhar ml., Jan Španbauer, Ivana Wojtylová, Jiří Hána, Marcela Skřivánková, Karel Janák, Tomáš Bařina, Robert Jašków, Lukáš Příkazký, Karel Zima, Vasil Fridrich, Petr Klimeš, Jana Vaculíková, Ondřej Cihlář, Stanislava Jachnická, Ladislav Trojan, David Fišer, Natálie Holíková, Lucie Bílá, Robert Kryl, Michal Tůma, Jaroslav Sklenář, Pavel Ponocný, Jakub Zeman, Josef Zeman, Michal Rezek, Jakub Nemčok, Štepánka Fingerhutová, Petr Stach, Milan Němec, Marek Holý, Jan Hofman, Petra Staňková, Iva Pazderková, Pavel Juřica, Leoš Juráček, Karolína Hlaváčková, Robin Sobek, Milan Enčev, Daniel Šváb, Jindřich Hrdý, Nela Boudová, Petr Buchta, Veronika Arichteva, Tomáš Dianiška, Denny Ratajský, Jan Onder, Marek Dědík, Lucie Hunčárová, Eva Krejčířová, Václav Masaryk, David Solař
  • Infalín

Já bych se sitcomovým smíchem neměl problém, pokud by k němu byl důvod. V divadle taky člověku nevadí, když se smějí i ostatní diváci, mají-li čemu. Toto ale bohužel sitcom není. Vtipné repliky prakticky neexistují, postavy jsou vesměs nesympatické a otravné, díly nemají uzavřený děj, není komu držet palce. Spíš je to taková šaškárna.(21.1.2014)

• artcha

Hodnotím očima mé sedmileté dcery, VÁŽENÍ! tedy toto bude asi za pět hvězd: starý hrad a v něm bílá paní a má skvělý vlasy a šaty... a teď tam naklusá rodinka s notebookem a praštěnýma dětma a vznikne zápletka s koblížkem... Prostě pokud nerozumíte dětským vtipům a nevěříte na opravdová strašidla (nebo aspoň na ta filmová), tak tohle nikdy nepochopíte... Nebo byste chtěli dětem pouštět jen samé Pokémony a stupidní Hannah Montany?(21.1.2014)

• cherita

Je to sice infantilní ptákovina pro děti, která nebetyčně štve umělým smíchem, otravnými dětskými herci a křečovitým humorem, ale má to své světlé momenty a třeba takový Pavel Kříž coby natvrdlý bezhlavý rytíř je fakt docela vtipný, a to ani nemusí nic říkat. Pobavili mě i někteří herci ve vedlejších rolích (Robert Jašków jako ďábel nebo Děd Vševěd Ladislava Trojana). A tu písničku z hlavy asi jenom tak nedostanu.(25.6.2015)

Především je potřeba si uvědomit, že je to pro děti, takže ty odpady od dospělích jsou trochu zcestný, ptz to neni urceno pro ně.... neřikam že je to buhvi jak genialní, děti jsou mizerný herci a jejich přítomnost je hrozně protivná, ale i já se u toho obcas docela pobavim, hlavně díky strašidlům, proste takova nenarocna oddychovka.(25.3.2014)

Ale vůbec to není na odpady! Je třeba si uvědomit, že je to určeno především dětem a ne šťouralům, kteří se cítí povoláni k tomu, zachraňovat televizní a filmovou tvorbu. Jasně, Táborského role je obšlehnutá/ý/ Holly z Červeného trpaslíka, umělý smích si taky mohli odpustit, ale jinak to žádná velká hrůza není. Pár vtipných momentů, pár méně vtipných momentů...zkrátka nic, kvůli čemu bych šílel blahem nebo zlostí. Prozatím tak za tři.(19.1.2014)