Mazalové (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2014 - 2017, 11 h 8 min (Minutáž: 26x28 min)

Rudolf Merkner

David Solař

Pavel Kříž, Jana Bernášková, Miroslav Táborský, Luděk Sobota, Matouš Ruml, Jan Hrušínský, Mahulena Bočanová, Kateřina Bláhová, Radim Šlechta, Ivo Šmoldas, Veronika Kubařová, Martin Zounar, Roman Štabrňák, Michal Horáček, Jakub Krystl, Jan Weinlich, Jiří Ployhar ml., Jan Španbauer, Ivana Wojtylová, Jiří Hána, Marcela Skřivánková, Karel Janák, Tomáš Bařina, Robert Jašków, Lukáš Příkazký, Karel Zima, Vasil Fridrich, Petr Klimeš, Jana Vaculíková, Ondřej Cihlář, Stanislava Jachnická, Ladislav Trojan, David Fišer, Natálie Holíková, Lucie Bílá, Robert Kryl, Michal Tůma, Jaroslav Sklenář, Pavel Ponocný, Jakub Zeman, Josef Zeman, Michal Rezek, Jakub Nemčok, Štepánka Fingerhutová, Petr Stach, Milan Němec, Marek Holý, Jan Hofman, Petra Staňková, Iva Pazderková, Pavel Juřica, Leoš Juráček, Karolína Hlaváčková, Robin Sobek, Milan Enčev, Daniel Šváb, Jindřich Hrdý, Nela Boudová, Petr Buchta, Veronika Arichteva, Tomáš Dianiška, Denny Ratajský, Jan Onder, Marek Dědík, Lucie Hunčárová, Eva Krejčířová, Václav Masaryk, David Solař
  • Infalín

Já bych se sitcomovým smíchem neměl problém, pokud by k němu byl důvod. V divadle taky člověku nevadí, když se smějí i ostatní diváci, mají-li čemu. Toto ale bohužel sitcom není. Vtipné repliky prakticky neexistují, postavy jsou vesměs nesympatické a otravné, díly nemají uzavřený děj, není komu držet palce. Spíš je to taková šaškárna.(21.1.2014)

• Radyo

Petr Dvořák se v ČT asi snaží zavést novácký styl zábavy, jenž je určen všem s IQ o chloupek vyšším, než je bod mrazu. U mě s tím neuspěje a jak koukám, příznivce si hledá asi celkem těžko. :-/ Jestli šla byť jen jediná moje koruna z koncesionářských plateb na tohle, vážně začínám přemýšlet o odhlášení televize...(10.3.2014)

Myslela jsem na dvě hvězdičky, ale dala jsem si tu práci, odkoukala jsem seriál celý a ikdyž to samozřejmě není žádné veledílo, tak si myslím, že děti to bavit bude a o to tu jde. Herecké obsazení sedí, není to křeč, celkem dobrý nápad, takže jsem se rozhodla zmírnit místní odpady a dát čtyři hvězičky.(25.4.2014)

• honajz

Ano, mazalové vzali do ruky scénář a je to poznat. Naprosto nevtipné situace a dialogy. Sáhodlouhý a nevtipný monolog, který by unudil i hyperaktivní dítě. Postavy nezajímavé, špatně představené. Ruml hraje Lexu. 25 minut každého dílu je neuvěřitelné utrpení při snaze to dokoukat a alespoň jednou se pousmát. A ten namixovaný smích v pozadí! Skutečně se mám smát, když strašidlo v zrcadle řekne slovo „sympózium“? To má být jako vtipné? Jo, a jak se tady někdo ohání tím, že jde o dětský humor - máme dvě děti, 6 a 11 let, a nebaví se u toho ani jedno.(1.2.2014)

Blbinka, ale hezká. Je to vtipné, herci hrají výborně - hlavně Mahulena, ta je ve svých 50ti letech stále ještě k sežrání (a je mi jedno, že vypadá jak trancka), Matouš, a kupodivu mi nevadil ani Pavel Kříž - napříště by mu měli dávat role jen obtusních hlupáků, v nich je evidentně doma. Nejlepší byl Robert Jašków v roli ďábla - bezkonkurenční, lepší než Al Pacino!(18.4.2014)