Mazalové (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2014 - 2017, 11 h 8 min (Minutáž: 26x28 min)

Rudolf Merkner

David Solař

Pavel Kříž, Jana Bernášková, Miroslav Táborský, Luděk Sobota, Matouš Ruml, Jan Hrušínský, Mahulena Bočanová, Kateřina Bláhová, Radim Šlechta, Ivo Šmoldas, Veronika Kubařová, Martin Zounar, Roman Štabrňák, Michal Horáček, Jakub Krystl, Jan Weinlich, Jiří Ployhar ml., Jan Španbauer, Ivana Wojtylová, Jiří Hána, Marcela Skřivánková, Karel Janák, Tomáš Bařina, Robert Jašków, Lukáš Příkazký, Karel Zima, Vasil Fridrich, Petr Klimeš, Jana Vaculíková, Ondřej Cihlář, Stanislava Jachnická, Ladislav Trojan, David Fišer, Natálie Holíková, Lucie Bílá, Robert Kryl, Michal Tůma, Jaroslav Sklenář, Pavel Ponocný, Jakub Zeman, Josef Zeman, Michal Rezek, Jakub Nemčok, Štepánka Fingerhutová, Petr Stach, Milan Němec, Marek Holý, Jan Hofman, Petra Staňková, Iva Pazderková, Pavel Juřica, Leoš Juráček, Karolína Hlaváčková, Robin Sobek, Milan Enčev, Daniel Šváb, Jindřich Hrdý, Nela Boudová, Petr Buchta, Veronika Arichteva, Tomáš Dianiška, Denny Ratajský, Jan Onder, Marek Dědík, Lucie Hunčárová, Eva Krejčířová, Václav Masaryk, David Solař
  • honajz

Ano, mazalové vzali do ruky scénář a je to poznat. Naprosto nevtipné situace a dialogy. Sáhodlouhý a nevtipný monolog, který by unudil i hyperaktivní dítě. Postavy nezajímavé, špatně představené. Ruml hraje Lexu. 25 minut každého dílu je neuvěřitelné utrpení při snaze to dokoukat a alespoň jednou se pousmát. A ten namixovaný smích v pozadí! Skutečně se mám smát, když strašidlo v zrcadle řekne slovo „sympózium“? To má být jako vtipné? Jo, a jak se tady někdo ohání tím, že jde o dětský humor - máme dvě děti, 6 a 11 let, a nebaví se u toho ani jedno.(1.2.2014)

• cherita

Je to sice infantilní ptákovina pro děti, která nebetyčně štve umělým smíchem, otravnými dětskými herci a křečovitým humorem, ale má to své světlé momenty a třeba takový Pavel Kříž coby natvrdlý bezhlavý rytíř je fakt docela vtipný, a to ani nemusí nic říkat. Pobavili mě i někteří herci ve vedlejších rolích (Robert Jašków jako ďábel nebo Děd Vševěd Ladislava Trojana). A tu písničku z hlavy asi jenom tak nedostanu.(25.6.2015)

• Infalín

Já bych se sitcomovým smíchem neměl problém, pokud by k němu byl důvod. V divadle taky člověku nevadí, když se smějí i ostatní diváci, mají-li čemu. Toto ale bohužel sitcom není. Vtipné repliky prakticky neexistují, postavy jsou vesměs nesympatické a otravné, díly nemají uzavřený děj, není komu držet palce. Spíš je to taková šaškárna.(21.1.2014)

První český pohádkový sitcom který mě pobavil. Pohádka pro dospělé. V druhém díle je velmi vtipný paradox, kdy se potká Emo dívka s alchymistou, který vypil lektvar nesmrtelnosti, a je díku tomu(jak jinak) nesmrtelný, a snaží se ho hned zabít :-D. Jinak Sobotu jako vodníka bych škrtl. Táborský ve zrcadle skoro jako HOLE v červeném trpaslíku.(26.1.2014)

• Šimpy

"Co jsem komu udělal?!", ptá se Honza Hrušínský v jednom z dílů této vskutku mazanice. A já se ptám, co jsem komu udělal já?! Česká televize sáhla vskutku na absolutní dno tímto svým novým výtvorem. Viděl jsem jediný díl a stačilo. Humor nefunkční, provedení otřesné a nejvíce ze všeho mi vadil ten uměle přidaný smích..který mi třeba v Comebacku nevadí vůbec. Obsazení není nejhorší..plno potenciálně dobrých herců....Matouš Ruml, Táborský, Sobota, Kříž...Ještě štěstí, že má Hrušínský vlastní divadlo, protože v televizi se už asi nikdy nechytne...(2.2.2014)