Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Ex_Machina

Ak po nejakom filme už nikdy nebudete ako predtým, tak je to práve tento. Alebo ako by básnik povedal... Jednoduchý hooligan cíti sa jak velký pán, fekál humor ten má rád, bratovi chce pomáhať, skúsi s ním spolu spasiť svet, na všetko má vždy odpoveď, so zvieratkami kamarát, no sloníky má najviac rád, keď naňho príde pivný smäd, vysaje vám z miešku jed, a keď chce medze prekročiť,  bombu do zadku si neváha rád skryť. ()

lusa

Cohen je šialenec. Nechutný. Scéna v slonej vagíne už bola aj nad môj otrlý žalúdok. Ale kto by si tak trefne urobil prdel z dementných angličanov ak nie práve on? Iné, nové, perverzné. A stále ma baví. 4* ()

Kopite

Nechutne špinavá sprostosť ktorá ale vynikajúco pobaví, a to najmä mladšiu generáciu. Však čo si budeme hovoriť, asi každý vieme čo od Cohena možno čakať a tento film nesklame, naopak ešte toho niečo viac priloží. 82 minút života sa na to premrhať rozhodle vyplatí! ()

Sholi

Ale tak jako joo... klasicky úchylný humor Cohena, u kterého jsem se chvílemi fakt nemohl přestat smát ;) . ()

Zolky

Tak toto bolo viac než choré, ale v dobrom slova zmysle. Samozrejme Sacha sa nezaprel a opäť nám ukázal už jeho tradičné prasačiny, na ktorých som sa fakt bavil. Bolo to fakt dobré, odporúčam. ()

PAVLIS

Šel bych s hodnocením výš, nebýt tu (minimálně) tři silně nechutné a trapné scénky, které nelze, díky rozmáznutí každé do pěti minut, jen tak ignorovat. Ty mi totálně zkazily radost z těch povedených a z překvapivě kvalitní akce. A to nejsem žádný puritán a minulé Cohenovky se mi líbily. Tentokrát už ale tvůrci zašli zbytečně daleko. ()

george82

Standartní Cohenova blbost. Je to jako u bratrů Wayansových. Opakovaný vtip již přestává být vtipem, i když je napasován na jiné prostředí. Pár scén bylo vtipných, ale jinak už to člověka omrzí. ()

Vykuk odpad!

Zvláštní, Diktátor byl pecka, tohle je jen nudná, trapná, trapná, kýčovitá a hrozně otravná ptákovina. Asi to bude tím, že už mi není 16 a humor pro mě není jen fekál, hnus a perverze. A to mám Cohena rád, vím, co od něj čekat, ale tady mi nesedlo ani téma. ()

Jitakai

#Absurdistan, #uchylarny, #deravarit, #fujtaxl, #not my "cup of shit" ..... ale stejne jsem u toho ostudne hekala smichy. ()

MaxForValue

Kým Borat, Bruno a Diktátor sa mi zdali byť len sledom gagov na štýl Chaplina, kde Cohen prezentoval svoj "nekorektný" humor, pri Grimsbym mám prvýkrát pocit, že Cohen dospel a vytvoril niečo mnohovrstevnatejšie a sofistikovanejšie. Všetky pôvodné Baronove trademarky našťastie zostali zachované. ()

vieriX

Viděli jste Borata,Bruna nebo Diktátora a mysleli jste, že zvraceny humor nemůže byt horší a že hranice padla tak věřte že tohle strčí všechny do kapsy např. sloní scéna. O něco víc tu snad ani nešlo což nikdy nejde když je tam Cohen. I přes ty nechutnosti se člověk královsky bavil. ()

kubilov

Když o něčem řeknu, že je to nejhorší film svého autora, při kterém jsem se však každou chvíli smál jako idiot, je to pro tvůrce velká poklona. Grimsby je nejhorším filmem Sachy Barona Cohena, Je to dementní, je to méně vtipné a některé fóry mají vážně dost hloupou a nevtipnou pointu. Dost sešup oproti vynikajícímu Diktátorovi. Ovšem i přes to všechno je Grimsby o parník lepší než drtivá většina současných komedií. A to ať už v Hollywoodu či v Evropě. Scény se slony je vážně best of top. ()

XXXXXXXX

Škoda obsazení S.B.C. do hlavní role a zbytečné plejády nejrůznějších nechutin, bez kterých si dobrou komedii taky klidně dovedu představit (až příliš názorný zvířecí koitus, sátí jedu na nejnechutnějších místech). Proto "jen" slabé 3*. ()

Mistr_Moon

Díky Letterierovi vypadají akční scény opravdu dobře, skoro až áčkově (pohled první osoby je cool). Humor je typický Cohenovský tzn opravdu pár dobrých vtipů, některé jen pro někoho, nějaké ty nechutnosti (to by nebylo aby zas neměl něčí koule na ksichtě - mimochodem to s tím sáním jedu bylo už v Your Highness) no a některé jdou holt úplně šejdrem. Za mě zůstává Ali G nepřekonán. ()

Vikta

Pravda, nasmál jsem se dost a dost, jenže celkovej dojem kazí "vyměšovací humor", kterej je v současné komedii asi nepostradatelnou součástí. Bohužel... ()

Brano

Sacha je skutočne pán herec! A ja som mal konečne po dlhšej dobe vidieť komédiu ktorá je vtipná a pravdu povediac smial som sa skoro stále. Veľmi vtipné hlášky, výborné vymyslené a napísané! Nebyť trochu hlúpej záverečnej scény na futbalovom ihrisku dal by som plný počet. Páčilo sa mi aj to, že dej bol dynamický, teda neodohrávalo sa to iba na jednom mieste. Síce bolo tam zopár nechutných scén, ale ja som sa na nich dobre pobavil. Jednoznačne odporúčam pozrieť. ()

AgnesDee

Sacha Baron Cohen je prostě značka, u které se nemusíte zamýšlet, co vytvoří nového. Snad všechno, co kdy natočil, byl hnus plnej análního humoru a dementních postav. A scéna se slonama tomuto dortu z jeho fekálií a ejakulátů dodala třešničku. ()

Lucius55

Proč má tento film tak vysoké hodnocení? Je to jednoduché - pro fanoušky Saši Cohena je více než splněním jejich očekávání. Fekálních, oplzlých, hnusných a nekorektních vtipů jsou tu mraky. Takže pak film hodnotí vysoko... Pro "ne-fanoušky" Saši Cohena jeho jméno u filmu znamená se na film nedívat a tudíž nehodnotit. Film pak zdobí relativně vysoké procentuální číslo, což občas může zmást naivky jako já a pustí si ho... Ta druhá hvězda je za zručně natočené akční scény a respekt před Markem Strongem, že se pustil do něčeho takového;-) ()

johnsnow

Kurva fix to čo bol za hnus? 2 dobré rady pre tých čot o ešte nevideli 1. Nejedzte počas filmu. 2. Sledujte to na lačno. Pretože tak hnusný film sa len tak nevidí. Odhliadnuc však od tých hnusov tak je to v pohode komédia s občasnou akciou ktorú dodrbáva zlé snímanie prostredníctvom oka. Dávam 3 hviezdy a dúfam, že už nikdy sa takýto hnus nenatočí. ()